Jump to content



Τι παίζετε αυτόν τον καιρό;


fantacid

Recommended Posts

Προτεινετε μου κατι που να παιζει σε 13αρι λαπτοπ με i5 + intel hd3000 που να μην τον ζεματάει και να μην ειναι real time strategy (ειμαι αργός σαν χελώνα :p ).

Κατα προτιμηση κάτι με χαμηλό βαθμό δυσκολίας...

Μιξ με τι ασχολιόμουν όσο δεν είχα κάρτα και ημουν με την HD του ι5.

Space chem / Shadowrun returns / FTL / Don't starve / Baldur's gate 1-2-κτλ με mod (bg1tutu ή complete) / παλιά fps (half-life/portal κτλ) Vampire the masquerade (με Unofficial Patch version 7.9 simple ή camarilla) magic duels of the plainswalkers άμα έχεις ασχοληθεί με magic ποτέ..χμμ....τι άλλο...άμα μου έρθει κάτι θα κάνω edit.

Link to comment
Share on other sites

Αν σου αρέσουν τα arcade/stealth, δες το Mark of the Ninja. Πιο action arcade κοίτα το Shank 2. To Trine 2 θα παίζει αξιοπρεπώς, αλλά θα το ευχαριστηθείς περισσότερο με καλύτερο Η/Υ.

Αν θες κάτι σε multiplayer, πλάκα έχει και το Awesomenauts.

Για πιο puzzle διάθεση, κανένα Toki Tori.

Link to comment
Share on other sites

Προτεινετε μου κατι που να παιζει σε 13αρι λαπτοπ με i5 + intel hd3000 που να μην τον ζεματάει και να μην ειναι real time strategy (ειμαι αργός σαν χελώνα :p ).

Κατα προτιμηση κάτι με χαμηλό βαθμό δυσκολίας...

Torchlight 2

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=5181]winters[/MENTION] (μιας και βλέπω έβαλες like στην ερώτηση μου) θα έλεγα να δοκιμάσεις και το co-op που για εμένα είναι το 60% του παιχνιδιού. Το ιδανικό θα ήταν να το παίξεις με κάποιον που δεν το έχει ξαναπαίξει και να ψάχνεστε. Σίγουρα το single player δεν ήταν τόσο εντυπωσιακό όσο του πρώτου (κυρίως γιατί η ιδέα δεν ήταν καινούρια) αλλά το co-op πραγματικά είναι απολαυστικότατο.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=5181]winters[/MENTION] (μιας και βλέπω έβαλες like στην ερώτηση μου) θα έλεγα να δοκιμάσεις και το co-op που για εμένα είναι το 60% του παιχνιδιού. Το ιδανικό θα ήταν να το παίξεις με κάποιον που δεν το έχει ξαναπαίξει και να ψάχνεστε. Σίγουρα το single player δεν ήταν τόσο εντυπωσιακό όσο του πρώτου (κυρίως γιατί η ιδέα δεν ήταν καινούρια) αλλά το co-op πραγματικά είναι απολαυστικότατο.
μέσα εγώ για το COOP του portal

Και τα community maps είναι καταπληκτικά. Single player και co-op. Πρακτικά υπάρχει "άπειρο" υλικό για το παιχνίδι.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.