Jump to content



πρωτη φορα σε amd και χρειαζομαι ΒΟΗΘΕΙΑ!!!


Tarlac

Recommended Posts

Όντως η Crosshair 4 Formula δείχνει πανέμορφη αλλά εδώ και ενάμιση χρόνο η τιμή της δε λέει να πέσει. Μάλιστα έχει ακριβύνει κιόλας. (Την είχα βάλει και γω στο μάτι και αφού είδα και απόειδα πήρα μια Crosshair 3 Formula επίσης κούκλα).

Για μητρική μάζεψε λίγα επιπλέον χρήματα αν μπορείς και πάρε Εξαρτήματα Η/Υ :: Μητρικές Κάρτες AMD :: ASUS MOTHERBOARD SABERTOOTH 990FX, AM3+, DDR3, ATX (90-MIBFN0-G0AAY00Z) - MrCheap

Επιτελους ενας που να με καταλαβαινει !!! :D:D

Aκομα δεν ξερω ποιον επεξεργαστη να παρω γιατι πρωτα πρεπει να πουλησω τα υπαρχοντα..παντως ειμαι αναμεσα στους ( 960τ,1090τ και 2400,2500κ) αναλογως σε τι τιμη τους βρω θα διαλεξω.

Link to comment
Share on other sites

Μα δεν ειπα ουτε οτι θελω sabertooth Ουτε οτι θελω 8120!!!!!!

Στον chelnov ειπα οτι με καταλαβαινει στο χρωμα της motherboard της crosshair και οτι ειναι κουκλα!!!!Τεσπα επειδη το μπερδεψαμε το πραγμα, αφου πουλησω αυτα που εχω θα δω τοτε τι με συμφερει πιο πολυ και θα το παρω.....200 ευρο θα διαθεσω αντε 210 και θα την βρω την ακρη.Εγω δεν ανοιξα thread για να μου πειτε αν κερδιζω ή χανω,μπορω να το δω και μονος μου αυτο....Ανοιξα thread για να μαθω καποια πραγματακια γυρω απο τους amd να παρω μια μυρωδια για να μπορω να συγκρινω με Intel και αναλογως να πραξω....και παλι σας ευχαριστω ολους για τον χρονο σας :)

Link to comment
Share on other sites

Επιτελους ενας που να με καταλαβαινει !!! :D:D

Aκομα δεν ξερω ποιον επεξεργαστη να παρω γιατι πρωτα πρεπει να πουλησω τα υπαρχοντα..παντως ειμαι αναμεσα στους ( 960τ,1090τ και 2400,2500κ) αναλογως σε τι τιμη τους βρω θα διαλεξω.

οταν λες αυτα ομως, μπερδευεις κοσμο...!!!

η διαφορα του 960Τ με τον 2500Κ, ισουται με την μητρικη σχεδον!! :p

Link to comment
Share on other sites

οταν λες αυτα ομως, μπερδευεις κοσμο...!!!

η διαφορα του 960Τ με τον 2500Κ, ισουται με την μητρικη σχεδον!! :p

Ναι ισως να μην το εγραψα και τοσο καλα :T:

καλα σιγουρα,απλα μπορει να τυχει ενας να μου τον δωσει(2500κ) σε αρκετα καλη τιμη και να ειμαι μεσα στο μπατζετ μου(λεμε τωρα),παντως θα κανω εγω το search μου με αγγελιες και βλεπω αναλογως τις προτασεις διαλεγω.

Link to comment
Share on other sites

Βρες μια μητρική με 790X/SB750 chipάκι ΑΜ3

Eναν PHENOM II X4 955BE C3 μεταχειρισμένο

και κάνε την δουλειά σου !

Και τα δυο θα τα έχεις με 130€ !

Ετσι θα κερδίσεις χρήμα αφού η αλλαγή γίνεται για οικονομικούς λόγους !

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.