Jump to content



Τι παίζετε αυτόν τον καιρό;


fantacid

Recommended Posts

@kpetros, είναι που έδωσες πολλά λεφτά για να το αγοράσεις οπότε γι' αυτό το "πέταξες" έτσι εύκολα...

 

Ωστόσο καλύτερα να δοκιμάσεις το Civilization V πρώτα να δεις αν σου κάνει η σειρά.

Link to comment
Share on other sites

@kpetros, είναι που έδωσες πολλά λεφτά για να το αγοράσεις οπότε γι' αυτό το "πέταξες" έτσι εύκολα...

 

Ωστόσο καλύτερα να δοκιμάσεις το Civilization V πρώτα να δεις αν σου κάνει η σειρά.

 

 

3ευρο το κομματι   :p  5τα δυο

καθε Σ/Κ στους ρωσοποντιους επανω καματερο ..... 

μπορω να πω πως το συνηθησα το παιχνιδακι , θελει αρκετη μελετη με τα upgrades που κανεις και ακομα και το γρηγορο mode θελει πολυ χρονο 

πριν λιγο κοπαναγα μια εχθρικη πολυ με βαλιστικα τανκ και δεν ελεγε να σπασει , εκανα ragequit   :p

Έγινε επεξεργασία από kpetros
Link to comment
Share on other sites

Ξεκίνησα το Far Cry 4.

Μετά από πολλά χρόνια, ξαναθυμήθηκα το Far Cry 1 και τα ξενύχτια στο νέο πρωτόγνωρο για τότε ανοιχτό περιβάλλον.

 

Ωραίο παιχνιδάκι και αρκετά απαιτητικό, το έβαλα και σένα ανιψάκι με το εξής σύστημα:

q6600, 4gb ram, 560ti και γονάτισε το συστηματάκι. :p

Τι να κάνουμε αφού το είδε και το λιγουρεύτηκε..

 

Το δε αδερφάκι του το καημένο έχει P4. Οπότε θα το ξεγελάσουμε βάζοντας του να παίξει το FarCry 1. :D

 

 

ΥΓ. Ολοκλήρωσα το Company of Heroes 2, Ardainnes Assault. Μου φάνηκε δυσκολούτσικο. Αρκετά μάλιστα.

Έγινε επεξεργασία από Νίκος
Link to comment
Share on other sites

Titanfall απο χθές.Ωραίο  θα κρατήσει κάμποσο το παιχνίδι μαζί του.

 

Την απλη εκδοση πηρες η υπαρχει και καποια με ετοιμα expansions κλπ; το ψηνω ασχημα κι εγω!

Link to comment
Share on other sites

Την απλη εκδοση πηρες η υπαρχει και καποια με ετοιμα expansions κλπ; το ψηνω ασχημα κι εγω

Την απλή πήρα αλλα δεν με χαλάει κι`ολας.Μια χαρά είναι το παιχνίδι και έτσι αν και εφόσον το πάω μέχρι τέλους θα πάρω και expansion

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

evil within

 

...ή που η ιστορια ειναι εντελως τσαλακωμενη και μπαζει σεναριακα, ή που θα εχει κανενα απιστευτο ανατρεπτικο τελος (υποπτευομαι κατι, και αν ναι θα ειναι σουπερ, αλλα ακομα  δεν ειμαι σιγουρος)...

 

Κατα τ αλλα η ατμοσφαιρα ειναι ακριβως αυτη που ταιριαζει σε ενα τετοιο game, σε κραταει στην τσιτα, και σε βαζει να σκεφτεις τις επομενες κινησεις σου και να ψαξεις πολυ, καθως και να σκεφτεις πριν αρχισεις να σπαταλας σφαιρες ακομα και σε normal.

Έγινε επεξεργασία από Nick74
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.