Jump to content



Εκλογές 2012


astrolabos

Recommended Posts

Τέτοια ασήμαντα λάθη γίνονται στις εφημερίδες.

Ας μην είμαστε προκατηλημενοι για σκοπιμότητες.

Όλοι κάνουμε λάθη, ένα μικρό ασήμαντο λαθακι ήταν.

Δεν θα το εβλεπε κάποιος αν δεν του το έλεγαν.

:hehe:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4,1k
  • Created
  • Last Reply
Αυτό που παραθέτεις αφορά τις διατάξεις και δεν είναι ολόκληρο το κείμενο

ΤΙΤΛΟΣ: Κανονισμός αριθ 3567/91 της 2/1/91

ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΟΥ: Προφορική ερώτηση (αρ Η-0006/92) και απάντηση για την δημοσίευση Κανονισμού του Συμβουλίου για εισαγωγές από τις χώρες τις πρώην Γιουγκοσλαβίας και αν με αυτόν τον τρόπο αναγνωρίζονται έμμεσα οι χώρες αυτές

Βεβαίως δεν το παραθέτω για σένα. Εσένα ο ίδιος ο Χριστός στην δευτέρα παρουσία να στο ορκιζόταν, δεν θα σε έπειθε

Αυτό το πράγμα που μου παρέθεσες δεν ανοίγει στο pc μου. Ή κάτι τρέχει με τη java μου ή απλά ο υπολογιστής μου αρνείται να επεξεργαστεί οτιδήποτε απο τον ιστότοπο του Αλαβάνου. Αν έχεις την καλή διάθεση το κάνει ένα copy paste εδώ;

Link to comment
Share on other sites

Μιας και το θυμήθηκα. Πως φαίνεται στους πιθανούς ψηφοφόρους του ΣΥΡΙΖΑ η προσχώρηση της Κατσελη; Πως φαίνεται ότι η πρόταση Αρσενη μπορει (sic) να ηταν προιον πολιτικής συνδιαλλαγής;

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το πράγμα που μου παρέθεσες δεν ανοίγει στο pc μου. Ή κάτι τρέχει με τη java μου ή απλά ο υπολογιστής μου αρνείται να επεξεργαστεί οτιδήποτε απο τον ιστότοπο του Αλαβάνου. Αν έχεις την καλή διάθεση το κάνει ένα copy paste εδώ;

Προβολή Τεκμηρίου

[Επιστροφή στα αποτελέσματα αναζήτησης]

Προβολή Τεκμηρίου

Ταυτότητα Τεκμηρίου: ΑΣΚΙ~ΑΡΧΕΙΑ ΕΥΡΩΒΟΥΛΕΥΤΩΝ~ΑΡΧΕΙΟ ΑΛΑΒΑΝΟΥ~Κοινοβουλευτική δραστηριότητα~01. Γραπτές-προφορικές ερωτήσεις (με/χωρίς απάντηση)~1992~00057

ΚΩΔΙΚΟΣ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΗΣ Ε.001.0002.00057

ΤΙΤΛΟΣ Κανονισμός αριθ. 3567/91 της 2/12/91

ΕΙΔΟΣ ΤΕΚΜΗΡΙΟΥ Προφορική ερώτηση και απάντηση

ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑ 06/01/1992, 26/02/1992, 07/02/1992

ΕΠΙΠΕΔΟ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗΣ Υποφάκελος

ΜΕΓΕΘΟΣ ΚΑΙ ΥΠΟΣΤΡΩΜΑ 3 σελ.

ΚΩΔΙΚΟΣ ΤΕΚΜΗΡΙΟΥ EU.ALAV.E.001.0002.00057

ΟΝΟΜΑ ΠΑΡΑΓΩΓΟΥ Αλαβάνος Αλέκος

ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΟΥ Προφορική ερώτηση (αρ. Η-0006/92) και απάντηση για την δημοσίευση Κανονισμού του Συμβουλίου για εισαγωγές από τις χώρες της πρώην Γιουγκοσλαβίας και αν με αυτον τον τρόπο αναγνωρίζονται έμμεσα οι χώρες αυτές.

