Jump to content




Nephiλiμ

Recommended Posts

Ελα σε παρακαλω που θα μας πεις και τσιρκο.

Αμα δε σε ικανοποιει το φορουμ, ανοιχτη ειναι η πορτα της αποχωρησης φιλε μου.

Έγινε επεξεργασία από GoMaR
Link to comment
Share on other sites

πριν 7 λεπτά, το μέλος GoMaR έγραψε:

Ελα σε παρακαλω που θα μας πεις και τσιρκο.

Αμα δε σε ικανοποιει το φορουμ, ανοιχτη ειναι η πορτα της αποχωρησης φιλε μου.

:lol::lol::lol::lol: οτι να ναι.........

Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις ψυχραιμία...

Θέλετε να σας ανεβάσω καμιά "ανεβαστική" φωτό από το τι βλέπουν τα ματάκια μου εδώ στον Λαγανά της Ζακύνθου που δουλεύω στους 39+ βαθμούς κελσίου???:hehe:

 

Δεν μπορώ από το συμφωνήσω ΑΠΟΛΥΤΑ με τα γραφώμενα @panosdimp και @geovas77 που λένε ότι ο καθένας έχει τα γούστα του και ότι θα τρέχουν και τα δύο παιχνίδια, όχι γιατί έχουν άπλετο χρόνο, αλλά γιατί ΕΚΕΙ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥΣ!!!!!!

Προσωπικά θα δεσμευτώ να κάνω το ίδιο, εγώ να δείτε τι χρόνο διαθέσιμο έχω :hehe:, γιατί εκτός από όλους εσάς, άλλους ήμουν τυχερός και τους γνώρισα σε έναν καφέ από κοντά ενώ άλλους δεν τα έχω καταφέρει ακόμα, είναι και ο @thazio ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΟΥΜΠΑΡΟΣ ΜΟΥ και δεν τον αφήνω ούτε με σφαίρες!!!!

 

ΥΓ. Για όσους έχουν τρέξει και στην πραγματική ζωή, αλλά και για όλους τους υπόλοιπους μια θερμή παράκληση...

Ρε παιδιά μην το κάνουμε όπως το έκαναν κάποιοι και στην παραγματική ζωή και έμειναν εκεί "μόνοι" να παίρνουν τα "τσιγκάκια τους - κυπελάκια τους" και οι Ελληνικοί αγώνες είναι ανέκδοτο με ξανθιές στις μέρες μας....

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ψυχραιμία κορίτσια, εγώ προτείνω να λύσουμε τις διαφορές μας παίζοντας σε ουδέτερο έδαφος και προτείνω ο υπερπάντων αγώνας που θα κρίνει μιά για πάντα το καλυτερότατο υπερσίμ όλων των εποχών να γίνει στο Burnout Paradise !

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

και επειδή χρωστάω.....

 

 

πάρτε!!!!

 

 

 

 

Laganas Zante.jpg

Και μόλις συνέλθετε χαχαχαχαχα έχω και 2 ερωτησούλες....

 

1. Τι πρέπει να κάνω στα σετάπ μου, γιατί ο αριστερός κώλος γλυστράει πολύ στις δεξιές πατημένες???

2. Πόσα κλικ μπάουντ να δώσω στον δεξιό, για να φορτίζει καλά και ν βιδώνει στις παρατεταμένες αριστερές???

3. Έχω ελπίδες να κερδίσω τον τρελόσκυλο την Κυριακή???

4. Έχω ελπίδες να τερματίσω, έστω, την Παρασκευή στην παρέα του AC με την Μπέμπα????

 

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

ή

har har har που λεέι και μια ψυχή

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Sorry για το off topic, αλλά θέλω να ρωτήσω κάτι άσχετο... Μπορεί κάποιος να ποστάρει τις ρυθμίσεις του στα graphic settings του rf2; Προφανώς κάτι έχω πειράξει γιατί δεν εξηγείται να εχω 35-40 fps με 970...

Επίσης, θα ήθελα και ένα τόπικ hints and tips για το rf2, που να περιέχει πληροφορίες και για αρχάριους, όπως π.χ ποια είναι τα πιο χρήσιμα features που βολεύουν να κάνουμε mapping στο τιμόνι, ποια είναι τα "must have" apps, αν υπάρχουν σελίδες αντίστοιχες με το RSR του Assetto, κλπ.

Ο βασικότερος λόγος που δεν έχω ασχοληθεί με το rf2 μέχρι στιγμής είναι επειδή πιστεύω πως δεν έχω σεττάρει σωστά το παιχνίδι και δε συμπεριφέρεται σωστά (π.χ μετά από σβήσιμο της μηχανής, δεν ξαναπαίρνει μπροστά, ή θα πάρει μετά απο αρκετή ώρα...)

Ευχαριστώ και σορρυ για το off topic και πάλι :-P

Sent from my iPad using Tapatalk

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Anthemius said:

Sorry για το off topic, αλλά θέλω να ρωτήσω κάτι άσχετο... Μπορεί κάποιος να ποστάρει τις ρυθμίσεις του στα graphic settings του rf2;

reported για το offtopic. Δε βλέπεις ότι έχουμε σοβαρή συζήτηση εδώ μέσα;

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Τι θέλεις να πεις Άκη δηλαδή?

