Jump to content



Τι παίζετε αυτόν τον καιρό;


fantacid

Recommended Posts

fallout :new vegas αλλα βλεπω να το παραταω οπως και το απλο 3 γιατι θα μου σπασουνε τα νευρα το οτι δεν μπορω να σκοτωσω deathclaws + radscorpion... :p

Link to comment
Share on other sites

πφφφ το κανα κι αυτο... Απλα ειναι κατι καμμενοι που γραφουνε "δεν καταλαβαινω ποιο ειναι το προβλημα σας... παιζω το παιχνιδι για 3η φορα στο hard και ποτε δεν μου δημιουργησαν προβλημα" :p

Απλα σε αυτα τα παιχνιδια που ειναι τελειως free to roam καταληγεις ανετα σε περιοχες που δεν πρεπει να πλησιαζεις πριν απο συγκεκριμενο level :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Crysis 2

Δεν θα σχολιάσω τη μηχανή γραφικών. Ο καθένας όπως το βλέπει. Άλλωστε δεν έχουμε αναλυτικές ρυθμίσεις για να κρίνουμε αν υπήρξε βελτίωση σε σχέση με την πρώτη.

Σαν παιχνίδι θυμίζει κάτι ανάμεσα σε fear και half life 2. Με άλλα λόγια πολύ ενδιαφέρον και ατμοσφαιρικό. Ειδικά το soundtrack είναι απίθανο και απαιτεί χρήση ακουστικών.

Link to comment
Share on other sites

Απλα σε αυτα τα παιχνιδια που ειναι τελειως free to roam καταληγεις ανετα σε περιοχες που δεν πρεπει να πλησιαζεις πριν απο συγκεκριμενο level :hehe:

ισχύει απόλυτα!

Link to comment
Share on other sites

Crysis 2. Παιχνιδάρα...!!!!! Επιτέλους, κάτι να αντικαταστήσει το Half Life 2 σε ατμόσφαιρα και Gameplay. Επίσης, παίζει άψογα σε High ρυθμίσεις, στο σύστημα της υπογραφής μου...!!! Ειλικρινά δεν το περίμενα αυτό...!!! :dance3::dance3::dance3:

Link to comment
Share on other sites

... Ειδικά το soundtrack είναι απίθανο και απαιτεί χρήση ακουστικών...

αλήθεια λες? Κι εγώ που κατέβασα τη μουσική στο 0 πριν ξεκινήσω να παίζω, γιατί συνήθως μου τη σπάει όταν παίζω FPS...!!! Όταν ξαναπαίξω θα την ανεβάσω λιγάκι ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.