Jump to content



Αγορά νέου Η/Υ


Filippos Gonzales

Recommended Posts

Καλή είναι !

Η συγκεκριμένη δεν έχει να ζηλέψει τίποτα από την philips που πρωτοπρότεινα. Δεν είναι EIZO αλλά για τα λεφτά που ζητά μια χαρά είναι !

ΑΟC έφερνε το πλαίσιο παλαιότερα πάρα πολλά μοντέλα. Το ίδιο και τα multirama.

Για το συγκεκριμένο μοντέλο λένε πως είναι πολύ καλό και με πολύ χαμηλά επίπεδα θερμότητας , καλά χρώματα ενώ φαίνεται να είναι μεγαλύτερη από 23" , γύρω στις 23,6 " !!! Αυτό είναι καλό !

Ο τύπος που έκανε την παρουσίαση που ειχα διαβάσει για κύρια οθόνη είχε την Acer GD235HZ 120Hz 3D LCD αν θυμάμαι καλά , αγόρασε 2 X AOC για eyefinιty και λέει πως οι AOC είναι αρκετά καλύτερες σε ποιότητα εικόνας ! Από εκεί και πέρα ....

Ok thanks for the info dude:T:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply
Κατ' αρχάς να σας καλωσορίσω διότι είμαι καινούργιος στο Forum.θέλω την βοήθεια σας για να αγοράσω έναν καλό και οικονομικό υπολογιστή:rubik:.Το ποσό που διαθέτω ειναι 550-650Ε.

Τα χαρακτηριστικά είναι τα εξής => Case:COOLER MASTER ELITE 334 NVIDIA EDITION

PSU:Corsair Builder Series 600W V2 80+

MOBO:Gigabyte MB 990FXA-UD3

CPU:AMD FX 4100(3,6 GHz)

CPU COOLER:ARCTIC COOLING FREEZER 7 PRO

RAM:Corsair Vengeance 8GB DDR3-1600 Kit

GPU:TwinTech GTX 550 Ti

Η τιμή του είναι περίπου 590Ε

θα ήθελα να μου πείτε τα σχόλια σας και αν θέλετε να προτείνετε τίποτα.:T:

Ευχαριστό πολύ!

Αντικατέστησε την 550Ti με μια 6850/70 και τον FX-4100 με κάποιον Phenom II X6 και θα είσαι υπερκομπλέ!

Link to comment
Share on other sites

Βρε καλά καλά δεν έχει οθόνη και του λέτε να κοιτάξει για X6 .......

Χρειάζεται οποσδήποτε οθόνη ενώ μπορεί να βγάλει και ssd μαζί με 6870, έναν X4 και 8GB RAM 1600 + όλα τα υπόλοιπα σε αυτό το κόστος..

Μόνο έτσι θα είναι οκ ! Του έδωσα ένα τέτοιο σύστημα παραπάνω.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.