Ότι δεν είναι σοβαρά τα ερωτήματα που με ταλαιπωρούν απογευματιάτικα και κάτω από κάυσωνα???

 

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

 

 

ΥΓ. Σαφώς και κάνω πλακίτσα ε

Link to comment
Share on other sites

πριν 7 λεπτά, το μέλος Anthemius έγραψε:

Ευχαριστώ και σορρυ για το off topic και πάλι :-P

 

:lol::lol::lol:  off topic ?εδω εισαι στο σωστο μερος περι rf2,το γραφει και η επικεφαλιδα που καποιο απο τα εξιδεικευμενα μελη θα σου απαντηση λειαν συντομως,ας τους αλλους να λενε ,τους βαρεσε η ζεστη,,,,και τα κεφτεδακια.Που να'ρθει και ο Αυγουστος,,,,,,,,,,,,:hehe:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 59 λεπτά, το μέλος John@John έγραψε:

Ναι εχεις δικιο ,αλλα σε τετοιο φορουμ"τσιρκο" πρωτη φορα μπαινω :lol:

δεν είναι τσίρκο...

Απλά είμαστε εναλλακτικοί και συζητήσιμοι...

Τέλος τα δογματικά φόρουμ...

Ολοι εδώ είμαστε αγαπημένοι, και θα παραμείνουμε γιατί είμαστε όλοι καλά παιδιά με αγνές προθέσεις...

Αυτό...

 

πριν 27 λεπτά, το μέλος Anthemius έγραψε:

 

Ο βασικότερος λόγος που δεν έχω ασχοληθεί με το rf2 μέχρι στιγμής είναι επειδή πιστεύω πως δεν έχω σεττάρει σωστά το παιχνίδι και δε συμπεριφέρεται σωστά (π.χ μετά από σβήσιμο της μηχανής, δεν ξαναπαίρνει μπροστά, ή θα πάρει μετά απο αρκετή ώρα...)

 

Και εμένα έτσι κάνει.. είναι φίτσουρ του παιγνιδιού να σου δίνει 4-5 δευτερόλεπτα χρόνο για να βρίζεις ελεύθερα και να ξεσπάσεις...

Ετσι όταν ξαναξεκινήσεις, θα είσαι στον αγώνα ήρεμος...

 

πριν 1 ώρα, το μέλος panosdimp έγραψε:

 

3. Γιατί ο καλύτερος φίλος μου εδώ μέσα θέλει να τρέχει rfactor περισσότερο απ΄ ότι assetto.

 

Εγώ εσένα σε αγαπάω πολύ, και ας είμαστε μακριά και δεν σε βλέπω...

Περιμένω να στηθεί το επόμενο κύπελλο να τους σαρώσουμε όλους....

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 35 λεπτά, το μέλος Anthemius έγραψε:

Sorry για το off topic, αλλά θέλω να ρωτήσω κάτι άσχετο... Μπορεί κάποιος να ποστάρει τις ρυθμίσεις του στα graphic settings του rf2; Προφανώς κάτι έχω πειράξει γιατί δεν εξηγείται να εχω 35-40 fps με 970...

Επίσης, θα ήθελα και ένα τόπικ hints and tips για το rf2, που να περιέχει πληροφορίες και για αρχάριους, όπως π.χ ποια είναι τα πιο χρήσιμα features που βολεύουν να κάνουμε mapping στο τιμόνι, ποια είναι τα "must have" apps, αν υπάρχουν σελίδες αντίστοιχες με το RSR του Assetto, κλπ.

Ο βασικότερος λόγος που δεν έχω ασχοληθεί με το rf2 μέχρι στιγμής είναι επειδή πιστεύω πως δεν έχω σεττάρει σωστά το παιχνίδι και δε συμπεριφέρεται σωστά (π.χ μετά από σβήσιμο της μηχανής, δεν ξαναπαίρνει μπροστά, ή θα πάρει μετά απο αρκετή ώρα...)

Ευχαριστώ και σορρυ για το off topic και πάλι :-P

Sent from my iPad using Tapatalk

Μπες στον σέρβερ γύρω στις 10 σήμερα θα βρεις κάποιον να στα πει . Εγώ θα μπω 11 με 11.30 αύριο.

@mad_dogστείλε στο παιδί :p λεπτομέρειες για ts κλπ μέσω προσωπικού μηνύματος.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος troffeo έγραψε:

Laganas Zante.jpg

 

1. Τι πρέπει να κάνω στα σετάπ μου, γιατί ο αριστερός κώλος γλυστράει πολύ στις δεξιές πατημένες???

2. Πόσα κλικ μπάουντ να δώσω στον δεξιό, για να φορτίζει καλά και ν βιδώνει στις παρατεταμένες αριστερές???

Εχεις και εσυ δίλημμα ποιον να κwλο διαλεξεις, ετσι;

 

Μία ώρα πριν, το μέλος liakjim έγραψε:

Ποιός είναι αυτός που δεν αγαπάει τον Παναγιώτη?

Ενα poll θα μας δωσει την απαντηση :hehe:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.