Jump to content



Τι παίζετε αυτόν τον καιρό;


fantacid

Recommended Posts

Τελείωσα το Bastion. Καθόλου κακό indie platform shooter, με όμορφα γραφικά και πολλά όπλα-perks-levelups. Καλό για να σκοτώσεις ώρα σε laptop-netbook.

Ξεκινώ το Deus Ex 3, το οποίο ΑΠΑΙΤΕΙ το steam! Αν το ήξερα πριν το αγοράσω, θα το κατέβαζα ελαφράτη καρδία.

Link to comment
Share on other sites

Τελείωσα το Bastion. Καθόλου κακό indie platform shooter, με όμορφα γραφικά και πολλά όπλα-perks-levelups. Καλό για να σκοτώσεις ώρα σε laptop-netbook.

Ξεκινώ το Deus Ex 3, το οποίο ΑΠΑΙΤΕΙ το steam! Αν το ήξερα πριν το αγοράσω, θα το κατέβαζα ελαφράτη καρδία.

Λιγα για το Steam :whip:

:D

Link to comment
Share on other sites

εγώ δεν έχω βρει άλλο παιχνίδι σαν τα Jedi Outcast/Academy αν και είμαι φαν του σύμπαντος των StarWars!. Ανυπομονώ για το mmorpg SW The Old republic.

Ειναι μοναδικο game, οπως τα ειπες!

Υπαρχει ακομη λιγος φανατικος "λαός" στους σερβερς και των 2 παιχνιδιων και παιζουμε διαδικτυακά, κυριως FFA & CTF.

:computer:

Link to comment
Share on other sites

Deus Ex: Human Revolution, μου θυμιζει εντονα Ghost in the Shell, me likes alot. :T:

Και επισης δεν περιμενα να παιξει τοσο νερακι με την 8800GTS και τον Q6600 μου..

Well, επιτελους περναμε στην multicore era, καιρος ηταν..

PS: Ο Adam δεν ακουγετε σαν τον Keanu Reeves στον ρολο του Batman? :p

Link to comment
Share on other sites

Παίζει ο Keanu Reeves τον Batman? Σε ποια ταινία;

Εχμ, εννοω οτι αυτος που κανει voice over τον χαρακτηρα με τον οποιο παιζεις στο νεο Deus Ex, ακουγετε σαν Matrix meets the Dark Knight

(aka ακουγετε σαν τον Keanu, αλλα εχει τον βαρυ τονο του Batman)

Link to comment
Share on other sites

Εχμ, εννοω οτι αυτος που κανει voice over τον χαρακτηρα με τον οποιο παιζεις στο νεο Deus Ex, ακουγετε σαν Matrix meets the Dark Knight

(aka ακουγετε σαν τον Keanu, αλλα εχει τον βαρυ τονο του Batman)

Αχά, πολύ ψαγμένο, δεν το κατάλαβα χεχε...

Link to comment
Share on other sites

βλέπω έφερε ο θείος καινούριο call of juarez: the cartel , το χει ξεκινήσει κανείς; το βάλα να το δω λίγο καλό φαίνεται, στο προηγούμενο δε συγκινήθηκα ιδιαίτερα πάντως.

Link to comment
Share on other sites

βλέπω έφερε ο θείος καινούριο call of juarez: the cartel , το χει ξεκινήσει κανείς; το βάλα να το δω λίγο καλό φαίνεται, στο προηγούμενο δε συγκινήθηκα ιδιαίτερα πάντως.

Το έφερε γιατι κυκλοφορεί ήδη στη βρετανία, ενώ σε εμας θα έρθει σε μερικές μερες.

Το δοκίμασα εγώ λίγο, αλλά δεν... Ενώ το προηγούμενο μού άρεσε (και το τερμάτισα), αυτό δεν μου έκανε καλή εντύπωση. Το έβγαλα μετά την πρώτη αποστολή, αλλά ίσως το ξαναδοκιμάσω αν δεν βαρεθώ..

Link to comment
Share on other sites

Το έφερε γιατι κυκλοφορεί ήδη στη βρετανία, ενώ σε εμας θα έρθει σε μερικές μερες.

Το δοκίμασα εγώ λίγο, αλλά δεν... Ενώ το προηγούμενο μού άρεσε (και το τερμάτισα), αυτό δεν μου έκανε καλή εντύπωση. Το έβγαλα μετά την πρώτη αποστολή, αλλά ίσως το ξαναδοκιμάσω αν δεν βαρεθώ..

Το πρωτο ηταν υπεροχο. Το δευτερο τραγικο (τουλαχιστον). Ειδικα προς στο τελος ηταν για γελια (το σκηνικο ολο). Το τριτο θα το δοκιμασω...

Link to comment
Share on other sites

Στην αρχη ειναι ωραιο μεσα στο χωριο, στο τελος με τους ινδιανους τα ειδα ολα.

Γενικα εχει αισχρα γραφικα(οχι παντου! σε καποια σημεια ειναι ωραια σε καποια αλλα τα μοντελα βγαζουν ματια με τα πολυγωνα τους), ηχο, gameplay, story, συγκρινομενο με αλλα fps της εποχης.

Και για να ειμαι on topic, ναι ακομα παιζω Total War Shogun 2. Και ναι ακομα δεν εχω καταφερει να καταλάβω 25 περιοχες που απαιτει το campaign. :tomato:

Link to comment
Share on other sites

Στην αρχη ειναι ωραιο μεσα στο χωριο, στο τελος με τους ινδιανους τα ειδα ολα.

Το είχα παίξει σε φίλο, όχι πολύ όμως και όπως είναι φυσικό δεν το έχω τερματίσει. Θα το βάλω πάλι, αξίζει!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.