Jump to content




Nephiλiμ

Recommended Posts

πριν 18 λεπτά, το μέλος John@John έγραψε:

Βητας θες κανα  ονομα και νουμερο  στα τζαμια σου?

Πάνω που είχα αρχίσει να φτιάνω κι εγώ ένα σκιν για το φίλο ευτυχώς ήμουν στην αρχή, συνέχα σου χω εμπιστοσύνη είσαι καλός ,νούμερο βάλε του το 11 για να αφαιρείται εύκολα ο ένας άσσος στην περίπτωση που πάρει το πρωτάθλημα , στα πλάγια βάλε ένα rapidfast , χρωματάκι του αρέσει μιξ άσπρο-κόκκινο του αίματος να μοιάζει με το δικό μου.

Αυτοκόλλητα, βγάλε το σήμα του cruze και βάλε της bmw ,ηλιοπροστασία βάλε λίγη να βλέπει τα φανάρια εκκίνησης μιας και θα ναι στις πρώτες θέσεις και πάνω να γράφει πάμε τάπα παντού .

Τα εμπρός φώτα βάλε τα με φωτορυθμικά να φλασάρουν συνέχεια αφού Βήτας χωρίς προσπέραση δεν γίνεται ,κόψε και από καμιά νταλίκα εκείνα τα πολλά που φορούν ψηλά στο μέτωπο και ρίχτα κάτω στο σπόιλερ για να δείχνει γελοίο και  να μην τρομάζω  όταν θα με πλησιάζει για να με προσπεράσει .

Στο καπώ να ξαπλώσεις μια από τα πιτς, εκείνη τη στεναχωρημένη να πάρει λίγο αέρα η καημένη να ανεβάσει και λίγο πίεση γιατί είναι έτοιμη να λιποθυμήσει.

Ρίξε και μια κεραία gps για να προσανατολίζεται και να βρίσκει τα πιτς όταν τον ρουφάνε οι διάφορες τρύπες που θα ανοίγει ο mad  στην άσφαλτο όταν θα προσγειώνεται μετά από τα τρελά ακροβατικά που κάνει όταν το τουμπάρει με περισσή ευκολία.

Επίσης μη ξεχάσεις να βάλεις στο τιμόνι το τηλέφωνο να τον παίρνει η γυναίκα να τον ζαλίζει και να του δημιουργεί τύψεις που παίζει κοτζαμ μαντράχαλος με τα αυτοκινητάκια του ,αυτό θα μας ωφελήσει ιδιαίτερα γιατί εκνευρίζεται εύκολα .

Τι άλλο τι άλλο αα  ναι μην ξεχάεις να ρίξεις στο διπλανό κάθισμα τα πατατάκια του και 2 λίτρα νερό μιας και τα θέλει αλατισμένα ,έτσι θα πάρει βάρος αλλά θα χάσει και την αυτοσυγκέντρωσή του, το ζητούμενο δηλαδής.

Δεν μου έρχεται τίποτις άλλο στο μυαλό ρώτα κι αυτόν όλα εγώ θα τα κάνω δω μέσα.:D

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

πριν 4 ώρες, το μέλος John@John έγραψε:

Βητας θες κανα  ονομα και νουμερο  στα τζαμια σου?

Σε ευχαριστώ φίλε...

Θέλω το 27 σε κόκκινο χρώμα σε παρακαλώ...

Και αν μπορείς απλά να βάλεις όνομα Vitas

Θα σου είμαι υπόχρεος...

 

πριν 28 λεπτά, το μέλος John@John έγραψε:

btcc xittass 2.jpg

ΠΩ ΠΩ ΠΩ ΠΩ!!!!!!!!! ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ!!!!!!!!!!!

με ένα τ είμαι!!!!!

πριν 3 ώρες, το μέλος panosdimp έγραψε:

Πάνω που είχα αρχίσει να φτιάνω κι εγώ ένα σκιν για το φίλο ευτυχώς ήμουν στην αρχή, συνέχα σου χω εμπιστοσύνη είσαι καλός ,νούμερο βάλε του το 11 για να αφαιρείται εύκολα ο ένας άσσος στην περίπτωση που πάρει το πρωτάθλημα , στα πλάγια βάλε ένα rapidfast , χρωματάκι του αρέσει μιξ άσπρο-κόκκινο του αίματος να μοιάζει με το δικό μου.

