Jump to content



Εκλογές 2012


astrolabos

Recommended Posts

Κάνεις ένα βασικό λάθος. Πιστευεις ακόμα τον Σαμαρά και ότι λέει. Τι σημαίνει το bold σου παραπάνω όταν ο άνθρωπος έκανε τέτοιες κολοτούμπες? Δεν θυμάσαι ότι το έπαιζε αντιμνημονιακός? Δεν θυμάσαι τα "Δεν υπογράφω" του? Μια χαρά τα ψήφισε όμως, περίεργο, γιατί σύμφωνα με τις προηγούμενες δηλώσεις του όφειλε να μην τα ψηφίσει

Έχω ήδη πει ότι για μένα καλώς ψήφισε το 2ο μνημόνιο, έτσι όπως ήταν η κατάσταση εκείνη τη στιγμή. Και το κυριότερο και πριν και μετά και κατα τη διάρκεια έλεγε ότι το Μνημόνιο χρειάζεται αναθεώρηση.

Σύνθετη την θεωρώ την ονομασία, εσύ ξεχνάς την Ελληνική Γλώσσα και δεν παραθέτεις ακριβώς ότι είπα αφού ξεχνάς το "Για όλες της χρήσεις", όχι με λένε "Θεόδωρο" για τους φίλους "Τίο"..

:OT:Επειδή δεν ξεχνάω την ελληνική γλώσσα και επειδή κυνηγάω τελείες και κόμματα να σου πω ότι είναι "για όλες τις χρήσεις". :OT: Και πριν μου πεις ότι είναι lame σαν επιχείρημα να σου πω ότι αστειεύομαι επειδή μιλάς και γράφεις καλά ελληνικά(αν εξαιρέσουμε τον ορισμό της λέξης σύνθετος πάντα)

Επιπλέον η επίσημη θέση είναι α)Συνθετη ονομασία και β) για όλες τις χρήσεις. Που σημαίνει ότι μιλάμε για δυο κριτήρια που πρέπει ΚΑΙ τα δυο να ισχύουν. Όταν λοιπόν το πρώτο κριτήριο δεν ικανοποιείται(κατά τη γνώμη μου γιατί εσύ μάλλον διδάχτηκες άλλο συντακτικό και γραμματική) τι να το κάνω το δεύτερο;

Ακριβως. Απλα δεν ειπε ολοκληρη την πρόταση, την οποια ομως ειπε ο υπ Βουλευτης του σημερα, Αρβανιτόπουλος στο realfm στον Χατζηνικολαου: Ευρω παση θυσια. Ασχετως αν αυτο το πραγμα που λεγεται μνημονιο κατακρεουσργησει ακομα περισσοτερο την ελληνικη κοινωνία (ή οτι εχει απομεινει πλεον απο αυτην), ασχετως αν δημιουργησει αλλο 1εκ. ανεργους, η ΝΔ, θα μεινει στο ευρω, παση θυσια.

Βάσει αυτών που είπε ο Τσίπρας, δεν υπάρχει τέτοια περίπτωση. Κίνδυνος εξόδου απο την Ευρωζώνη δεν υπάρχει. Άρα όλοι ευχαριστημένοι

enikos.gr Ο Αλέξης Τσίπρας απαντά στους πολίτες Μέρος Α' - YouTube

Αν ξέχασα να απαντήσω σε κάποιον σας παρακαλώ κάντε τον κόπο και ρίξτε μου ένα λινκ

Και τώρα μια ερώτηση και απο μένα.

