Jump to content



απο Εnermax 80cm σε thermaltake 92mm


DarkSaga

Recommended Posts

από τα 38max του ενός.... σταα 92 μαξ του αλουνού πόσο κάτψ θα δώ την θερμοκρασία?

με την slk947u σε έναν Βαρτον Mobile στα τσιτωμένα του και στα κοολ του?

υπάρχει καλύτερη λύση ο σμαρτφαν ο άρης κλός αλλά έχει και 24εουρος.....

κατα προτίμηση αυτορυθμιζόμενη γιατί απο πατ'εντες χορτάσαμε :)

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως θα σε συμβουλευα να κοιταξεις το φαν που θα αγορασεις να ειναι επισης και ησυχο γιατι πιστεψε με εχω δοκιμασει επωνυμα και μη φαν 80αρια 90αρια και 120αρια και κοντευα να κουφαθω.Για μενα προτιμησε να παρεις enermax 90αρι γιατι το thermaltake κανει παρα πολυ θορυβο μην νομιζεις οτι θα δεις διαφορα απο τα 92 του thermaltake στα 64 του enermax τωρα γενικα δεν πιστευω να δεις διαφορα μεγαλυτερη του 1-2 βαθμων κι αυτη η διαφορα θα ειναι οταν τον εχεις φουλ.Δες εδω και συγκρινε http://www.checkmate.gr/

Link to comment
Share on other sites

Oτi θα δεις την θερμοκρασια πιο χαμηλα θα την δεις!!Εδω με το enermax (9arh για οσους δεν ξερουν) βλεπω διαφορα απο 2100rpm se full.Παρε καποιον 9αρη καλυτερα οποτε μπορεσεις ειτε thermaltake ειτε enermax!

Πλεον ετσι οπως εχει τοποθετηθει το κουτι στο γραφειο το μονο που ακουγεται ειναι ο 12αρης οταν συνδεεται στα 12volt.(επισης για οσους δεν ξερουν -δεν θυμουνται- εχω βαλει ricofon)

Aλλα απο οτι θυμαμαι δν πολυπας και τον θορυβο παρε για σιγουρια enermax!

Link to comment
Share on other sites

ο Τhermaltake στα ελαφριά του κάνει ελάχιστα παραπάνω απο τον enermax τον 9άρη

που ακουστικά διαπιστωμένα είναι καλύτερος ήψος σε χροιά απο τον 8άρη που είναι λιγότερο θορυβώδης....

Το πολύ πολύ να σκουπίζω στα μαξ όπως ο σητειός :) δε μαμιέται.....

στα αθόρυβα το ίδιο χάλια πιστεύω να είναι όλοι

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.