Jump to content



Thelab.gr - 03/03/2012 Κόβουμε την πίττα, τρώμε τη κρίση!


astrolabos

Recommended Posts

  • Replies 426
  • Created
  • Last Reply
Η διεύθυνση να κανονίσει παρακαλώ μια πολλαπλώς διευρυμένη Live web camera conference

:kiss3: :beer: :smoke: :beer::beer: :man_in_love: :man_in_love: :confused: :hang3: :p

Θα τους στείλουμε και κομμάτι με DCC Send για να γλιστράει:p

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=4091]angel_f[/MENTION] σήμερα έπεσε το πρι-ορντερ!

Και καλά παίζει 3/3 Σάββατο πρωί να παραλάβω! έχω πάρει 1 απο τις 3 του μαγαζιού.

Fingers Crossed παίζει όλοι να παίξουμε :D

:D Πωωω Θα μας φτιάξεις παλιόπαιδο!

Με το καλο!

Link to comment
Share on other sites

30 προς 1 οτι ο [MENTION=596]greekfragma[/MENTION] ΔΕΝ θα κερδισει το φλουρι. Τα κερδη θα πανε για ιερο σκοπο. (δωροδοκηση admin για να κερδισει στον επομενο διαγωνισμο και για να μην αναφερθει ποτε πλεον το ονομα του σε password του rar).

On topic ....το ψηνω θα ενημερωσω.

Edit εχει δικιο ο [MENTION=27]RootX[/MENTION] ζητω συγγνωμη για την εκφραση.

Link to comment
Share on other sites

Φυσικα μεσα

ΥΓ :Οσοι σκοπευετε να φερετε μπιτσιζ να το δηλωσετε απο τωρα,περσι ενα μελος εφερε μπιατς προφανως πιστευοντας οτι θα βρισκε φελλοου μπιτσιζ,αλλα προφανως κατεληξε να ριχνει υποτιτλους τι σημαινει "τον τρολλαρα" "τον πωναρα" "lol wut?" "problem officer"...

Για μενα λεει:p

Μεσα και εγω και αυτη τη φορα μονος μου!

Link to comment
Share on other sites

Έχω την εντύπωση πως ο όρος "μπιτσιζ" δεν έχει θέση στο παρών νήμα από την στιγμή που (η μοναδική ίσως) γυναίκα της online παρέας μας αποφάσισε να σας τιμήσει με την παρουσία της :)

Link to comment
Share on other sites

ο πράσινος έγραψε πριν την κάρμεν ποδηλάτη της δεκάρας:p

Αν και αναγνωριζω το χιουμοριστικο υφος του χαρακτηρισμου (τον χρησιμοποιησα και εγω αλλωστε) απο οσο ξερω η carmen ειναι ενεργο μελος του forum και ειναι λιγο "αδικο" να μιλαμε εστω και με χιουμοριστικη διαθεση με αυτο τον ορο. Το οτι ειναι πανω κατω αριστερα τα ποστ δεν εχει καμια σημασια.

Τσπ προσωπικα δεν το θεωρω σπουδαιο πραγμα (τονιζω το προσωπικα) αλλα δεν μπορω παρα να σεβαστω οτι ΙΣΩΣ να παρεξηγητε απο το γυναικειο πλυθησμο του forum...εξου και το edit (κακος βεβαια που μου εγινε υποδειξη...επρεπε να το ειχα φιλτραρει μονος μου αλλα δεν δουλεψε το Parental control :p)

Φιλικα παντα ...

Link to comment
Share on other sites

ένα edit και στον πράσινο παρακαλώ :p
ο πράσινος έγραψε πριν την κάρμεν ποδηλάτη της δεκάρας:p

Πω πω τι σου είπε....τα μισά να μου έλεγε εμένα... (ένα πενηνταράκι δηλ.:p)

Link to comment
Share on other sites

ο πράσινος έγραψε πριν την κάρμεν ποδηλάτη της δεκάρας:p

so? πρέπει να είμαστε gentlemen ακόμα και διαφορετική να είναι η εξέλιξη και ας γυρίσουμε πίσω. δεν είναι κάτι που δεν διορθώνεται ;)

ο ογκουνσότο πάντως σαφέστατα και δεν είχε πρόθεση. τελικά όμως ακόμα και ο ογκουνσότο πρέπει να πάρει τη γραμμή που σωστά έθεσε ο RootX πιο πάνω

α! και να μην ξεχάσω [MENTION=400]astrolabos[/MENTION] αρχιτρολαρά παλιοχαρακτήρα να με βάλεις στους συμμετέχοντες αλλιώς θα κάτσω δίπλα σου όλη τη βραδιά :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.