Πρωτοφανές: Ο ΣΥΡΙΖΑ δίνει χρήματα στους εκδότες του Mega διαφημίζοντας την ΑΥΓΗ! - Enimerosi24 : Enimerosi24

Είναι μέρος του ανένδοτου αγώνα της Κουμουνδούρου απένταντι στο Μπόμπολα η διαφήμιση της αυγής στο prime time του mega?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4,1k
  • Created
  • Last Reply
(ΦΑΣΙΣΜΟΣ ΠΡΟΔΟΣΙΑ ΑΙΣΧΡΟΙ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ) δεν εκφραζω γνωμη για το δημοψηφισμα, αλλα δυστυχως το δημοψηφισμα μας ειναι σε απλη αναλογικη και χωρις εδρες, με τιποτα δεν αντιστοιχει σε ριαλ λαηφ εκλογικο αποτελεσμα

(βλ μονοεδρικες)

ΥΓ: Διοριστηκα δικαστικος αντιπροσωπος σε υπερδυσκολη περιοχη, θερμη παρακληση οσοι διοριστειτε εφορευτικη τσακιστειτε να εμφανιστειτε

Με 4 πόντους που μου κότσαρες και τώρα δε μπορώ να εκφραστώ ο άνθρωπος σου εύχομαι στις επόμενες να πρέπει να πας στο Τριεθνές :whistling:whistling:whistling:whistling

Link to comment
Share on other sites

θεωρω τον Τζημερο πιο επικινδυνο (χωρις εισαγωγικα) απο την ΧΑ...

1000 φορες καλυτερα Κασιδιαρη :sick: παρα τον βλακα!

Τουλαχιστον η ΧΑ εχει λυσεις για 5-10 θεματα...(ο τροπος που προτιθεται να τις εφαρμοσει ειναι που με βρισκει αντιθετο)

Ο Τζημερος ειναι τοσο νεοφιλελευθερος που θα λεει "θα ρυθμιστουν απο το αορατο χερι των αγορων"

Και οι 2 ειναι φασιστες. Ο ενας "κοινωνικός φασιστας" και ο αλλος "οικονομικος φασιστας". Προτιμω ανετα το πρωτο...

Τίποτα από τα δύο δεν προτιμώ.

btw σαν σήμερα γεννήθηκε το 1723 ο Adam Smith. :p

Link to comment
Share on other sites

enikos.gr - Εκλογές 2012: Debate ΤΕΛΟΣ!

3 παρατηρήσεις.

-Γιατί χωρίς εκπρόσωπο της χρυσής αυγής; Ποιος έχει το δικαίωμα να γειώσει το 7% των ψήφων του ελληνικού λαού;

-Αν ο ΣΥΡΙΖΑ λέει αλήθεια γιατί δεν έβαζε ένα υστερόγραφο απο κάτω που να λέει περίμενουμε την απάντηση της ΝΔ σε ένα debate μεταξύ των 2 πολιτικών αρχηγών με μόνο συντονιστή το Νίκο Χατζηνικολάου

-Αυτά τα δεν πάμε γιατί θέλουν τη Σταη κτλ είναι βλακείες. Άμα πιστεύεις ότι έχεις επιχειρήματα και ότι μπορείς να κάνεις τον άλλο να νοιώσει σαν ξανθιά σε στρατόπεδο εκπαίδευσης Νιγηριανών κομάντος πας ακόμα και με τον Κουρή συντονιστή. Τέτοιες βλακείες κάνουν οι δικοί μου και με πιάνει πονοκέφαλος απο τα facepalms.

Link to comment
Share on other sites

Και μεταξύ μας τι να σχολιάσεις; Poll στο thelab που στο σύνολο του διαβάζεται από παιδιά που δεν έχουν βγει στην αγορά και όταν δεν "επαναστατούν" ποστάροντας στο off topic, παίζουν diablo και απολαμβάνουν τα λεφτά του μπαμπά στο νέο τους rig?

Μην χαλιέσαι με μας μεγάλε, ρίξε μας κάνα μπινελίκι από το χαράκωμα του πληκτρολόγιου όπως τόσο καλά γνωρίζεις και κάνε την για άλλα σπουδαία φόρουμ.

Φιλικά ;

Anomos lvl 39 Demon Hunter

-----

ΥΓ Όσο για τους ώριμους ηλικιωμένους: Μοιράζανε κάτι πιτσιρικάδες σήμερα έξω από την εφορία φυλλάδια της ΧΑ. Τους βλέπει μια θεια καμιά 70ρια και τους πλακώνει στις φάπες!!