ΓΛΩΣΣΑ Ελληνική

ΦΥΣΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ Δακτυλόγραφο με χειρόγραφες σημειώσεις

Μετρητής Σελίδων 3

Αριθμός Εικόνων : 0

Link to comment
Share on other sites

Ναι μέχρι εκεί φτάνω και εγώ. Το τεκμήριο κάνω κλικ να δω αλλά δε βγαίνει τπτ.

Επιπλέον

Επειδή είχε βουίξει το πανελλήνιο και θα έπρεπε να το ξέρης.

οπου αναφέρεσαι στον απόηχο της απόφασης της 16/12

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=yV0tEJ7CQ9M]Φάκελοι - Μακεδονικό 2ο Μέρος - YouTube[/ame]

Για επεφημίες και επαίνους μιλάει ο Παπαχελάς (βέβαια μετά ο Μητσοτάκης λέει άλλα, αυτό το αφήνω να το κρίνει όπως θέλει ο καθένας)

Link to comment
Share on other sites

Μιας και το θυμήθηκα. Πως φαίνεται στους πιθανούς ψηφοφόρους του ΣΥΡΙΖΑ η προσχώρηση της Κατσελη; Πως φαίνεται ότι η πρόταση Αρσενη μπορει (sic) να ηταν προιον πολιτικής συνδιαλλαγής;

Από Πρώτο ΘΕΜΑ online : Στηρίζει τον ΣΥΡΙΖΑ η Κατσέλη - Εκλογές 2012

Στις δηλώσεις του ο κ. Τσίπρας δεν παρέλειψε να επισημάνει πως ο διάλογος ΣΥΡΙΖΑ - Κοινωνικής Συμφωνίας γίνεται στη βάση προγραμματικών θέσεων και όχι ανταλλαγμάτων βουλευτικών εδρών ή αξιωμάτων.

και από ΣΥΡΙΖΑ: Ψηφοδέλτια με λίστα στη βάση των σταυρών προτίμησης - syriza psifodeltia me lista sti vasi ton stavron protimisis

ενώ σημείωσε ότι επίκειται ανακοίνωση για την πολιτική στήριξη της κ. Κατσέλη προς τον ΣΥΡΙΖΑ, χωρίς όμως να συμμετέχει στα ψηφοδέλτια του κόμματος, όπως έχει η ίδια προαναγγείλει.

Κάποιοι λένε ότι θα στηρίξουν ΣΥΡΙΖΑ και αυτό πρέπει να γίνει θέμα και να ονομαστεί "προσχώρηση" ?

Άλλη ήταν η μετακόμιση στην πρώτη (εκλόγιμη) θέση επικρατείας..

Η Κατσέλη ψήφισε το 1ο μνημόνιο, πολύ κακά έκανε, σημασία έχει το ότι έφυγε από το ΠΑΣΟΚ και τι δηλώνει τώρα για το μνημόνιο.

Το ίδιο και ο Κουρουμπλής (που δεν συμφωνώ καθόλου με το ότι προσχώρησε (ναι αυτός όντως προσχώρησε) στον ΣΥΡΙΖΑ), ψήφισε το 1ο μνημόνιο, και πιο μετά όμως έφυγε. Το θέμα είναι τι λέει τώρα, επίσης σημαντικό είναι ότι βγήκε δευτερος στην σταυροδοσία εκεί που κατέβηκε.

Link to comment
Share on other sites

Δεν φταίει αυτό φίλε μου, φταίει το ότι ήταν στην ΝΔ τόσο ο Καμμένος όσο και πολλά στελέχη του και έχουν κυβερνήσει, εξάλλου, το ότι δεν ήταν όλα του τα στελέχη βράχοι φάνηκε από τους Ιωάννη Βαγγέλη, Σπύρο Ρομποτή, Παύλο Σαράκη και Νίκο Χιδίρογλου..

Το θέμα είναι τι λέει τώρα, επίσης σημαντικό είναι ότι βγήκε δευτερος στην σταυροδοσία εκεί που κατέβηκε.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=6904]johnysb[/MENTION]

Ναι ωραία, τι? πες μου ποιο ακριβώς είναι το σημείο που βάζεις να απαντήσω, αλλιώς βγαίνουν 2-3 σημεία που μπορεί να έδωσες βάρος και δεν είμαι καλός στο να μαντευω.

