Jump to content



Τι παίζετε αυτόν τον καιρό;


fantacid

Recommended Posts

Παίζω στο χαλαρό shadow of mordor

θα ανοίξω μια δημοσκόπηση για το τι είδος gamer θεωρειτε ότι είστε...γιατί και γω είμαι completionist ή τουλάχιστον προσπαθώ (κάτι far cry δεν υπάρχει περίπτωση να ψάχνομαι να βρω όλα τα διαμάντια και όλα τα relics....

Link to comment
Share on other sites

Τέλος και το witcher 2! Πολύ καλό... αν και τίγκα στο bug.

Far Cry 4 από χθες.. ευτυχώς πάει πολύ καλύτερα από το Creed Unity. Να δω για πόσο θα το αντέξω μέχρι να βαρεθώ να τρέχω στα δάση για θελήματα  :p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εγω θελω να χτυπησω 100% στο AC Black Flag. Ειμαι κοντα στο 90%, ισως παραπανω. Χαζομαρες μειναν να ολοκληρωσω αλλα θα το γυρισω σε GTA V, CS GO και The evil Within συντομα.

Link to comment
Share on other sites

Εγω θελω να χτυπησω 100% στο AC Black Flag. Ειμαι κοντα στο 90%, ισως παραπανω. Χαζομαρες μειναν να ολοκληρωσω αλλα θα το γυρισω σε GTA V, CS GO και The evil Within συντομα.

 

υποψην πως υπαρχουν online αποστολες με σκοπο να φτασεις 100%

Link to comment
Share on other sites

υποψην πως υπαρχουν online αποστολες με σκοπο να φτασεις 100%

 

Πριμα, με βλεπω να το παραταω στο 98%. Εμειναν 2 επιτευγματα να κανω, το ενα 100% συγχρονισμο και βαριεμαι να ξανακανω τις αποστολες και το αλλο ειναι ευκολο, θελει να ξεκλειδωσω ολα τα πλοια του στολου, 2 μειναν. Λογικα αφου το κανω θα το αφησω.

Link to comment
Share on other sites

Αξίζει παιδιά το ACBF?

Πήρα πακετάκι πριν από κανένα έτος όλα τα AC και τα expansions τους από steam σε προσφορά 20 Ευρώ και τα έπαιξα όλα μέχρι και το 3 το οποίο παράτησα και στη μέση γιατί βαρέθηκα τη ψυχή μου  :p

Προσπαθώ να βρω τη δύναμη να το τελειώσω και αυτό για να προχωρήσω στο BF και θα ήθελα να ξέρω αν αξίζει ή να το αφήσω εκεί που είναι και να πιάσω τίποτε άλλο  :p

Link to comment
Share on other sites

Αξίζει παιδιά το ACBF?

Πήρα πακετάκι πριν από κανένα έτος όλα τα AC και τα expansions τους από steam σε προσφορά 20 Ευρώ και τα έπαιξα όλα μέχρι και το 3 το οποίο παράτησα και στη μέση γιατί βαρέθηκα τη ψυχή μου  :p

Προσπαθώ να βρω τη δύναμη να το τελειώσω και αυτό για να προχωρήσω στο BF και θα ήθελα να ξέρω αν αξίζει ή να το αφήσω εκεί που είναι και να πιάσω τίποτε άλλο  :p

το AC3 ειναι μαπα , για τα μπαζα εντελος . Χρειαζονται πολλες ενεσεις για να το παιξεις 

το καλυτερο που εχεις να κανεις , ειναι να σηκωθεις ενα πρωι , να φας κατι και να βουτηξεις το κεφαλι σου σε παγωμενο νερο 

Μετα το παιζεις μονο στο storyline 

Link to comment
Share on other sites

το AC3 ειναι μαπα , για τα μπαζα εντελος . Χρειαζονται πολλες ενεσεις για να το παιξεις 

το καλυτερο που εχεις να κανεις , ειναι να σηκωθεις ενα πρωι , να φας κατι και να βουτηξεις το κεφαλι σου σε παγωμενο νερο 

Μετα το παιζεις μονο στο storyline 

 

hahahaha

 

Τότε εντάξει... δεν ήμουν ο μόνος που τράβαγα ζόρια για να παίξω το συγκεκριμένο.

Θα κοιτάξω κάποια στιγμή να το ξεπετάξω για να νιώσω τη συνέχεια του main story και μετά BF.

Link to comment
Share on other sites

τέλος εχτές με παρέα me τους "Gr_ _ _ rs" το Alien  (τέτοια παιχνίδια απλά δεν μπορώ να τα παίξω προτιμώ να βλέπω γιατί τα βαριέμαι μόνος μου δεν είναι του styl μου - my style pew pew boom headshot boom pew pew pew και πάει λέγοντας) , παιχνιδάρα απλά και όμορφα για άτομα που αντέχουν το ψάξιμο κλπ κλπ !

 

σήμερα ξεκίνησα το Dragon Age: Inquisition , αν και η ΕΑ που είναι για κλωτσιές το παιχνίδι τρέχει μια χαρά ! (μακριά από χUbiσοφτ ) ωραία μέροι και τοπία έφτιαξαν ,το story δεν με ενθουσιάζει και πολύ !

Link to comment
Share on other sites

εβαλα το Beyond Earth 

ομορφο δεν λεω ... αλλα ωρες ωρες δεν ξερω τι κανω ... δεν εχω παιξει ποτε αυτο την σειρα παιχνιδιων παρα μονο μια φορα στο playstation1 οπου και εφαγε ποδι αμεσως 

Έγινε επεξεργασία από kpetros
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.