Jump to content




mchls

Recommended Posts

  • Replies 456
  • Created
  • Last Reply

Αυτό το θέμα υπάρχει απο το 2. Τελικά είναι της μόδας το netcode να είναι για σφαλιάρες. Για να δούμε στο bf4, πήραν το μάθημα τους. Γενικά ότι είναι eye candy ειναι μάλλον σιγουρο οτι θα είναι και net shit candy.

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως, οπως και πολλοι φανταζομαι, περιμενω το campaign. Γτ του Crysis 2 ηταν τοσο χορταστικο που παραπεμπει ευκολα σε Half Life 2 και Combat Evolved. Ναι Multi δε νομιζω να ασχοληθω πολυ.

Α BF3 Addict. :p

Link to comment
Share on other sites

το 2 με 6870 και vsync on έπαιζε αξιοπρεπέστατα, και με αρκετά ultra settings.

αναμένουμε . απο σενάριο και ατμόσφαιρα το 2 ήταν απίθανο

Έπαιζε χωρίς το dx11 & high res tex update, σε ultra. Με αυτά δεν.

Στάλθηκε από το ZTE-BLADE μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Έπαιζε χωρίς το dx11 & high res tex update, σε ultra. Με αυτά δεν.

Στάλθηκε από το ZTE-BLADE μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

me dx11 -high res pack. στα 40-60 καρέ. και μερικά ultra settings.

ψέμματα θα πώ?

αν θες ανεβάχω και βιντεάκι:p για campaign μιλάω

Link to comment
Share on other sites

Πάντως εγώ με ολα full και με 570 απλά μου ρχοταν να ξεράσω. Εβλεπα 30-40 frames και κυρίως λόγω του dx11 διότι μόλις το έκλεινα όλα κομπλέ. Βέβαια με το τέρας της υπογραφής χωρίς vsync και όλα τέρμα ήταν καρφωμενο στα 100 :p

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες; Εμείς που δεν παίζουμε multi δηλαδή να μην το ευχαριστηθούμε; :TD:

Σιγά μην το αγοράσω κιόλας! Προτιμώ να πάρω 1-2 άλλα παιχνίδια 10ετίας με 5-6-7€ παρά να δώσω 40+ για 5 ώρες παιχνίδι.

Link to comment
Share on other sites

Τα πιο πολλά reviews λένε απλά "short". Συνήθως σε comments βλέπεις για 4-5 ώρες, απλά λένε πως έχει και ένα replay value της 1 φοράς αν θες να το κάνεις όλο σε stealth.

Πάντως ένα πρόχειρο review από googlάρισμα:

Crysis 3 REVIEW: Very Short, But Strong Single Player Campaign for Latest in the Franchise

4 ώρες.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.