Αν έτρωγε βέβαια καμιά ψιλή θα φτεγαν μετά οι τραμπούκοι

Link to comment
Share on other sites

Η μόνη εγκληματικότητα στη Δ. Αττική είναι οι κάγκουρες και οι ένθερμοι υποστηρικτές της ΧΑ που εδώ και χρόνια αλωνίζουν. Μετανάστες; Έχετε πάει Δ. Αττική;

Περιστέρι - Πετρούπολη - Ίλιον σπανίως έχω δει μετανάστες τόσους όσους βλέπω στο κέντρο και στην περιοχή μου.

Αν του πω για την εγκληματικότητα του Κασιδιάρη σε σχολεία νυχτερινά από γιούς Ελληναράδων Μπουρναζόβλαχων είναι έτοιμος να πει "έχεις δίκιο" ;

:X:

Υ.Γ: Μια εποχή στήνανε καρτέρια στον πεζόδρομο του Περιστερίου που πάει από Τσαλδάρη Μπουρνάζι και λίγο πριν το Πατατράκ, το στέκι και καλά των

"αναρχοροκάδων" πιάναν και δέρναν πότε πότε κανέναν άνθρωπο.

Link to comment
Share on other sites

Μην χαλιέσαι με μας μεγάλε, ρίξε μας κάνα μπινελίκι από το χαράκωμα του πληκτρολόγιου όπως τόσο καλά γνωρίζεις και κάνε την για άλλα σπουδαία φόρουμ.

Φιλικά ;

Anomos lvl 39 Demon Hunter

-----

ΥΓ Όσο για τους ώριμους ηλικιωμένους: Μοιράζανε κάτι πιτσιρικάδες σήμερα έξω από την εφορία φυλλάδια της ΧΑ. Τους βλέπει μια θεια καμιά 70ρια και τους πλακώνει στις φάπες!!

Αν έτρωγε βέβαια καμιά ψιλή θα φτεγαν μετά οι τραμπούκοι

Αυτή η θεία σίγουρα είχε δει πολλά από τους πολιτικούς προγόνους τους, χίτες, χούντες κλπ για αυτό και αντέδρασε.

Στην Καλαμάτα ο Μιχαλολιάκος ανοιχτά πλέον υποστήριξε την χούντα...

Το τι σημαίνει χούντα οι παλαιότεροι ξέρουν, νεώτεροι μπορεί να νομίζουν ότι είναι κάτι σαν το σήμερα αλλά δεν!

Εσκεμμένα κυκλοφόρησε αυτό το "ε, και σήμερα χούντα δεν έχουμε;"

Πάρτε το χαμπάρι, όσο ο λαός δεν καρπώνεται τον πλούτο που παράγει τόσο η φτώχια, η ανεργία και η πείνα θα βαθαίνει...

Αν θέλετε να ζείτε σαν σκλάβοι, παραγιοί στην καλύτερη των αφεντικών συνεχίστε να στηρίζετε την πολιτική του ευρωμονόδρομου...!

Link to comment
Share on other sites

οπα, θυμηθηκαν τα κομματα κατι που λεγαμε για την δυτικη αττικη!

oh wait....παλι η χρυση αυγη πηγε και εκει...

Βλέπεις λύσαμε όλα τα άλλα προβλήματα, Οικονομικά, Παιδεία, σύστημα υγείας, και πρέπει να δούμε και το μέγα ζήτημα της εγκληματικότητας στην Δ. Αττική.

Μέγα πρόβλημα αν δεν περάσουν όλοι οι πολιτικοί από εκεί ή αν είναι πιο μετά στο πρόγραμμα τους..

Άσε τον Κασιδιάρη να πηγαίνει να μιλάει σε όσα θέματα τον αβαντάρουν (εγκληματικότητα, μετανάστες, αυτά), δίνοντας την ίδια ανέφικτη λύση (θα τους διώξουμε!), θα τον δούμε να μιλάει για Οικονομία? για Παιδεία? για Υγεία?

Χαλάρωσε ρε άνθρωπε, δεν έγινε κάτι αν δεν πάνε όλα τα κόμματα παντού.

