Jump to content



Τι παίζετε αυτόν τον καιρό;


fantacid

Recommended Posts

Τελείωσα το XOM Enemy Unknown. Αρκετά καλό αλλά με άφησε με μια γλυκόπικρη γεύση στο τέλος. Ίσως να φταίει η γραμμικότητα, ίσως ταο αδιάφορο (και άχρηστο) σενάριο, ίσως τα χαζά cinematics.

Αλλά οι turn-based μάχες ήταν το δυνατό του χαρτί! Πόσες φορές μου ήρθε η σκέψη για remake των tb strategy (panzer general για παράδειγμα) ή και tb rpg. Ίδωμεν.

Θα ξεδώσω με MO Warfighter και μετά πάμε για classic-ironman στο xcom. Δεν πέφτει και η τιμή του Hitman 3 :cry:

Link to comment
Share on other sites

Επαιξα και το Portal 1 και μου φανηκε δυσκολοτερο απο το 2.

Θα βγει και 3;

Γνωριζει κανεις;

Πολύ βιάζεσαι. Valve είναι αυτή. Εδώ περιμένουμε τόσα χρόνια το Half Life: Episode 3.

Εγώ αυτές τις μέρες τέλειωσα τα The 7th Guest, Botanicula, Black Mesa.

Next up: μάλλον το Legend Of Grimlock

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, ξέρει κανείς τίποτα για το DayZ, το mod του ARMA?

Κάτι ακόμα, λένε ότι θα βγει και σε standalone ... ξέρει κανείς τίποτα γι'αυτό?

http://www.thelab.gr/gaming/dayz-arma-ii-survival-mod-111209.html

Link to comment
Share on other sites

Για την ώρα, κάποιοι προσπάθησαν να κάνουν μια αρπαχτή με το "The War Z", από το οποίο θα σου συνιστούσα να μείνεις μακριά. Πολύ μακριά. Ο λόγος που βάζω λινκ στη Wikipedia είναι ότι η δική τους σελίδα είναι σχεδόν συνέχεια DDOSed από τσατισμένους gamers.

The War Z: [...] astonishing design ineptitude and some of the worst kinds of microtransactions in gaming, all in one ugly package
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.