Link to comment
Share on other sites

ακυρώνεις τον καμενο επειδη ηταν βουλευτης + υφυπουργος και μελος της Ν.Δ.(δεν εχει ψηφισει κανενα απο τα δυο μηνμονια) ,ενω μετα απο λιγο λες ξεχναμε το παρελθον της κατσελη και κοιταμε τι λεει τωρα(ψηφισε ναι στο πρωτο μνημονιο.

Εχω την εντυπωση οτι αυτοαναιρεισαι.

Link to comment
Share on other sites

και όταν απαντήσεις στον αποπάνω πες μου και μένα μια αν σου φαίνεται ότι συνδέεται η πρόταση για Αρσένη με τη στήριξη της Κατσέλη και επειδή μάλλον τις τελευταίες δυο μέρες έλειπες απάντα μου στο τελευταίο σκέλος αυτού εδώ http://www.thelab.gr/off-topic/ekloges-2012-a-108235-127.html#post1063276102

Link to comment
Share on other sites

Μιας και το θυμήθηκα. Πως φαίνεται στους πιθανούς ψηφοφόρους του ΣΥΡΙΖΑ η προσχώρηση της Κατσελη; Πως φαίνεται ότι η πρόταση Αρσενη μπορει (sic) να ηταν προιον πολιτικής συνδιαλλαγής;

μετα την ποιοτικοτατη συναλλαγη πλευρης γιος στο μαντρι και πλευρης μπαμπας στο Καρατζαμαν οπου δωσαμε και τα ρεστα μας νομιζω δεν μενει κατι να πουμε, ο Σαμαρας εδω και 20 χρονια εχει αποδειξει οτι ειναι αποτυχημενος, ολο εξω πεφτει συνεχεια. Ο ανθρωπος που ο γιωργακης τον εκανε οτι ηθελε, τι να λεμε...δλδ φαντασου ο ΓΑΠ τον ειχε για πλακα, ποιος ο ΓΑΠ!:hehe:

Link to comment
Share on other sites

μετα την ποιοτικοτατη συναλλαγη πλευρης γιος στο μαντρι και πλευρης μπαμπας στο Καρατζαμαν οπου δωσαμε και τα ρεστα μας νομιζω δεν μενει κατι να πουμε, ο Σαμαρας εδω και 20 χρονια εχει αποδειξει οτι ειναι αποτυχημενος, ολο εξω πεφτει συνεχεια. Ο ανθρωπος που ο γιωργακης τον εκανε οτι ηθελε, τι να λεμε...δλδ φαντασου ο ΓΑΠ τον ειχε για πλακα, ποιος ο ΓΑΠ!:hehe:

Ρε πουλάκι μου ο Σαμαράς είναι αποτυχημένος και γω βολεμένος και τον ψηφίζω. Οι ηθικοί Έλληνες πολίτες που καθ'ολοκληρία ψηφίζουν Συριζα μπορούν να μου απαντήσουν;

Πάντως μου αρέσει το πως μιλάς για το Γιωργάκη. Αν εσύ και οι ομοιοι σου είχατε την ίδια άποψη το 2009 (γιατί ναι θυμάμαι τις απόψεις σου απο τότε) μπορεί και να μην είχαμε φτάσει ως εδώ.

Link to comment
Share on other sites

Ρε πουλάκι μου ο Σαμαράς είναι αποτυχημένος και γω βολεμένος και τον ψηφίζω. Οι ηθικοί Έλληνες πολίτες που καθ'ολοκληρία ψηφίζουν Συριζα μπορούν να μου απαντήσουν;

Πάντως μου αρέσει το πως μιλάς για το Γιωργάκη. Αν εσύ και οι ομοιοι σου είχατε την ίδια άποψη το 2009 (γιατί ναι θυμάμαι τις απόψεις σου απο τότε) μπορεί και να μην είχαμε φτάσει ως εδώ.

ελα αλεκο, ποιες αποψεις μου εγω τοτε ελεγα μαυρο στους δεινοσαυρους ΜΑΥΡΟ κατραμι στο κομματικο σου μηχανισμο και τον απαπεναντι, βεβαια για να μην ξεχνιεσε το χρεος σχεδον διπλασιαστηκε στην 6ετια ΝΟΥΔΟΥ ετσι που ξερεις και απο αριθμους εσυ.

