Jump to content



Υπολογιστής απο την αρχη


Orfanos3

Recommended Posts

  • Replies 626
  • Created
  • Last Reply

Αυτο δεν γίνεται έχω τα μισα κομμάτια ήδη άλλωστε οι apple δεν παίζουν παιχνίδια..η ερώτηση μου ομάδα ήταν να πάρω τον καινούργιο επεξεργάστη με 100 εύρο παραπάνω η όχι;; Αν αξίζει λέω ;;;;; Αλλιώς γιατι λέμε να περιμένουμε τον καινούργιο ;;

Link to comment
Share on other sites

Και ο i5 3570K ειναι καινουριος και αποτι φαινεται αμεσα διαθεσιμος... Intel Core i5-3570K | Skroutz.gr

Παρτον και δεν θα το μετανιωσεις.

ΥΓ: Ισως να χρειαστεις και μια ψυκτρα αν θες να εισαι ακομα πιο δροσερος και ησυχος, δες πως θα παει απο θερμοκρασιες και θορυβο η stock ψυκτρα και μετα βλεπουμε.

Link to comment
Share on other sites

Είχε πρωταθεί SCYTHE MUGEN 3000 για την περίπτωσή του που είναι ίσως η καλύτερη vfm για τέτοια χρήση.

Για παιχνίδια πάρε i5. ο i7 για games απλά πεταμένα λεφτά.

Link to comment
Share on other sites

Και ο i5 3570K ειναι καινουριος και αποτι φαινεται αμεσα διαθεσιμος... Intel Core i5-3570K | Skroutz.gr

Παρτον και δεν θα το μετανιωσεις.

ΥΓ: Ισως να χρειαστεις και μια ψυκτρα αν θες να εισαι ακομα πιο δροσερος και ησυχος, δες πως θα παει απο θερμοκρασιες και θορυβο η stock ψυκτρα και μετα βλεπουμε.

Πήρα αυτόν

Link to comment
Share on other sites

Ψυκτρα νομιζω οτι καταληξαμε σε αυτην Scythe Mugen 3 Rev. B | Skroutz.gr

Οθονη 99% πας εδω μιας και δεν θες κατι παραπανω: Dell UltraSharp U2312HM | Skroutz.gr

Οσον αφορα το πληκτρολογιο και το ποντικι θα σου προτεινα να πας σε καποιο καταστημα υπολογιστων και να τα δεις απο κοντα. Θα επιλεξεις αφενος αυτο που σε βολευει περισσοτερο και αφετερου το πιο οικονομικο.

Κανε την σουμα και πες μας ποσο μπατζετ μενει για καρτα γραφικων, για να γινει και αυτη η επιλογη...

Link to comment
Share on other sites

Για οθόνη ας πάει στην 24άρα παίδες. Πέφτει στα 215 ευρώ αν θυμάμαι καλά

edit: Οταν την είχαν 250 τώρα δεν ξέρω πόσο πέφτει και αν. Ας κάνει ένα τηλ

Link to comment
Share on other sites

Για οθόνη ας πάει στην 24άρα παίδες. Πέφτει στα 215 ευρώ αν θυμάμαι καλά

edit: Οταν την είχαν 250 τώρα δεν ξέρω πόσο πέφτει και αν. Ας κάνει ένα τηλ

Είχαμε πει για την samsung την 27 δεν είναι καλή επιλογή πέρα της τιμής?

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω καταλαβει γιατι σου χρειαζεται η μεγαλυτερη οθονη για υπολογιστη.

Αν θες κατι μεγαλυτερο απο τις 23'' που σου προτεινω, μπορεις να πας στην 24αρα που προτεινει η Karmen1983.

Η προσωπικη μου αποψη ειναι οτι και με την 23αρα μια χαρα θα εισαι. Και στο κατω κατω σε κανα χρονο ισως να θελησεις να κανεις κανα Eyefinity...

Link to comment
Share on other sites

Τι λέτε γι αυτήν? Samsung S24A350H LED Monitor 24'' - Όλες οι οθόνες - plaisio.gr

Η αυτήν http://www.visionstudio.gr/prodinfo.asp?id=26231&cat=10⊂=357&pmanuf=undefined&sort=undefined&step=undefined

Και επίσης ρώτησα αν μπορώ να αλλάξω το τροφοδοτικο και μου είπαν οκ και θα βρω την διάφορα...οπότε για να τελειώνουμε προτείνετε μου ένα καλομτροφοδοτικο για τελευταία φορά και για κάρτα γραφικών πλέον διαθετω μέχρι 500 ευρο αφού έπεσε το κόστος απο τα αλλα

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.