Jump to content



Τι παίζετε αυτόν τον καιρό;


fantacid

Recommended Posts

Και το καινουργιο Call of Juarez πολύ καλό! Ωραίο gameplay, narration και πολύ πιστολίδι!:happy2:

Κι εγώ το έχω έτοιμο και περιμένει. Η αφηγήσεις φαίνονται ωραίες (από βίντεο) και γενικά το κλίμα. Έπαιξα λίγο duel να νιώσω, και μετά το διάβασμα (εξεταστική γαρ) θα αρχίσω το story. :jump:

EDIT: Μετά το διάβασμα έκατσε μπίρα + αγώνας τελικά. :p

Έγινε επεξεργασία από Hydra
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια εχει καταφερει κανεις να παιξει το trials evolution στο pc χωρις προβλημα?

εχω βαλει το demo και ενω τρεξει 60 fps το smoothness ειναι απιστευτα χαλια.Stutter αποτι ειδα.Εχει βρεθει καμια λυση?

Link to comment
Share on other sites

Όπως είχα σχεδιάσει, τέλειωσα στο γρήγορο Wing Commander, Secret Missions 1 & 2, Wing Commander 2, Special Operations 1 & 2 και προχωρώ ακάθεκτος για WC3, WC4. Πλέον έχω καταλήξει και σε καλές ρυθμίσεις στο Dosbox, ειδικά για τα πρώτα που είναι λίγο προβληματικά.

Επίσης ξεκινάω GTA: Vice City (never played) και Gianna Sisters. Ο θεός βοηθός...

Link to comment
Share on other sites

Ξεκίνησα το Spec Ops: The Line! Ωραίο φαίνεται αλλά με δύσκολο gameplay....

Παλληκάρι, βάρα στο ψαχνό ότι κινείται. Δεν χρειάζεται stealth και παπαριές, απλά φροντισε παντα να εχεις sniper rifle μαζι σου.

Εγω παίζω Dead Space 2

Link to comment
Share on other sites

τελείωσα dead space 3 ... ξεκίνησα Spec Ops the Line στο hard...είμαι στο 3ο κεφάλαιο και απορώ με την άποψη του [MENTION=29456]Tribal[/MENTION], δύσκολο gameplay; εμένα μου φάνηκε περίπατος στο πάρκο...πρέπει να είναι και μικρό σε διάρκεια...

Link to comment
Share on other sites

Στο 3ο κεφάλαιο είμαι και εγώ! Ίσως έχω συνηθίσει από cod κτλπ...και μπερδεύομαι με τα διαφορετικά κουμπιά! Επίσης δεν μπορώ να σημαδέψω εύκολα....

Πάντως μ΄αρέσει πολύ σαν παιχνίδι!!

Link to comment
Share on other sites

Στο 3ο κεφάλαιο είμαι και εγώ! Ίσως έχω συνηθίσει από cod κτλπ...και μπερδεύομαι με τα διαφορετικά κουμπιά! Επίσης δεν μπορώ να σημαδέψω εύκολα....

Πάντως μ΄αρέσει πολύ σαν παιχνίδι!!

κάποτε πριν πάνε τα fps στις κονσόλες έτσι ήταν...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.