Την Πέμπτη 7/6 10:30 πμ ο Γλέζος θα παει στην Βιάννο, εκεί θα πάει η Χ.Α.? Α! ξέχασα! Προσπάθησαν να πάνε...

Έχω ήδη πει ότι για μένα καλώς ψήφισε το 2ο μνημόνιο, έτσι όπως ήταν η κατάσταση εκείνη τη στιγμή. Και το κυριότερο και πριν και μετά και κατα τη διάρκεια έλεγε ότι το Μνημόνιο χρειάζεται αναθεώρηση.

Και τώρα το λέει, θα ήθελες να μας εξηγήσεις πως θα το κάνει όταν η φίλη του Σαμαρά, η Μέρκελ κάνει τέτοιες δηλώσεις. (είναι η δευτερη φορά που σε ρωτάω)

Επιπλέον η επίσημη θέση είναι α)Συνθετη ονομασία και β) για όλες τις χρήσεις. Που σημαίνει ότι μιλάμε για δυο κριτήρια που πρέπει ΚΑΙ τα δυο να ισχύουν. Όταν λοιπόν το πρώτο κριτήριο δεν ικανοποιείται(κατά τη γνώμη μου γιατί εσύ μάλλον διδάχτηκες άλλο συντακτικό και γραμματική) τι να το κάνω το δεύτερο;

Δίκιο έχεις για την χρήση του "και", και για το ανορθόγραφο λόγο κεκτημένης ταχύτητας "τις", αλλά θα ήθελες να μας πεις εσύ τι θα θεωρούσες σύνθετη ονομασία ΜΕ την λέξη μακεδονία μέσα? (άσχετο αν διαφωνείς). Και για πολλοστή φορά, πρόταση θα ακούσουμε? Με τι ονομασία θα συμφωνούσες εσύ ρε άνθρωπε? Γίνει λίγο productive αντί για σκέτη άρνηση.

Δεν θα το λύσουμε τώρα το θέμα, και δεν επίγει όπως προείπα, αλλά πρέπει να καταλάβεις το εξής, δεν κάνουν πίσω στην λέξη Μακεδονίας αλλά λύση πρέπει κάποτε να βρεθεί.

Και τώρα μια ερώτηση και απο μένα.

Πρωτοφανές: Ο ΣΥΡΙΖΑ δίνει χρήματα στους εκδότες του Mega διαφημίζοντας την ΑΥΓΗ! - Enimerosi24 : Enimerosi24

Είναι μέρος του ανένδοτου αγώνα της Κουμουνδούρου απένταντι στο Μπόμπολα η διαφήμιση της αυγής στο prime time του mega?

Δεν ξημερωβραδιάζομαι στην ΤV, οπότε δεν το είδα αυτό, επίσης παράξενο μου φαίνεται που η είδηση υπάρχει αυτολέξή σε ένα σωρό μπλογκ και "ειδησεογραφικά", ΠΟΤΕ χωρίς ένα βίντεο που να αποδεικνύει τα λεγόμενα, αλλά δεν έχω δει την είδηση σε κάποιο γνωστό σοβαρό ειδησειογραφικό σαϊτ.

Οπότε πριν δω την διαφήμιση, δεν μπορώ να σχολιάσω το θέμα της Αυγής.

Για το θέμα του ΣΥΡΙΖΑ στο mega όμως, φαντάζομαι γνωρίζεις ότι βάση νόμου όλα τα κόμματα πρέπει να εκπροσωπηθούν ανάλογα με τα ποσοστά τους σε όλα τα κανάλια.

enikos.gr - Εκλογές 2012: Debate ΤΕΛΟΣ!

3 παρατηρήσεις.

