Jump to content




Nephiλiμ

Recommended Posts

ΟΚ τα βρήκα παιδιά όποτε μην μπείτε στο κόπο.

Επίσης μάλλον δεν θα τρέξω το βράδυ γιατί από την μια ο τελικός και από την άλλη δεν το έχω και πολύ με τα F1

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, troffeo said:

Επίσης μάλλον δεν θα τρέξω το βράδυ γιατί από την μια ο τελικός και από την άλλη δεν το έχω και πολύ με τα F1

Δεν χρειάζεται να μας το πεις αυτό...το βλέπουμε !!!

 

Har har har

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα είχα την τιμή να φιλοξενηθώ στον server του @mad_dog και να τα πούμε και από το TS. 

Παιδιά ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ το παιχνίδι! Αν και είχα δοκιμάσει τα BTCC (ή BTTC) την προηγούμενη εβδομάδα και είχα αρχίσει να "κολλάω" με το rf2, χτες κατέβασα και τις φόρμουλες. Δε θυμάμαι να έχω ποροθεί τόσο πολύ ούτε με το assetto corsa (χάρι στο οποίο αγόρασα τιμονιέρα, 3 οθόνες, κάρτα γραφικών, κλπ κλπ)! Δε θέλω να συνεχίσω την κόντρα ανάμεσα στα δύο, αλλά ο ενθουσιασμός μου αυτή τη στιγμή είναι πολύ μεγάλος που "ανακάλυψα" το rf2 (αν και το έχω αγορασμένο από πέρισυ το καλοκαίρι)!

 

Κρίμα βέβαια που εγκατέλειψα πολύ νωρίς στον "φιλικό" αγώνα πριν από λίγη ώρα, αλλά μάλλον θα τα λέμε συχνά από εδώ και πέρα (Έκανα άκυρη εκκίνηση πριν ανάψει το πράσινο και μπήκα στα pits για την ποινή (15 secs). Mάλλον όμως μπήκα με πολλά χιλιόμετρα στα pits, καθώς άργησα να πατήσω το speed limiter και μάλλον γι αυτό μου ξαναέβγαλε ποινή για pits βγαίνοντας. Στο καπάκι χτύπησε και το κουδούνι της πόρτας (ήρθαν τα γυναικόπαιδα από έξω) και με λύτρωσε από τον εξευτελισμό :D). Ελπίζω οι υπόλοιποι να απολαύσατε τον αγώνα!

 

Πάντως σχετικά με τους χρόνους, για αρχάριος, δεν τα πήγα και άσχημα, ε? ;)

 

 

Untitled.jpg

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο, βλέπω 1.5δευτ κάτω από τον Senna. Γ@μώ τις εξομοιώσεις...

Πέρασα μια βολτίτσα, ο εγκέφαλος πήγε να ξεράσει από αυτά που έβλεπαν τα μάτια μου , το FFB όπως πάντα φοβερό, οι ήχοι καλούτσικοι αλλά όταν άρχισα τα κολίδια λέω οκ , καιρός να την κάνουμε.

Link to comment
Share on other sites

Μην προσπαθείτε να βρείτε αρνητικά για να πείσετε τον εαυτό σας οτι δεν αξίζει να ασχοληθείτε. Με λίγα λόγια, μην κάνετε σαν τον mad dog όταν μιλάει για το assetto....

Har har... :-p

Sent from my iPad using Tapatalk

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 7 λεπτά, το μέλος liakjim έγραψε:

Μπράβο, βλέπω 1.5δευτ κάτω από τον Senna. Γ@μώ τις εξομοιώσεις...

Πέρασα μια βολτίτσα, ο εγκέφαλος πήγε να ξεράσει από αυτά που έβλεπαν τα μάτια μου , το FFB όπως πάντα φοβερό, οι ήχοι καλούτσικοι αλλά όταν άρχισα τα κολίδια λέω οκ , καιρός να την κάνουμε.

:hehe::hehe::hehe:

1ον)μπορεις να κατεβεις και κατω απο το Senna γιατι δεν ρισκαρεις την ζωη σου και τρεχεις εκ του ασφαλους

και 2ον) για τα κολιδια ,η κανε κανα  σεταπ  της προκοπης η απλα μαθε να οδηγας..........

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 14 λεπτά, το μέλος liakjim έγραψε:

Μπράβο, βλέπω 1.5δευτ κάτω από τον Senna. Γ@μώ τις εξομοιώσεις...

