Jump to content



Τι παίζετε αυτόν τον καιρό;


fantacid

Recommended Posts

Σταμάτησα να παίζω κι ήρθα να γράψω γιατί βίωσα κάτι που δεν περίμενα. Emotional gaming.

Αchievement: A Sad Tune

Το παιχνίδι είναι στα επίπεδα του υπερεκτιμημένου (αλλά λαμπρού παρόλα αυτά) Journey και του υποτιμημένου Papo Παρόλα αυτά είναι διαμάντι. Ένα απ' τα καλύτερα του είδους, αν όχι το καλύτερο. Πιο εύκολο απ' το Limbo, αλλά με περισσότερα να πει σαν παιχνίδι, πανέμορφο και πολύ καλύτερο gameplay απ' όλα τα υπόλοιπα του είδους (ειδικά απ' το Journey...). Χωρίς ίχνος επανάληψης ιδεών, διατηρεί φρεσκάδα μέχρι και το τελευταίο δευτερόλεπτο. Μοναδική ατμόσφαιρα και υπέροχο παραμύθι. Μακάρι να βγαίνουν 50 τέτοια παιχνίδια το χρόνο. 9/10 Θεωρώ ότι η διάρκεια είναι το μόνο μείον. Πολύ καλύτερο απ' ό,τι περίμενα.

Link to comment
Share on other sites

Link? Έχουμε θέμα για αυτό το παιχνίδι;

Στο 360 το έπαιξα, θέμα δε βρήκα.

[MENTION=4676]tragikos[/MENTION] νομίζω πως κάνεις λάθος. το παιχνίδι είναι το Brothers: A Tale of Two Sons.[link]

Εκτός αν κάνω εγώ λάθος. [MENTION=28647]artyom[/MENTION]?

Οχι είσαι σωστότατος.!!

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=4676]tragikos[/MENTION] νομίζω πως κάνεις λάθος. το παιχνίδι είναι το Brothers: A Tale of Two Sons.[link]

Εκτός αν κάνω εγώ λάθος. [MENTION=28647]artyom[/MENTION]?

Γιαυτό ζήτησα link, γιατί ότι search έκανα με οδηγούσε στο A Tale of Two Sons... :p

Link to comment
Share on other sites

επειδη στο p.c δεν παιζω τιποτα τωρα τελευταια, μονο στο xbox 360 το εποσ SKYRIM,

ψηνομαι να ξεκινησω το oblivion, να περασω και mod!! και να γινω ενα με αυτο τον υπεροχο κοσμο!!!

για πολλους θεωρειται καλυτερο απο skyrim... και μαλλον ειναι.

Εγω το παράτησα οταν εγινα vampire και 6 ωρες προσπαθουσα να ξαναγινω κανονικός.Ε αφού έγινα απο τη ταλαιπωρια που ειχα περάσει το παράτησα. :p

Ρε παιδιά αυτό το defcon ειναι τοσο καλο?το ακουω συνεχεια, και σημερα που ανοιξα ενα pc master του 2006 βρήκα preview για το παιχνιδι!!!

Έγινε επεξεργασία από artyom
Link to comment
Share on other sites

για πολλους θεωρειται καλυτερο απο skyrim... και μαλλον ειναι.

Εγω το παράτησα οταν εγινα vampire και 6 ωρες προσπαθουσα να ξαναγινω κανονικός.Ε αφού έγινα απο τη ταλαιπωρια που ειχα περάσει το παράτησα. :p

Ρε παιδιά αυτό το defcon ειναι τοσο καλο?το ακουω συνεχεια, και σημερα που ανοιξα ενα pc master του 2006 βρήκα preview για το παιχνιδι!!!

σαν σύνολο είναι πολύ καλύτερο απο το Skyrim όπως και το Morrowind καλύτερο απο το Oblivion. Το θέμα είναι ότι αν και καλύτερο δεν έχει κάποια πράγματα που έχει το Skyrim όπως το quick menu dual casting κτλ και συνύθως αρκετοί θα δυσκολευτούν να προσαρμοστούν στην αλλαγή αυτή.

Link to comment
Share on other sites

για μενα πηραν ενα πολυ καλο παιχνιδι (oblivion) και το κανα ακομα καλυτερο ( skyrim) to game play δεν αλλαξε σε μεγαλο βαθμο, απλοσ εμπλουτιστηκε ακομα περισσοτερο..

οι αλλαγεσ ειναι στο στορυ του παιχνιδιου, στισ πολυ καλεσ εναλλαγεσ τοπιων , οπωσ και επισεισ στην πιο εξελιγμενη ,μηχανη γραφικων που χρησιμοποιει.. οπωσ και να εχει και τα 2 παιχνιδια , τα θεωρω εποσ!!!! και ενασ gamer πρεπει να τα εχει στη συλλογη του..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.