-Γιατί χωρίς εκπρόσωπο της χρυσής αυγής; Ποιος έχει το δικαίωμα να γειώσει το 7% των ψήφων του ελληνικού λαού;

-Αν ο ΣΥΡΙΖΑ λέει αλήθεια γιατί δεν έβαζε ένα υστερόγραφο απο κάτω που να λέει περίμενουμε την απάντηση της ΝΔ σε ένα debate μεταξύ των 2 πολιτικών αρχηγών με μόνο συντονιστή το Νίκο Χατζηνικολάου

-Αυτά τα δεν πάμε γιατί θέλουν τη Σταη κτλ είναι βλακείες. Άμα πιστεύεις ότι έχεις επιχειρήματα και ότι μπορείς να κάνεις τον άλλο να νοιώσει σαν ξανθιά σε στρατόπεδο εκπαίδευσης Νιγηριανών κομάντος πας ακόμα και με τον Κουρή συντονιστή. Τέτοιες βλακείες κάνουν οι δικοί μου και με πιάνει πονοκέφαλος απο τα facepalms.

Γιατί χωρίς Χ.Α. ξέρω την δικαιολόγία, αλλά δεν συμφωνώ. Προσωπική γνώμη ας έρθει και ο φασίστας.

Για τα υπόλοιπα, δεν θα απαντήσω και δεν θα σχολιάσω (αν και με τρώει να σχολιάσω) γιατί τα πράγματα είναι ρευστά και ακούω διάφορα με το τι θα γίνει, αν γίνει κτλ.

Link to comment
Share on other sites

Και τώρα το λέει, θα ήθελες να μας εξηγήσεις πως θα το κάνει όταν η φίλη του Σαμαρά, η Μέρκελ κάνει τέτοιες δηλώσεις. (είναι η δευτερη φορά που σε ρωτάω)

Δεν το είδα την πρώτη φορά, συγνώμη.

Η Μέρκελ και η κάθε Μέρκελ είναι φυσικό να εκφράζει μια εξαιρετικά σκληρή γραμμή πριν απο κάθε καινούργια διαπραγμάτευση. Γνώμη μου; Έχουν διάθεση να συνδιαλεχθούν μέχρι ενός ορισμένου σημείου (και προφανώς να συμφωνήσουν σε κάποια πράγματα τα οποία ΟΜΩΣ απέχουν αρκετά απο αυτά που έχει πει η ΝΔ ότι θα ζητήσει να αναθεωρηθούν, και τα οποια επίσης απέχουν έτη φωτός απο αυτά που λέει ο ΣΥΡΙΖΑ ότι θα ζητήσει να αναθεωρηθούν).

Δίκιο έχεις για την χρήση του "και", και για το ανορθόγραφο λόγο κεκτημένης ταχύτητας "τις", αλλά θα ήθελες να μας πεις εσύ τι θα θεωρούσες σύνθετη ονομασία ΜΕ την λέξη μακεδονία μέσα? (άσχετο αν διαφωνείς

Σύνθετη ονομασία. Βόρεια Σλαβομακεδονία. Με την οποία και τηρουμένων των αναλογιών συμφωνώ μιας και εμπεριέχει και γεωγραφικό και φυλετικό προσδιορισμο.

Δεν ξημερωβραδιάζομαι στην ΤV, οπότε δεν το είδα αυτό, επίσης παράξενο μου φαίνεται που η είδηση υπάρχει αυτολέξή σε ένα σωρό μπλογκ και "ειδησεογραφικά", ΠΟΤΕ χωρίς ένα βίντεο που να αποδεικνύει τα λεγόμενα, αλλά δεν έχω δει την είδηση σε κάποιο γνωστό σοβαρό ειδησειογραφικό σαϊτ.

Οπότε πριν δω την διαφήμιση, δεν μπορώ να σχολιάσω το θέμα της Αυγής.

Για το θέμα του ΣΥΡΙΖΑ στο mega όμως, φαντάζομαι γνωρίζεις ότι βάση νόμου όλα τα κόμματα πρέπει να εκπροσωπηθούν ανάλογα με τα ποσοστά τους σε όλα τα κανάλια.

Έχεις δίκιο για τις επιφυλάξεις σου, αν βρω πιο στέρεα στοιχεία θα επανέλθω επι τούτου.

