Jump to content




Nephiλiμ

Recommended Posts

http://store.steampowered.com/dlc/234630/.... πολυ πραγμα εχει μαζευτει....

 

....σημερα κυκλοφορισε νεο dlc με  Aston Martin Track Expansion και Project Cars - Logitech Liveries

 

απο οτι ειχα διαβασει το νεο dlc προσθετει καποια εφε στα γραφικα του,δεν ξερω αν τα δωσανε τελικα

Έγινε επεξεργασία από kyr..
Link to comment
Share on other sites

μετρησα σημερα 30 ξεμπαρκους σερβερ και γυρο 15 κλειδωμενους,ολοι αυτοι με κοσμο μεσα   :p ,δεν ξερω ποσοι ακομα ετρεχαν και δεν μπορουσα να τους δω(Nομιζω οταν ειναι σε race o server δεν τον βλεπεις πλεον) current servers 129

οταν ξαναμετρησα το νουμερο ειχε φτασει τους 60 ενεργους severs, :p current on line servers 145

Έγινε επεξεργασία από kyr..
Link to comment
Share on other sites

Windows 10 64bit, g27, GTX 970, τα ίδια settings εχω βάλει κι εγώ, αλλά δεν έχω τέτοιο προβλημα... Καμιά φορά δε μου πιάνει το γκαζι, αλλά lag στο τιμόνι όχι... Στη θέση σου θα δοκίμαζα να αλλάξω USB port ή και verify το pCars από steam...

 

και εγω ηθελα να γραψω πριν αλλα δεν ξερω τι παιζει με την g27? φανταζομουν τα win 10.... dfgt+win 7 δεν ειχα κανενα θεμα

 

εκανες σωστα calibre? μην κανεις στην τιμονιερα κανε μονο στα πεταλια και δες in game calibrate 

 

και μένα μου φαίνεται ότι έχεις θέμα με το usb

αν το έχεις βάλει σε usb 3 (μπλε)

βάλτο σε usb 2 (απλό)

αν το έχεις βάλει στο μπροστινό panel του pc

βάλτο από πίσω (χμμ ακούστηκε πρόστυχο :p)

 

Κανενα θεμα και εδω με win 10 64-bit και g27..

Το παιχνιδι οσο παει μου αρεσει περισσοτερο...μηπως δεν ειμαι καλα γιατρε μου??

Μακαρι να ειχε τετοια γραφικα το assetto..

 

Ευχαριστώ παιδιά,τελικά έκανα ένα partition στο δίσκο και έβαλα τα windows 7 και εκεί δουλεύει μια χαρά το παιχνίδι.Δεν έβγαλα άκρη με τα windows 10.Ωραίο μου φάνηκε το project cars σε ένα practice που έκανα,απλά με τις ρυθμίσεις του βίντεο στο προηγούμενο ποστ μου δεν επαναφέρει το τιμόνι πολύ δυνατά.Εννοώ ότι αν το γυρίσεις το τιμόνι ενώ το αμάξι είναι σταματημένο θα μείνει στη θέση που το γύρισες,δεν θα επανέρθει όπως σε κάποια άλλα παλιότερα παιχνίδια.Εδώ που τα λέμε λογικό μου φαίνεται αυτό.

Link to comment
Share on other sites


 

Slightly Mad Studios recently announced Project CARS’ push into the ever-growing eSport segment of gaming, launching a successful event at the 2015 EGX in Birmingham.

On site, JoRoSaR was able to talk to Slightly Mad Studios’ Creative Director Andy Tudor who shared some details on Project CARS’ continued push into the world of competitive gaming.

More information on today’s ESL Project CARS Kick Off Cup is available here, for more Project CARS eSport events make sure to check out the title’s events schedule as well.

 


Έγινε επεξεργασία από kyr..
Link to comment
Share on other sites

σου απαντησα στο διπλανο forum ρε τσεκαρετο   :):p

 

Το γραφω και εδω για οποιν αλλο ενδιαφερεται:

Στο search των σερβερς πρεπει να ειναι ολα στο any εκει που λεει showing,αν κατι πειραχτει απο εκει δεν εμφανιζει ενεργους σερβερς

Έγινε επεξεργασία από kyr..
Link to comment
Share on other sites

 
 
 
 
 
 
 
 
Μέχρι που το τούμπαρα και ησύχασα!!  :rolleyes:
 
 

 

:D

 

 

Edit: Για κάποιο λόγο δεν με αφήνει να βάλω τις φωτογραφίες μεγάλες.