.:D

Το 11 δεν το είχε ποτέ ο σέννα, το είχε? εγώ το 27 θέλω.. !!!!

πριν 3 ώρες, το μέλος mad_dog έγραψε:

Για ενημέρωση απλά να ξέρετε...

Ο αγώνας την Κυριακή είναι δικός μου...

Gesendet von meinem SM-G928F mit Tapatalk

Συμφωνώ επι της ουσίας...

Ο αγώνας είναι στο σέρβερ σου, άρα και δικός σου...

Αν αναφερόσουν στην νίκη, νομίζω οτι έχεις περισσότερες πιθανότητες να ξεκινήσεις τώρα για την Νικη της Σαμοθράκης...

πριν 4 ώρες, το μέλος mad_dog έγραψε:

Ναι

Γράψε πίσω συγνώμη που σας καθυστερώ

Χρώματα όπως οι σημαδούρες στην θάλασσα

Gesendet von meinem SM-G928F mit Tapatalk

Μαγκιά μου να είμαι μπροστά σας και να σας καθυστερώ...

Πρώτον, έκανα τέλεια εκκίνηση...

Δεύτερον είμαι τόσο άριστος σε γραμμές που δεν έχει περιθώριο να με περάσετε...

Σε ευχαριστώ για το κομπλιμέντο χελωνάκι, μου αξίζει.. :amen:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 6/17/2016 at 3:06 ΜΜ, το μέλος mad_dog έγραψε:

To skin όπως σου είπα θα το κάνεις.

Το χελωνάκι στο καπό.

Φωτιές στο πλαι.

Το mad dog και αυτό στο πλαι κάπου να φαίνεται ωραία.

Πίσω να γράφει "Τα λέμε στον τερματισμό σαλιγκάρια".

Επάνω βάλε κάτι που να ταιριάζει στο όλο...

 

Το θέλω σύντομα να μπω στην πίστα να σπείρω τον πανικό !!!

 

On 6/17/2016 at 0:15 ΜΜ, το μέλος mad_dog έγραψε:

Λοιπόν...Γιάννη για το skin

 

Το θέλω όλο το χρώμα μπλε. Στο καπό θα βάλεις την χελώνα όπως βλέπεις την εικόνα παραπάνω.

Πίσω στο καπό θα γράψεις: Τα λέμε στον τερματισμό σαλιγκάρια

Στο πλαι θέλω φωτιές.

Το βάψιμο θα το κάνεις ολο μπλε και μετά θα ξεκινήσεις να βάζεις τα παραπάνω.

Στο καπό θα βάλεις και 2 γραμμές λευκές να ξεκινάνε, να συνεχίζουν στην οροφή και να φτάνουν μέχρι το τέλος.

Διαφημιστικά βάλε στο τζάμι το pcgamingforum.net

Βάλε μετά κανά αυτοκόλλητο από Shell κ.τ.λ. και ότι άλλο νομίζεις εσύ.

 

πριν 27 λεπτά, το μέλος mad_dog έγραψε:

Τι λε ρε μάγκα...

Έκανες τέτοιο  skin στην καθυστέρηση και σε εμάς έδωσες το τσίρκο ???

 

Μπράβο ρε...ωραίος είσαι

Kαι με αυτα τα μυαλα,,,,θες  να κερδισεις και αγωνα???????:hehe:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ Πάνο για τa links.

 

Το λίνκ για τη μπέμπα είναι το μόνο που δεν δουλεύει :hehe: σημάδι είναι αυτό είμαι σίγουρος. :o:amen:

 

Επίσης για την Κυριακή επειδή είναι σχετικά νωρίς δεν ξέρω αν θα προλάβω,οπότε δεν υπόσχομαι τπτ.Anyway θα προσπαθήσω να μπω για την παρέα όποτε μπορώ για να χρησιμοποιήσω κ λίγο το ρφ2.

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο @John@John άπαιχτος ρίξτα κ τα δύο τα skin  μέσα μπορεί να τρέξω με cruz μετά από αυτό. 