Που κολλάει η εκπροσώπηση του ΣΥΡΙΖΑ στο Mega? τις τελευταίες εβδομάδες απο ότι βλέπω υπάρχει πάντα κάποιος απο τον ΣΥΡΙΖΑ

Γιατί χωρίς Χ.Α. ξέρω την δικαιολόγία, αλλά δεν συμφωνώ. Προσωπική γνώμη ας έρθει και ο φασίστας.

Για τα υπόλοιπα, δεν θα απαντήσω και δεν θα σχολιάσω (αν και με τρώει να σχολιάσω) γιατί τα πράγματα είναι ρευστά και ακούω διάφορα με το τι θα γίνει, αν γίνει κτλ.

Αν σε τρώει απάντα. Να το παω ένα βήμα παραπέρα. Όποιος πιστεύει ότι έχει το πάνω χέρι ας βγει και ας πει: "Βάλτε ότι όρους γουστάρετε". Δε νομίζω ότι μπορεί κανένας να γλυτώσει ξεβράκωμα βάζοντας όρους σε ένα debate. Αλλά απο ότι βλέπω ο Γιάννης φοβάται το θεριό και το θεριό το Γιάννη.

Link to comment
Share on other sites

Σαμαράς και Τσίπρας δεν τα βρήκαν ούτε στο debate. Απολαύστε υπεύθυνα:

Η ανακοίνωση της ΝΔ:

«Είναι λυπηρό για ένα κόμμα που ζητά την ψήφο του Ελληνικού λαού να ψεύδεται ασύστολα.

»Ισχυρίζεται ότι έγινε μόνο μία συνάντησή μου με τον κ. Παππά, σήμερα το πρωί, και ότι δήθεν δεν είχε συμφωνηθεί τίποτε.

»Δυστυχώς για το ΣΥΡΙΖΑ, τα sms που αντηλλάγησαν μεταξύ εμού και του κ. Παππά, είναι αδιάψευστός μάρτυρας και των συναντήσεων που πραγματοποιήθηκαν και της μεταξύ μας συμφωνίας.

Το μόνο που απέμεινε ήταν η ανακοίνωση της συμφωνίας μέσω κοινής δήλωσης των κομμάτων.

»Όμως, τα πολλά λόγια είναι φτώχεια. Η πρόταση της Νέας Δημοκρατίας για debate μεταξύ των δύο αρχηγών, με τους κανόνες που συμφωνήθηκαν, εξακολουθεί να ισχύει.

»Ιδού η Ρόδος ιδού και το πήδημα».

«Επιθυμούμε διάλογο λειτουργικό και ενημερωτικό για τους πολίτες, και όχι μια διαδικασία λίγο κρίσιμη για τον κόσμο. Δεν απαντάμε με διαρροές, αλλά με ανακοινώσεις, και ο τρόπος που πολιτεύεται κανείς δείχνει αν είναι κατάλληλος στο πόστο που βρίσκεται» δήλωσε στην τηλεόραση του ΣΚΑΪ ο διευθυντής του γραφείου του Αλέξη Τσίπρα Νίκος Παππάς.

:sick:

Link to comment
Share on other sites

Αυτή η θεία σίγουρα είχε δει πολλά από τους πολιτικούς προγόνους τους, χίτες, χούντες κλπ για αυτό και αντέδρασε.

Δηλαδή η βία είναι ευπρόσδεκτη αν αυτός που την εξασκεί "έχει δει πολλά"

Καλώς ήρθες δημοκράτη στο Thelab

Link to comment
Share on other sites

Που κολλάει η εκπροσώπηση του ΣΥΡΙΖΑ στο Mega? τις τελευταίες εβδομάδες απο ότι βλέπω υπάρχει πάντα κάποιος απο τον ΣΥΡΙΖΑ

Αν σε τρώει απάντα. Να το παω ένα βήμα παραπέρα. Όποιος πιστεύει ότι έχει το πάνω χέρι ας βγει και ας πει: "Βάλτε ότι όρους γουστάρετε". Δε νομίζω ότι μπορεί κανένας να γλυτώσει ξεβράκωμα βάζοντας όρους σε ένα debate. Αλλά απο ότι βλέπω ο Γιάννης φοβάται το θεριό και το θεριό το Γιάννη.