Link to comment
Share on other sites

ακυρώνεις τον καμενο επειδη ηταν βουλευτης + υφυπουργος και μελος της Ν.Δ.(δεν εχει ψηφισει κανενα απο τα δυο μηνμονια) ,ενω μετα απο λιγο λες ξεχναμε το παρελθον της κατσελη και κοιταμε τι λεει τωρα(ψηφισε ναι στο πρωτο μνημονιο.

Εχω την εντυπωση οτι αυτοαναιρεισαι.

Δεν διάβασες όλα όσα έγραψα για τον Καμμένο, λίγο μετά από αυτό έγραψα

Έχω ξαναπεί, ωραία τα λέει όσο τον έχω ακούσει, αλλά έχει επιβαρυντικά στοιχεία τον.. πρότερο βίο, επίσης ΓΕΝΙΚΑ και ΒΑΣΙΚΑ δεν συμφωνώ με την Δεξιά, από όποιον και να εκφράζεται, όπως και να εκφράζεται.

Είναι διαφορετική ιδεολογία και διαφωνώ μαζί της αφού αισθάνομαι Κομμουνιστής.

Δεν τον ακυρώνω μόνο για το ότι ήταν ότι ήταν, αλλα και για τους παραπάνω λόγους, ίσως και άλλους, ενώ παραδέχομαι ότι ο αντιμνημονιακός του (και όχι μόνο) λόγος είναι καλός μερικές φορές.

Το παρελθόν της Κατσέλη είναι επιβαρυντικότατο (όπως και του Κουρουμπλή), η Κατσέλη όμως από την μία δεν μπήκε στον ΣΥΡΙΖΑ, δεν κατεβαίνει σαν υποψήφια, δεν διεκδικεί την ψήφο μας με τον ΣΥΡΙΖΑ, απλά είπε ότι θα στηρίξει η ίδια τον ΣΥΡΙΖΑ. Ανάθεμα αν το "στηρίζω ΣΥΡΙΖΑ" είναι ισοδύναμο με το "κατεβαίνω σαν υποψήφιος του ΣΥΡΙΖΑ".

Αν γίνει οτιδήποτε και η Κατσέλη πάρει θεσούλα, προφανώς και θα το καταδικάσω, ελπίσω πρώτα να με έχει προλάβει η καταδίκη του υπόλοιπου ΣΥΡΙΖΑ.

Ο Κουρουμπλής από την άλλη, και αυτός είχε ψηφίσει το πρώτο μνημόνιο (σίγουρα δεν το είχε διαβάσει :hehe::hehe:), και ήταν και για αυτόν επιβαρυντικότατο στοιχείο. Όμως δεν είχε κυβερνητική θέση σαν τον Καμμένο ή την Κατσέλη. Εξ'αρχής είχα πει ότι κανένας σταυρός δεν έπρεπε να πάει σε αυτόν, όμως δυστηχώς βγήκε δευτερος σε ψήφους (και εκλέχθηκε).

Προσοχή σε αυτό, δεν μπήκε επικρατείας, ούτε σαν επικεφαλής κόμματος έμπαινε έτσι και αλλιώς, διεκδίκησε την ψήφο των πολιτών στην Β' Αθήνων.

EDIT: (δεν είχα διαβάσει καλά την ερώτηση)

Δεν ξέρω αν συνδέοντε, έστω ότι συνδέοντε, τρίπλα την βλέπω και καλή. Βλέπω στήριξη από Κατσέλη και φίλους, χωρίς να πέρνει θεσούλα ή αξίωμα. Ο ΣΥΡΙΖΑ ενδυναμώνεται και οι θέσεις του, όχι το ΠΑΣΟΚ. Είχα συζητήσει κάτι παρόμοιο με συντρόφους, και είπαν κάτι απλό. Δεν έχει τόσο μεγάλη σημασία το ποιος μπάινει/εισχωρεί/στηρίζει τον ΣΥΡΙΖΑ, αλλά με τι όρους το κάνει αυτό, και αν στην τελική αφομοιώνεται (με την καλή έννοια) μέσα στον ΣΥΡΙΖΑ ενδυναμώνοντας τον, ή αν έρχεται κορεσμός.

