Jump to content




Nephiλiμ

Recommended Posts

Όλο τρύπες ψάχνεις εσύ να βρεις κοίτα μη πέσεις σε καμιά βαθιά και σε βγάλει στα πιτς που δεν θά χει πιο μαλακή γόμα να βάλεις αφού θα τρέχουμε με σοφτ απ΄ ότι φαίνεται.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 10 λεπτά, το μέλος panosdimp έγραψε:

Όλο τρύπες ψάχνεις εσύ να βρεις κοίτα μη πέσεις σε καμιά βαθιά και σε βγάλει στα πιτς που δεν θά χει πιο μαλακή γόμα να βάλεις αφού θα τρέχουμε με σοφτ απ΄ ότι φαίνεται.

Θα πέσω στην τρύπα απο την εξάτμιση σου... ;)

Παρακάλα να μην έχει στεγνό δρόμο αύριο στην πίστα και με ψάχνεις με τα κιάλια... 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 29 λεπτά, το μέλος rapid_fast έγραψε:

φεύγει ο κώλος σε προσθιοκίνητο και μαζεύει αμέσως με λίγο ανάποδο τιμόνι ενώ με σκέτο γκάζι φεύγει... ΛΑΘΟΣ)

Ρε φίλε εγώ που οδήγησα προσθιοκίνητο μια χαρά μαζεύει με ανάποδο τιμόνι και γκάζι τώρα αν πας τάπα και φρενάρεις δεν μαζεύεσαι με τίποτα ούτε με ανάποδο ούτε με γκάζι ,είναι θέμα φυγοκέντρου .

Οταν η ταχύτητά σου είναι μικρή μαζεύει με ανάποδο μόνο,όταν αυξάνει θέλεις και γκάζι ταυτόχρονα δεν καταλαβαίνω που είδες το λάθος.

2. Οταν πατάς γρασίδι συνήθως πατάς με τον ένα εσωτερικό τροχό που έχει αποφορτισθεί λόγω μεταφοράς βάρους το γκρίπ το αναλαμβάνουν οι άλλοι τρεις γι αυτό νομίζεις πως έχει γκριπ το γρασίδι ,βγες με τους δυο τρεις η και τους 4 εσύ και πες μου μετά που θα βρεθείς σε χρόνους.

Έγινε επεξεργασία από panosdimp
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 36 λεπτά, το μέλος panosdimp έγραψε:

Ρε φίλε εγώ που οδήγησα προσθιοκίνητο μια χαρά μαζεύει με ανάποδο τιμόνι και γκάζι τώρα αν πας τάπα και φρενάρεις δεν μαζεύεσαι με τίποτα ούτε με ανάποδο ούτε με γκάζι ,είναι θέμα φυγοκέντρου .

Οταν η ταχύτητά σου είναι μικρή μαζεύει με ανάποδο μόνο,όταν αυξάνει θέλεις και γκάζι ταυτόχρονα δεν καταλαβαίνω που είδες το λάθος.

2. Οταν πατάς γρασίδι συνήθως πατάς με τον ένα εσωτερικό τροχό που έχει αποφορτισθεί λόγω μεταφοράς βάρους το γκρίπ το αναλαμβάνουν οι άλλοι τρεις γι αυτό νομίζεις πως έχει γκριπ το γρασίδι ,βγες με τους δυο τρεις η και τους 4 εσύ και πες μου μετά που θα βρεθείς σε χρόνους.

Θα με τρελάνεις ρε γιαγιά? ΜΕ ΑΝΑΠΟΔΟ ΤΙΜΟΝΙ ΚΑΙ ΓΚΑΖΙ??? έχασες και την όραση σου τώρα, δεν βλέπεις τι γράφω??:amen:

με σκέτο ανάποδο μαζεύει... άσχετα τι κάνεις με το γκάζι..

Έπρεπε να μαζεύει ΜΟΝΟ ΜΕ ΓΚΑΖΙ.. το ανάποδο είναι περιττό στα προσθιοκούνια στο 90% των περιπτώσεων αφού την υπερστροφή την έχουμε προκαλέσει αφήνοντας

το γκάζι μέσα στη στροφή ή πατώντας γλυκά το φρένο στην είσοδο για να μας ξαπλώσει το αυτοκίνητο κολλητά στο γλωσσίδι..:wub:

Σε οποιαδήποτε περίπτωση αποκάλυψες γιατί είσαι τόσο αργός με το σεβρολέ.. Το οδηγάς σαν να οδηγάς μπεμβε..

Στάνταρ έχεις 2 δευτερόλεπτα πιο κάτω στο χρόνο σου με το σέβι..

 

 

 

 

πριν 47 λεπτά, το μέλος panosdimp έγραψε:

 

2. Οταν πατάς γρασίδι συνήθως πατάς με τον ένα εσωτερικό τροχό που έχει αποφορτισθεί λόγω μεταφοράς βάρους το γκρίπ το αναλαμβάνουν οι άλλοι τρεις γι αυτό νομίζεις πως έχει γκριπ το γρασίδι ,βγες με τους δυο τρεις η και τους 4 εσύ και πες μου μετά που θα βρεθείς σε χρόνους.

Βγαίνεις εσύ με τη σακαράκα σου, και τους είδα μια χαρά τους χρόνου σου...

Τσεκάρισε και κανένα ριπλέη να δείς.. με τους 2 έξω είσαι μόνιμα..:kiss:

 

Link to comment
Share on other sites

Mην μαλώνετα σαλιγκάρια...

Στο τέλος πάλι πρώτος θα είμαι και μετά θα πρέπει να ακούω τις δικαιολογίες σας πάλι...με κουράζετε...