Κολλάει στο

Τι υποκρύπτεται πίσω από όλα αυτά; Να υποθέσουμε ότι ο «πόλεμος» δηλώσεων, ενίοτε σε πολύ έντονο ύφος, «πουλάει» στο αριστερό ακροατήριο; Άραγε θα δούμε και τον Αλέξη Τσίπρα να δίνει συνέντευξη στο μεγάλο κανάλι;
, Ναι μπορεί να δείτε τον Τσίπρα να δίνει συνέντευξη στο μεγάλο κανάλι σαν μέρος αυτής της εκπροσώπησης

Πάνω στο

Αυτά τα δεν πάμε γιατί θέλουν τη Σταη κτλ είναι βλακείες. Άμα πιστεύεις ότι έχεις επιχειρήματα και ότι μπορείς να κάνεις τον άλλο να νοιώσει σαν ξανθιά σε στρατόπεδο εκπαίδευσης Νιγηριανών κομάντος πας ακόμα και με τον Κουρή συντονιστή. Τέτοιες βλακείες κάνουν οι δικοί μου και με πιάνει πονοκέφαλος απο τα facepalms.

θα μπορούσα να απαντήσω ότι μάλλον δεν έχουν τα επιχειρήματα από κοντά παρά μόνο δείχνουν το οπλοστάστιο τους σε one-way ανακοινώσεις..

Αλλά όπως είπα, νομίζω ότι όλα είναι ανοιχτά ακόμα, και ακόμα μπορεί να γίνει το debate.

Link to comment
Share on other sites

Βόρεια Σλαβομακεδονία.

Bad idea. Είναι χειρότερο από το Βόρεια Μακεδονία. Το Βόρεια Σλαβομακεδονία υποδηλώνει την ύπαρξη και μιας Νότιας Σλαβομακεδονίας.

Link to comment
Share on other sites

:bad::bad::bad::bad:

edit : εκανα πολλαπλο flag γιατι το συγκεκριμενο βιντεο σχετιζεται με κακομεταχειριση ζωων - πρωωθει την τρομοκρατια - αυτοκτονια ή αυτοτραυματισμος - παρενοχληση - παραπλανητικο κειμενο - απατη - κακοποιηση παιδιου :p

Link to comment
Share on other sites

Βλέπεις λύσαμε όλα τα άλλα προβλήματα, Οικονομικά, Παιδεία, σύστημα υγείας, και πρέπει να δούμε και το μέγα ζήτημα της εγκληματικότητας στην Δ. Αττική.

Μέγα πρόβλημα αν δεν περάσουν όλοι οι πολιτικοί από εκεί ή αν είναι πιο μετά στο πρόγραμμα τους..

Η Δ. Αττική μαστίζεται από τους Ρωμά.

Αρκετές περιοχές είναι άβατο.

Link to comment
Share on other sites

Η Δ. Αττική μαστίζεται από τους Ρωμά.

Αρκετές περιοχές είναι άβατο.

να ήταν μόνο η Δ.Αττική καλά θα ήταν... μη φοβάσαι όμως, μετά τις 17 Ιούνη, όλα θα αλλάξουν. Ναι, όλα γίνονται!

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=yeGz2YgT0uA]ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ - Σαμαρας / Γινεται.. kai δεν Γινεται...8/5/2012 - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

:bad::bad::bad::bad:

edit : εκανα πολλαπλο flag γιατι το συγκεκριμενο βιντεο σχετιζεται με κακομεταχειριση ζωων - πρωωθει την τρομοκρατια - αυτοκτονια ή αυτοτραυματισμος - παρενοχληση - παραπλανητικο κειμενο - απατη - κακοποιηση παιδιου :p

Η πλάκα ειναι οτι οι συγκεκριμένες χώρες παιζει να βγουνε απο το euro. Το κατέβασα, το αποθηκευσα και θα ξανανεβει στον κατάλληλο καιρό.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.