Εφόσον ούτε ο Κουρουμπλής, ούτε η Κατσέλη άλλαξαν τις βασικές θέσεις του ΣΥΡΙΖΑ, γιατί να στεναχωρηθώ? Τώρα αν γίνει κυβέρνηση ο ΣΥΡΙΖΑ, και από όλο το Υπυργικό συμβούλιο, οι μισοί είναι πρώην ΠΑΣΟΚοι, τότε σίγουρα έχουμε πρόβλημα.

Ρε παλίκαρε στο περιοδικάκι της νεολαίας του Συνασπισμού (ή ΣΥΡΙΖΑ ή whatever, χέστηκα να σου πω την αλήθεια πως το λέτε) δεν ανέγραφε τα μέρη που θα πηγαίναν και έγραφε με φαρδιά γράμματα Μακεδονία;

Υποθέτω μιλάς για αυτό (από google το βρήκα).

Στο οποίο λέει "Δημοκρατιά της Μακεδονίας" και όχι "Μακεδονία" σκέτο.

Στην τελική, δεν θα κάτσω να δικαιολογήσω τι έβγαλε η νεολαία Συν πριν 3-4 χρόνια, η τωρινή στάση του ΣΥΡΙΖΑ είναι ξεκάθαρη. "Σύνθετη ονομασία (που σημαίνει απορρίπτεται το σκέτο Μακεδονία), με ταυτόχρονο γεωγραφικό προσδιορισμό (για να μην θεωρήσουν ότι έχουν την Θεσσαλονίκη, τον Βόλο και την Άρτα), για όλες τις χρήσεις (συνταγματική και non-official ονομασία)"

-----------------------------------------------------------------------------

Άλλάζω λίγο θέμα (να μην κάνω δευτερο ποστ), άκουγα πριν Real-fm, νομίζω ήταν ο Κοτρώτσος, και έλεγε το εξής πολύ ωραίο που θέλει σχολιασμό από [MENTION=48]LL_NEO[/MENTION] . Σχολίαζε λοιπόν αυτό και κάτι άλλο παρόμοιο και πρόσφατο από κάποιον άλλο Υπουργό νομίζω του Ολάντ, και έλεγε, εκτός ότι τέτοιες δηλώσεις αισχρές και παρεμβατικές για την χώρα μας πρέπει να καταδικάζοντε από όλα τα κόμματα, και δεν θα έπρεπε να τις καλοβλέπει ο Σαμαράς και το επιτελείο του όπως κάνει.

Ο Σαμαράς δεν αντιλαμβάνεται (έλεγε ο Κοτρώτσος) ότι παρόλο που το μύνημα είναι σαφώς εναντίον του ΣΥΡΙΖΑ, πιάνει και αυτόν η μπάλα. Γιατί ο Αντωνάκης λέει ότι θα επαναδιαπραγματευτεί το Μνημόνιο, εκείνο το Μνημόνιο και τους όρους που έχει ήδη αποδεκτεί και υπογράψει χωρίς ενστάσεις. Και ο Ελληνικός λαός θα τον ψηφίσει για να επαναδιαπραγματευτεί το μνημόνιο (όπως θεωρεί ότι θα το κάνει) και όχι για να μην κάνει τίποτα.

Πως θα το κάνει αυτό όμως αν δεν τον αφήνει η Μέρκελ? Γιατί νομίζω ότι η θέση της Μέρκελ ήταν ξεκάθαρη "Καμία αλλαγή" στους όρους...

Link to comment
Share on other sites

Αν ο Τσίπρας περπατήσει στο νερό θα πούνε ότι δεν ξέρει κολύμπι

[MENTION=2868]Myralis[/MENTION]

Ότι ο Καμμενος μπορεί να ήταν ΝΔ ΑΛΛΆ δεν μπορεί να του χρεώσεις τίποτα από άποψη λαμογιας. Το ότι κάποιος ανηκει/ε σε ένα κομμα δεν τον κάνει αμέσως ένοχο. Το μοναδικό που μπορεί κάποιος να του προσαψει σαν μειονέκτημα είναι μια βόλτα με ελικόπτερο του ΠΝ όταν ήταν στο αρμόδιο υπουργείο.