@mad_dogκάνε κάπου upload to bmw να το κατεβάσει ο sosna γιατί το τσέκαρα τώρα δεν υπάρχει πια το αρχείο εκεί απ΄ όπου το κατεβάσαμε.

Έγινε επεξεργασία από panosdimp
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, mad_dog said:

Tα στοιχεία απο το TS τα έχεις ?

20:00 ξεκινά το practice να στρώσουμε γόμα.

Στις 22 ξεκινά το quali.

σχεδόν

 

με το πάσγουορντ έχω ένα θέμα.

 

Αν είναι στις 22.00 μου είναι πιο εύκολο,μπορώ να μπω στις 21.30.

 

edit:all good now thanks Πάνο

Έγινε επεξεργασία από sosna
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@liakjim προλαβαίνεις να προπονηθείς σου έχω και σετάπ αν πάρεις τη bmw  αλλά μου φαίνεται θα διαλέξεις το focus αν έλθεις .

Focus & Honda είναι γρήγορα αλλά θέλουν προσοχή ,Cruze & Toyota  πάνε πολύ καλά και είναι ουδέτερα με ένα καλό σετάπ ,τέλος το mitsoubishi  δεν ξέρω δεν το οδήγησα αλλά για να μπορεί να κάνει ο mad 1.31 καλούτσικο θα ναι.:p:)

Ο ειδικός  john john επί των προσθιοκίνητων λέει Toyota.

πριν 50 λεπτά, το μέλος rapid_fast έγραψε:

Το 11 δεν το είχε ποτέ ο σέννα, το είχε? εγώ το 27 θέλω.. !!!!

Για πλάκα το είπα σε πήρα στο λαιμό μου χαχα,να δεις που θα τα φτιάξει όλα είναι τελειομανής ο john.

Έγινε επεξεργασία από panosdimp
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@gchristodθα κατέβεις ?

Αντε αν έλθεις θα τρέξουμε  midohio raceroom με ότι αμάξι διαλέξεις και όποτε γουστάρεις εκτός από  Δευτέρα ,Τρίτη ,Τετάρτη, Πέμπτη, Σάββατο & Κυριακή:hehe:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 λεπτά, το μέλος panosdimp έγραψε:

@gchristodθα κατέβεις ?

Αντε αν έλθεις θα τρέξουμε  midohio raceroom με ότι αμάξι διαλέξεις και όποτε γουστάρεις εκτός από  Δευτέρα ,Τρίτη ,Τετάρτη, Πέμπτη, Σάββατο & Κυριακή:hehe:

Χαχα, δεν χρειάζεται το καροτάκι του raceroom, θέλω πολύ να πάρω μέρος απλά έχω κάτι τρεχαματάκια, γι'αυτό δεν έχω μπει καθόλου για practice. Ελπίζω να τα καταφέρω την Κυριακή.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μου προέκυψε και δεύτερο league για τις Κυριακές το βράδυ που ήμουν ελεύθερος, κάθε δύο εβδομάδες δεν τρέχουμε rf2?

So many leagues so little time [emoji79]

ΥΓ έβαλα την κεντρική οθόνη σε 1920x1200 όταν τρέχω simulators για να ταιριάζει με τις πλάγιες και είναι όνειρο αλλά χρειάζομαι μια νέα κάρτα γιατί αναγκάζομαι να μειώνω τα γραφικά και ξενερώνω.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Τι να σε πω , εμείς στη chevrolet είχαμε στηρίξει όλες τις ελπίδες πάνω σου για το πρωτάθλημα γιατί ο άλλος ξέρεις εκείνος ο γόης ο γρήγορος φαστ που τον χάνεις που τον βρίσκεις στα πιτς τη βγάζει με τις στεναχωρημένες ,τους φτιάχνει το κέφι λέει, κάνει λειτούργημα λέει .

Μη λυπάσαι όμως υπάρχει επάξιος αντικαταστάτης σου ,ψάχνει από την αρχή της εβδομάδος αυτοκίνητο ,λέγεται μαντ ντογκ δεν είναι πολύ γνωστό όνομα αλλά λένε πως είναι ανερχόμενο αστέρι η πεφταστέρι δεν άκουσα καλά .

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.