Πέρασα μια βολτίτσα, ο εγκέφαλος πήγε να ξεράσει από αυτά που έβλεπαν τα μάτια μου , το FFB όπως πάντα φοβερό, οι ήχοι καλούτσικοι αλλά όταν άρχισα τα κολίδια λέω οκ , καιρός να την κάνουμε.

:TD:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Παρα πολυ ωραια χθες.

Η οικογενεια ελειπε και γω το ευχαριστηθηκα 85%!!

Το 15% δυστυχως ειναι η καμερα.

Δεν την μπορω καθολου.

Δεν με βολευει!!

 

Την Αρτα και τα Γιαννενα εχω ταξει στον μαντ να το αφησει ελευθερο (οποιος οδηγαει απο μεσα θα εξακολουθησει να το κανει)αρα δεν θα αλλαξει κατι..

Για να δουμε.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, liakjim said:

Μπράβο, βλέπω 1.5δευτ κάτω από τον Senna. Γ@μώ τις εξομοιώσεις...

Πέρασα μια βολτίτσα, ο εγκέφαλος πήγε να ξεράσει από αυτά που έβλεπαν τα μάτια μου , το FFB όπως πάντα φοβερό, οι ήχοι καλούτσικοι αλλά όταν άρχισα τα κολίδια λέω οκ , καιρός να την κάνουμε.

:dots:

 

 

 

 

Για το χτεσινό...στεναχωρήθηκα γιατί ήλπιζα να είχα κόντρα με τον Νάσο...αλλά δεν τον έβλεπα στην πίστα...

 

Har har har

Έγινε επεξεργασία από mad_dog
Link to comment
Share on other sites

πριν 38 λεπτά, το μέλος GeoF1 έγραψε:

Την Αρτα και τα Γιαννενα εχω ταξει στον μαντ να το αφησει ελευθερο (οποιος οδηγαει απο μεσα θα εξακολουθησει να το κανει)αρα δεν θα αλλαξει κατι..

Για να δουμε.

Αν δεν το κάνει τελικά ο mad  γιατί όπως ξέρουμε όλοι είναι αγύριστο κεφάλι αλλά και επειδή  η κατάστασή του χειροτέρεψε ακόμα περισσότερο χθες αφού πήρανε τα μυαλά του τόσο αέρα και η κοιλιά του τόση μπύρα που κόντεψε να σκάσει πάνω στο σέρβερ και να τον χάσουμε (κτύπα ξύλο ,για τον σέρβερ μιλάω ε μην παραξηγηθούμε),αν λοιπόν αδιαφορήσει τελικά και δεν ικανοποιήσει το αίτημά σου, θα σου έλεγα να κοιτάξεις να μετακινήσεις τη θέση του οδηγού πιο πάνω και πιο πίσω για να έχεις καλύτερη ορατότητα και μεγαλύτερη αίσθηση της ταχύτητας.

Χθες καλά ήταν αλλά δεν έμεινα ικανοποιημένος γιατί είδα κι έπαθα να ξεφύγω με ένα μόνο δευτερόλεπτο από τον mad  έχετε αρχίσει και γίνεστε όλοι δυνατοί και αυτό μπορεί να με κάνει να πάω στο Pcars η στο raceroom αναζητώντας το φωτοστέφανο του ψευτοάλιεν.(Α ρε Ιάσονα πόσο δίκιο είχες για μένα ,έτσι είναι οι απέξω βλέπουν πιο καθαρά).

Στο ασσέττο δεν με βλέπω να ξαναγυρνώ γιατί το έχουν παραχ@σει εκεί πέρα ,έχουν πλακώσει 500 άλιεν και κάνουν απίστευτους χρόνους,ε αυτό δεν το λες racing for fun σκούζα εεε.

Κόψτε ρε παιδιά σηκώστε και λίγο το ποδάρι από το γ@μημένο το γκάζι ,δεν θα μείνει κανείς για να περνάτε, θα περνιόσαστε μόνοι σας η θα περνάτε το Δ-----η συνέχεια οοοοοοο τι σου είπαααα.:p

Από σήμερα ο σέρβερ γυρίζει πάλι στα επικά btcc καλή προπόνηση θα τα πούμε Πέμπτη και μετά .

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 λεπτό, το μέλος panosdimp έγραψε:

Στο ασσέττο δεν με βλέπω να ξαναγυρνώ γιατί το έχουν παραχ@σει εκεί πέρα ,έχουν πλακώσει 500 άλιεν και κάνουν απίστευτους χρόνους,ε αυτό δεν το λες racing for fun σκούζα εεε.

 

:TD:

 

Πολύ φθηνή δικαιολογία....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.