Sent from my HTC Vigor using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

ελα αλεκο, ποιες αποψεις μου εγω τοτε ελεγα μαυρο στους δεινοσαυρους ΜΑΥΡΟ κατραμι στο κομματικο σου μηχανισμο και τον απαπεναντι, βεβαια για να μην ξεχνιεσε το χρεος σχεδον διπλασιαστηκε στην 6ετια ΝΟΥΔΟΥ ετσι που ξερεις και απο αριθμους εσυ.

Ναι λεμε, το θυμαμαι.

Στο οποίο λέει "Δημοκρατιά της Μακεδονίας" και όχι "Μακεδονία" σκέτο.

fatality

Εντάξει τα υπόλοιπα που ρώτησα δεν μπαίνω στη διαδικασία να τα ξαναρωτήσω. Κώστα/Φάνη βάλτε μπανεράκι το hexalen.jpg θα κάνετε χρυσές δουλειές με τα κλικς που έχουν να πέσουν

Link to comment
Share on other sites

fatality

Είμαι προοδευτικός άνθρωπος, δεν έχω πρόβλημα με τον γάμο μεταξύ γκεϊ και δεν έχω ταμπού.

Εσύ προφανώς έχεις τεράστιο ταμπού με το να υπάρχει η λέξη Μακεδονία (όχι μόνη της) στην ονομασία..

Ακόμα και το FYROM/ΠΓΔΜ δηλαδή, πρέπει να το ακούς και να βγάζεις φλύκταινες!

Ακούς εκεί, να τολμάνε να ονομάζοντε πρών Γιουγκοσλαβική Δημοκρατία της Μακεδονίας. Μακεδονία είναι μία και Ελληνική ρε αλήτες!

Το γεγονός ότι δεν θέλουν να λέγοντε πΓΔΜ αλλά.. ΔτΜ δεν μας νοιάζει! Έχουμε κάθε δικαίωμα να απαγορέψουμε σε μία χώρα πως θα ονομάζεται ε?

Αλήθεια LL_NEO αν ερχόταν η Τουρκία και μας "απαγόρευε" να ονομαζόμαστε Ελλάδα επειδή .. έτσι, τι θα έλεγες?

Αν μας απαγόρευε να έχουμε πόλεις/περιοχές όπως Νέα Σμύρνη, Νέα Έφεσος και πάει λέγοντας, τι θα λέγαμε?

Εντάξει τα υπόλοιπα που ρώτησα δεν μπαίνω στη διαδικασία να τα ξαναρωτήσω. Κώστα/Φάνη βάλτε μπανεράκι το hexalen.jpg θα κάνετε χρυσές δουλειές με τα κλικς που έχουν να πέσουν

Ως γνωστόν, αυτού του είδους η ειρωνία ανεβάζει το επίπεδο ενός thread. Σε όλα απάντησα, εσύ είσαι αυτός που αντί να απαντήσεις σοβαρά, δέχεσαι τα πάντα. (θα σε βολέψει η ΝΔ και τα σχετικά), εσύ θα χρειαστείς το εικονιζόμενο προϊον, να κάνεις γαργάρες στα πιστευω σου και να ψηφίσεις την Ντορούλα.

Link to comment
Share on other sites

Στη ΠΓΔΜ το προβλημα δεν ειναι τοσο η ονομασια οσο ο χειρισμος και η συμεριφορα απο τους σκοπιανους οι οποιο να σημειωθει μετα τον αριστουργηματικο χειρισμο του σαμαρα τους πολωσε και τους εκφανατισε μετα και το θεικο εμπαργκο του αντρεα, οπως εχουν πει γκλιγκοροφ και μητσοτακης που ειχαν κλεισει deal με το σλαβοπμακεδονια που ειναι εξαιρετικο σε σχεση με το αναποφευκτο σκετο μακεδονια.

Για γελια :rofl:

Ποια ειναι η τελικα η πολιτικη ιδεολογια της ΝΔ, ξερει κανεις? Μηπως ειναι να γινει ο Cαμαραc πρωθυπουργος παση θυσια για να εμπλουτισει και αυτος το βιογραφικο του? γιατι το να ερχονται καθε κατατρεγμενοι στο μαντρι για να κερδισει ψηφουλακους οταν οι ιδιοι αυτοι τους εβριζαν πριν 60 μερες μονο αυτη μπορει να ειναι μια λογικη εξηγηση.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.