Jump to content



Τι παίζετε αυτόν τον καιρό;


fantacid

Recommended Posts

Θα το κατεβασω αυριο , 20GB δε λεει να τα ξεκινησω αποψε (αν και θα μπορουσα) .

 

Μπορω να το βαλω και στα 2 pc μου ας πουμε; Ή επειδη ειναι απο το ιδιο ip θα εχω θεμα; Δε πιστευω :)

 

Ευχαριστω!!!

 

 

Σιγουρα περισσοτερο skilled σε mmo τετοιου τυπου ειναι η κοπελα μου :p Εγω ειμαι λιγο ασχετος, και εχω να παιξω εστω και λιγο απο εποχες L2 , που ασχοληθηκα λογω δουλειας (internet cafe) . 

Έγινε επεξεργασία από tommybertsen
Link to comment
Share on other sites

Ori and the blind forest

 

8 ωρες και 16 λεπτα  , σερι με μια παυση και χωρις να με κουρασει καθολου

350+ death

99% complete 

 

 

Τελειο artwork , τελεια μουσικη και μια μαγικη ατμοσφαιρα

Το storyline υποδιεστερο του child of light αλλα δεν ηταν κακο 

 

Το μονο αρνητικο (οχι για εμενα ομως) ειναι οτι το παιχνιδακι απο ενα σημειο και μετα γινεται πολυ ....δεν θα το ελεγα δυσκολο , αλλα απαιτητικο 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ξεσκονίζοντας το steam library...Τελείωσα το Blades of Time στο κανονικό και πάμε τώρα για το δύσκολο(σενάριο: 2 ξέκωλες ρίχνουν τσόπα σε διάφορα ζόμπια ρομπότια σφίχτες και αράχνες σε πολύ όμορφα περιβάλλοντα) και συνεχίζω με τα Quest for Infamy & Gauntlet™.

 

edit: Αν έχει κ κανενας άλλος το Blades of Time κ έχει όρεξη ας με κάνει add στον ατμό, να κάνουμε το outbreak achievement.

Έγινε επεξεργασία από Shadow KnighT
Link to comment
Share on other sites

ΕΙπαμε να θυμηθουμε τα παλια . Για αυτο το σκηνικο και μονο λεμε! https://youtu.be/Cxpf0fDK0Sc?t=256

Motocross Madness 2 !

Σε 7αρια δε καταφερα να το τρεξω. Εσυ σε 7ρια το ετρεξες?
Link to comment
Share on other sites

Ναι win7. Αν σου κανει νερα, ισως λειπει ενα dll απο το φακελο του παιχνιδιου (αυτο κατεβασα και παιζει). Σε windows 10 με compatibility, απλα δεν... Με πεταει οταν παει να ξεκινησει το game. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.