Jump to content



Τι παίζετε αυτόν τον καιρό;


fantacid

Recommended Posts

Τελειωσα το Black Ops και δοκιμασα το Grand Theft Auto IV - Episodes From Liberty City για καμια ωρα .Θα το συνεχισω μολις παραλαβω το νεο hardware.(ελπιζω να μην ειναι του χρονου)

Έγινε επεξεργασία από amartolos
Link to comment
Share on other sites

Κακιά Κομπανία 2 (μέχρι να πάρω το Vietnam! :dance3:)

Plants VS Zombies (επικό game, μιλάμε για απόλυτο κάψιμο!!!:dance3:)

Καμια καλή προταση σε action σε φάση Assassin's Creed? (έχω τερματίσει Darksiders & Price Of Persia ολα:p)

Link to comment
Share on other sites

Plants VS Zombies (επικό game, μιλάμε για απόλυτο κάψιμο!!!:dance3:)

Το τελείωσα πριν λίγες μέρες (πήρα το χρυσό) στην αρχή και εμένα μου άρεσε πολύ αλλά σε κάποια φάση γίνετε επαναλαμβανόμενο και βαρετό, είναι κλασσικό tower defense.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μετα το Black Ops και το Darksiders... εβαλα ξανα το Crysis στο pc!:tomato:

... και αυτο στο iphone [ame=http://www.youtube.com/watch?v=rqqW_uRGrUY&feature=fvw]YouTube - Real Racing 2 Gameplay Video[/ame] απιστευτο game,εχω κολλησει ασχημα!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

machinarium, φανταστικο παιχνιδακι,αρκει βεβαια να μην βλεπεις τα walkthrough στο youtube :)

Επειδή τρελαίνομαι για κάτι τέτοια, που βρίσκω όλο το game? Γιατι εχει και 20$ στη σελίδα του...:wall:

Link to comment
Share on other sites

Ξεκινησα bad company 2..

EDIT

Μετα τις 2 πρωτες πιστες..οι εντυπωσεις ειναι αριστες....Μπορω να πω οτι μου αρεσει το ιδιο με το black ops.Για να δουμε αν στο τελος καταληξει και καλυτερο.

Έγινε επεξεργασία από amartolos
Link to comment
Share on other sites

Τελείωσα το Divinity 2. Αρκετά καλό συνολικά (περιλαμβάνει 2 μέρη, το Ego Draconis και το Flames of Vengeance), με ωραίο-διαφορετικό-παράξενο story.

Στα θετικά του είναι η ο μεγάλος αριθμός των quest, τις ενδιαφέρουσες ιστορίες πίσω από τα quest και οι πολλαπλοί τρόποι επίλυσής των. Επίσης έχει πολύ μεγάλο χάρτη με άπειρα σημεία ενδιαφέροντος (chests, quests, items) και δεν έχει το ηλίθιο σύστημα που είχε το Oblivion, να σου δείχνει δηλαδή τα πάντα πάνω στο χάρτη σαν gps. Αυτή η βλακεία καταστρέφει την εμπειρία του να αναζητήσεις μόνος σου τι πρέπει να κάνεις και που πρέπει να πας.

Στα αρνητικά του το απλό σύστημα μάχης και η μεγάλη "κοιλιά" που κάνει το story στο 2ο μισό του Ego Draconis.

Σειρά έχει το Neverwinter Nights 2 που ακόμα δεν αξιώθηκα να τερματίσω...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

εγώ το ego draconis το σταμάτησα στο δευτερο μέρος του.. έγινε πολύ βαρετό

Όντως, ήταν πολύ κουραστικό το δεύτερο μέρος. Σε αποζημίωνε όμως, αφού γινόσουν πάρα πολύ δυνατός και το FoV γινόταν παιχνιδάκι! Υπόψιν, το FoV είναι πολύ ανώτερο σε story-quests...

Link to comment
Share on other sites

Sins of a Solar Empire

απλά τα σπάει 4 ώρες στο ίδιο μαπ

Πριν καμια βδομαδα

Mετα απο πααααρα πολυ καιρο εβαλα game στο pc τωρα τις γιορτες και ηταν αυτο!!

ευτυχως το σταματησα τωρα γιατι θα πεφτε πολυ καψιμο και δεν με παιρνει ...

Αλλα μου ξανανοιξε η ορεξη για gaming και εβαλα το Nexus - The Jupiter Incident

δεν ειναι RTS, ειναι tactical με story. (παιζεις ενα μισιον κανα 20λεπτο και παιρνεις την δοση σου)

Όταν ειχαν βγει αυτα μαζι με το Homeworld 1/2 εγω μαλλον ειχα τον 8088 (πλακα κανω εναν celeron χωρις VGA ισως) ακομα και δεν τα σηκωνε

γιαυτο δεν ειχα καει τοτε (παλι καλα)

Edit:

To Sins of a Solar Empire μαζι με τα 2 expansion στο δυσκολο level με μεγαλο map και τους Advent

ειναι αντιο ζωη

Έγινε επεξεργασία από Dem
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.