Όχι μαζεύει έτσι, όχι με το γκάζι...ρε γατάκια...εδώ με default και χτυπάω χρόνους που εσείς ούτε κατά φαντασία θα χτυπούσατε...

 

Είστε απλά αργοί...παραδεχτείτε το...και φιλικά το λέω...να έχετε setup για την βροχή...δεν θέλω μετά να ακούω δικαιλογίες...

 

Πρόγνωση καιρού για Cadwell Park

 

 

Έγινε επεξεργασία από mad_dog
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Οταν έχεις υποστροφή βρε έφηβε ούτως η άλλως

πριν 2 ώρες, το μέλος rapid_fast έγραψε:

Τσεκάρισε και κανένα ριπλέη να δείς.. με τους 2 έξω είσαι μόνιμα..

Δεν ψάχνω για γκρίπ εκεί απλά χρησιμοποιώ όλο το δρόμο :p


 Τα υπόλοιπα θα στα εξηγήσω από κοντά .:whip:

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Με όλα αυτά τα προκλητικά κ αρκούντως μπεμβεδουποτιμητικά με προκαλείτε να μπω με τη μπέμπα κ να διδάξω. :amen::hehe::hehe::kiss2:

 

για πείτε μερικές πλεροφορίες για το πότε τρέχετε μέρα ώρα κλπ

Έγινε επεξεργασία από sosna
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 48 λεπτά, το μέλος sosna έγραψε:

Με όλα αυτά τα προκλητικά κ αρκούντως μπεμβεδουποτιμητικά με προκαλείτε να μπω με τη μπέμπα κ να διδάξω. :amen::hehe::hehe::kiss2:

 

για πείτε μερικές πλεροφορίες για το πότε τρέχετε μέρα ώρα κλπ

Την Κυριακή στις 2000 νομίζω είναι...

πριν 2 ώρες, το μέλος mad_dog έγραψε:

Mην μαλώνετα σαλιγκάρια...

Στο τέλος πάλι πρώτος θα είμαι και μετά θα πρέπει να ακούω τις δικαιολογίες σας πάλι...με κουράζετε...

Όχι μαζεύει έτσι, όχι με το γκάζι...ρε γατάκια...εδώ με default και χτυπάω χρόνους που εσείς ούτε κατά φαντασία θα χτυπούσατε...

 

Είστε απλά αργοί...παραδεχτείτε το...και φιλικά το λέω...να έχετε setup για την βροχή...δεν θέλω μετά να ακούω δικαιλογίες...

 

Πρόγνωση καιρού για Cadwell Park

 

 

Ποιό σετάπ και ποιά βροχή?

Το ίδιο σετάπ θα πάμε...

Εσύ αλλάζεις στο αμάξι σου σετάπ όταν βρέχει, και όταν βγάζει ήλιο ξανααλλάζεις?

Είσαι τρελά αργός.... ρίξε την δικαιολογία του λάθος σεταπ για να γλυτώσεις...

 

πριν 1 ώρα, το μέλος panosdimp έγραψε:

Οταν έχεις υποστροφή βρε έφηβε ούτως η άλλως

Δεν ψάχνω για γκρίπ εκεί απλά χρησιμοποιώ όλο το δρόμο :p


 Τα υπόλοιπα θα στα εξηγήσω από κοντά .:whip:

 

Ολος ο δρόμος έχει τελειώσει όταν ο τροχός σου γλύφει το γκαζόν..

Αντε ανέβα με το αεροπλάνο να σε δώ....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος rapid_fast έγραψε:

Την Κυριακή στις 2000 νομίζω είναι...

Ποιό σετάπ και ποιά βροχή?

Το ίδιο σετάπ θα πάμε...

Εσύ αλλάζεις στο αμάξι σου σετάπ όταν βρέχει, και όταν βγάζει ήλιο ξανααλλάζεις?

Είσαι τρελά αργός.... ρίξε την δικαιολογία του λάθος σεταπ για να γλυτώσεις...

 

Δεν μιλώ σε αργούς οδηγούς.

Link to comment
Share on other sites

@mad_dog O @sosnaχρειάζεται τις πληροφορίες για το teamspeak ,το αρχειάκι για το mod &

Tα αυτοκίνητα από εδώ: http://www.internationalsimracing.com/forum/index.php?topic=3782.0

H πίστα από εδώ : http://www.pcgamingforum.net/forum/index.php?/topic/85-btcc-ngtc-championship-2016-greek/#comment-292

 

Eπίσης παρέχονται δωρεάν skin ,γιούφτικο κότσινο με κίτρινο, λαχανί δεν έβαλα για να μην υπάρξει σύγχυση με τα γρασίδια και το πολύ πράσινο της πίστας και setup faustikis κατασκευής και έμπνευσης  εν ολίγοις άχρηστο που θα έλεγε κι ο Βήτας.

Έγινε επεξεργασία από panosdimp
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 10 ώρες, το μέλος mad_dog έγραψε:

 

Δώσε ρε Πάνο τα στοιχεία TS

 

Tα έστειλα τώρα γιατί χθες αποκοιμήθηκα, ήμουν πτώμα ,ευτυχώς για σας γιατί είχα σκοπό να πάω στο 1.28 .5χχ

Σήμερα αν κατέβει ο Bήτας θα το κάψουμε σαν να ναι Κυριακή.

Έγινε επεξεργασία από panosdimp
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος mad_dog έγραψε:

O Βήτας ?

Δεν τον ξέρω...είναι κανείς από τους καινούργιους ???

 

Har har har

Ο Βήτας πρέπει να είναι ο σαλιγκαρος, ο λεγόμενος και "Ο Εφιαλτης για τα χελωνονιντζάκια":kiss2:

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.