Jump to content



Τι παίζετε αυτόν τον καιρό;


fantacid

Recommended Posts

εγω.... ειμαι ακομα στο NFSUG2.... Δεν μπορω μπορω να καταλαβω τα ατομα που ενω εχουν τερματισει ενα παιχνιδι 3 φορες πανε και το ξαναπαιζουν! (ο αδερφος μου), τα εχει παιξει το PS2 και δεν το διαβαζει το San andreas, ετσι αυτος παιζει το GTA3!!!!!!!!!! δεν υπαρχει ελεος!

Link to comment
Share on other sites

Prince of Persia Warrior Within - πολύ μέτριο

Vampire the Masquerade: Bloodlines - πολύ καλό, αν και προχειροδουλειά (Troika)

Tony Hawks Underground 2 - εθιστικότατο

Battle for middle earth - Αν ξέρει κανείς πως περνιέτε το Edoras σε evil campaign, ας πεί γιατί εγώ μετα απο τόσες ώρες δεν έχω βγάλει άκρη.. :giveup:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Βασιλης

Παιδες αρεσει σε κανεναν το Baldhur's Gate II:Shadows Of Amn κ το expansion του, Throne Of Bhaal η μονο εγω παιζω τετοια παιχνιδια ??????Ειναι το αγαπημενο μου παιχνιδακι!!!!

καλο ειναι αλλα αν το τερματησεις 5 φορες οπως εγω μετα το βαριεσαι. ο καλυτερος μου χαρακτηρας ηταν ενας kensai/mage που ειχα φτιαξει και πραγματικα ηταν ο υπερτατος χαρακτηρας. σε μια φαση στο παιχνιδι παλευεις με εναν θεο αν θυμαμε καλα, που κανει σαμμον συνεχεια. ε αυτον τον εσφαξε μονος του ο κενσαι.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από zyx

etherlords 2

πολυ καλο παιχνιδι. το τερματισα. αν με ρωτησεις σου λεω οτι ποιο πολυ πλισιαζει αυτο στο μαγικ δε γκατηερινγκ παρα το ομονυμο παιχνιδι σε πισι

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Tsunami

Πριν λίγο εγκατέστησα και το Heroes Of Might And Magic 4 μαζι με τα δύο expansions...Έξοχο!!!Και είχα και καιρό να σχοληθώ μαζί του

ρε συ να σου πω..τα βαμπιρ δεν ειναι υπερδυναμα σε αυτο το γαμε? στο πολυ δυσκολο αν μαζεψω 5 βαμπιρ βγαινω και τους περνω ολους φαλαγκι. παντως εγω ειμαι φανατικος του Heroes Of Might And Magic 3.

δε ξερω αν το επεξες ποτε παντως ειχε και αυτο τις ανωμαλιες του. σε μια φαση επαιζα ραντομ μαπ και μου σκαει ενας στρατος με 50 azur dragons!!!!! και απο 50 απο καθε ειδος δρακου που υπαρχει.

δηλαδη ημαρτον οτι και να εχεις εσυ εισαι χαμενος πριν ξεκινησει η μαχη

Link to comment
Share on other sites

Είχα παίξει αλλά όχι για πολύ γιατί τότε δεν είχα υπολογιστή.Βασικά ναι είναι παντοδύναμα.Κατέβασε απο το νετ και εγκατέστησε το Equillibris.Εξισορροπεί κάποιες από τις αδυναμίες του παιχνιδιού...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.