Έγινε επεξεργασία από 4kinitos
Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν είδα ενδιαφέρον στο αλλο thread, το βάζω κι εδώ:

 

 

Παίδες πριν λίγο κέρδισα στο racedepartment.com (http://www.racedepartment.com/threads/abarth-500-s1-magione-mon-october-5th-2015.111670/) το εξής prize: 

 

One Month of Premium for one of your (non-premium) friends!

 

Για όσους δεν ξέρουν τι διαφέρει το premium account από το free, ουσιαστικά το premium σου δίνει τη δυνατότητα να παίρνεις μέρος στους φιλικούς αγώνες που διοργανώνει καθημερινά το site σε dedicated και κλειστούς (με password) servers, για καθαρούς αγώνες (με teamspeak υποχρεωτικό). Να πω επίσης πως τα events δεν αφορούν μόνο το assetto corsa, αλλά και τα Game Stockcar Extreme, PCars, rFactor, rFactor 2 και RBR. Για μια γεύση με τους αγώνες αυτής της εβδομάδας, δείτε εδώ : http://www.racedepartment.com/threads/the-weekly-whip-your-one-stop-online-racing-overview.111753/?utm_source=feedburner&utm_medium=email&utm_campaign=Feed%3A+RaceDepartment+%28RaceDepartment.com%29

 

Επειδή είναι κρίμα να πάει χαμένο, αν κάποιος ενδιαφέρεται και θέλει να δοκιμάσει την τύχη του σε διεθνές επίπεδο (και τα αγγλικά του  :D ), ας μου το πει (και το account name του στο racedepartment) και θα του αναβαθμίσουν τo account σε premium. 

 
Link to comment
Share on other sites

το premium ειναι επι πληρωμη..δεν ειδα να το αναφερεις πουθενα..εκτος αν το αλλαξανε

 

Μα το prize αυτό είναι.. για έναν μήνα σου αναβαθμίζουν το account σε premium χωρίς να πληρώσεις τίποτα!  ;)

 

Απλά μου λες ποιο είναι το account name σου στο racedepartment.com και εγώ θα στείλω ένα p.m. στο staff member και θα σε κάνει premium. Μολις τελειώσει ο μήνας, ξαναγίνεσαι απλό member.

 

Στείλε μου με p.m. (αν δε θες να το πεις δημόσια) το account σου sto racedepartment και θα το προωθήσω αμέσως! Σήμερα για το Project Cars έχει GINETTA G40 JUNIOR @ MONZA SHORT - TUESDAY OCTOBER 6, 2015 με 11 συμμετοχές απ' ότι βλέπω ως τώρα. Προλαβαίνεις να τρέξεις  ;) . ίσως μπω κι εγώ αν προλάβω.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Προπόνηση στο 30 λεπτο practice... Είναι αρκετή ώρα για το pCars πιστεύω...  :D  :p

δεν συμφωνω εγω τα βρισκω αγγουρια στους ξεμπαρκους...ενω στο ac ειμαι αναμεσα στους 3 πρωτους τις περισσοτερες φορες στα μεγαλα grib

 

edit

@tanthopo μεσα ειμαι ωραιο combo θα εχει πολλες μαχες αν δηλωσεις συμμετοχη σε ακολουθω

Έγινε επεξεργασία από kyr..
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Θα προσπαθήσω το απόγευμα που θα παω σπίτι να τρέξω λίγο το combo, κι αν δω πως τα ψιλοκαταφέρνω θα ήθελα να πάρω μέρος (μέχρι στιγμής έχω τρέξει mp μόνο σε αγώνες του assetto). Μεταξύ μας όμως, ειλικρινά δεν ξέρω αν θα με αφήσουν γυναίκα και παιδί για δεύτερη συνεχόμενη μέρα να παίξω... Οπότε η συμμετοχή μου θα κριθεί την τελευταία στιγμή :-(

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.