Jump to content




Nephiλiμ

Recommended Posts

πριν 2 λεπτά, το μέλος GeoF1 έγραψε:

Τωρα με προσβαλεις τα μαλα!!!

Εγω που ειμαι στο 1,03 δλδ ΤΙ ΕΙΜΑΙ???

Τι είσαι ? 

Είσαι κολλημένος με τις φόρμουλες ,αντί να κάνεις πράκτις κάνα btcc ε συγνώμη  bttc  ,ασχολείσαι με τα αυτοκίνητα που οδήγησε ο Senna ,στο λέω και βάλε το καλά στο μυαλό σου

μετεμψύχωση του  Senna  είναι μόνο ο  Vitas  εσύ ψάξε για κάναν άλλο ,είναι πιασμένος πως το λένε πω πω !:p:D

πριν 20 λεπτά, το μέλος Dimitris Pappas έγραψε:

2006 GTR2 came out!

??????

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 45 λεπτά, το μέλος mad_dog έγραψε:

To λυκόπουλο είναι ο ορισμός του lag !!!

Tέλος !!!

 

Har har har

Ρε άσε τα χαρ χαρ χαρ και κοίτα που είσαι πιο αργός και από τηνκαθυστέρηση :hehe::hehe::p

 

Ακόμα περιμένω χρόνο από εσένα, κοίτα μόνο μην κάνεις 3.000 γύρους για υπάρχει πιθανότητα μετά, να θέλει νέα ασφαλτο η πίστα :hehe::hehe::hehe:

 

Επίσης, τα real αποτελέσματα που ανέβασες, ΔΕΝ έχουν καμία σχέση με τα αυτοκίνητα που τρέχουμε εμείς (για την χάραξη δεν γνωρίζω), οπότε δεν έχουν και καμία σύγκριση.

Βέβαια περιμένω από τα γνωστά alien @John@John @panosdimp @rapid_fast και σια :p, να τους φτάσουν εύκολα τους χρόνους αυτούς!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 56 λεπτά, το μέλος wolves έγραψε:

Το παιχνιδι οπτικα, παντως, ειναι 10 χρονια πριν.... :hehe:

Καλα ειπαμε, μη πεσετε να με φατε, δεν ενοχλει....

Και γραφικά απο spectrum να είχε, αυτό που μετράει δεν είναι το 4k γραφικό...

Αλλά το 8Κ τιμόνι, όταν κάποια άλλα παιγνίδια παίζονται με digital controlers  

πριν 50 λεπτά, το μέλος panosdimp έγραψε:

@mad_dog ok μπορείς να βγάλεις το AI από τα στατιστικά τώρα, μαζευτκήκαμε αρκετοί δεν γινόμαστε ρεζίλι .:hehe:

Αν βγάλει το ΑΙ ποιόν θα περάσει στην κατάταξη?

Τελευταίος θα είναι..

 

Μία ώρα πριν, το μέλος GeoF1 έγραψε:

Πανες και εμβασματα και εδω :p

Αλλα χθες ρε παιδια..που ειχα αδεια...

 

Εκανα σετ 10 γυρων στο redbull ring με ΟΛΕΣ τις φορμουλες!!!

Τι ωραιο παιχνιδι ρε παιδια..

Ποσο δυστροπη η Μακλαρεν του 1994...

Ποσο παιχνιδιαρα η Μπενετον του 1991

Ποσο τραινο η Γουιλιαμς του 1992..

Να μουν 10 χρονια νεοτερος με το ιδιο pc ιδιο παιχνιδι και τον χρονο που ειχα τοτε....!

Ουφ..

Δεν έχει απίστευτη ενημέρωση στο τιμόνι για το παραμικρό?

σαν να είσαι μέσα στο μονοθέσιο συμπεριφέρεται....

Πραγματικά το παιγνίδι αξίζει τα 4500€ για να αγοράσεις κόκπιτ που κουνιέται...

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, troffeo said:

Επίσης, τα real αποτελέσματα που ανέβασες, ΔΕΝ έχουν καμία σχέση με τα αυτοκίνητα που τρέχουμε εμείς (για την χάραξη δεν γνωρίζω), οπότε δεν έχουν και καμία σύγκριση.

https://en.wikipedia.org/wiki/Swedish_Touring_Car_Championship

 

Πάνω κάτω τα ίδια είναι.

Δεν έχουν σχέση το ξέρω αλλά όπως είπα περίπου τα ίδια είναι.

Έγινε επεξεργασία από mad_dog
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 5 λεπτά, το μέλος rapid_fast έγραψε:

Και γραφικά απο spectrum να είχε, αυτό που μετράει δεν είναι το 4k γραφικό...

Αλλά το 8Κ τιμόνι, όταν κάποια άλλα παιγνίδια παίζονται με digital controlers 

Οχι ενταξει, το ειπα και γω, δε με ενοχλουν τα γραφικα.  (με τον ηχο θα ειμαι αμειλικτος ομως σας το λεω... )

Προς το παρων ενα πραγμα με ενοχλει μονο, που ισως ειναι και θεμα συνηθειας και μετα απο αρκετες ωρες να μην εχω προβλημα.

Ειναι πολυ δυσχρηστο το παιχνιδι σε μερικα πραγματακια που τα εχω συνηθισει να ειναι πιο απλα και ευκολα στη λειτουργια-χρηση.  Οπως μενου, apps κλπ...

Θα τη βρω την ακρη ομως σιγα-σιγα.

Εχει και πραγματακια που τα εχουν κανει πιο σωστα απο αλλους. Ολα στην ωρα τους θα τα αναφερω στον γενικο απολογισμο.

Αν υπαρξει.....

 

Φιλοθεε, ναι σωστα εμαθες. Ετοιμαζεται σπεσιαλ σκιν για παρτι μου. (ευχαριστω τον @John@John για τον κοπο του)

Θα στο ποσταρουμε και εδω να το δεις γιατι στην πιστα δεν νομιζω να προλαβεις....

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, GeoF1 said:

Μηπως να ζητησουμε να μας ανοιξουν ενα sub forum οπως στο ασσετο??

 

Δεν έχουμε πορόβλημα. Aν θέλουμε συνεχίζουμε εδώ.

 

 

1 minute ago, wolves said:

Θα στο ποσταρουμε και εδω να το δεις γιατι στην πιστα δεν νομιζω να προλαβεις....

Χαχαχαχαχα

 

:lol::lol::lol::lol::lol:

Έγινε επεξεργασία από mad_dog
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@wolves Στην αρχή μου φάνηκε κι εμένα περίεργο το μενού αλλά τώρα θεωρώ πως είναι κατά πολύ ανώτερο από αλλά γκουχ γκουχ.

Μπορώ επιτέλους χωρίς να βγω απο τον σέρβερ να παραμετροποιήσω σχεδόν τα πάντα και το βασικότερο βάζω ότι κουμπιά θέλω όπου τα θέλω στο λεπτό. 

Οι ήχοι ικανοποιητικότατοι μη ξεχνάμε πως τρέχουμε mod, στην εκκίνηση τουλάχιστον τα δίπλα αυτοκίνητα δεν ακούγονται σαν από spectrum της δεκαετίας του 80.

Σαν το RRE όμως τίποτα. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Δεσμεύομαι να ξεκινήσω τον αγώνα με 300kg ballast για να μπορέσει να υπάρξει ανταγωνισμός.

 

Δεν χτυπάω ακόμη χρόνους γιατί δεν θέλω να φύγει ο κόσμος από το πρωταθληματάκι που κάναμε. Την Κυριακή θα τιμωρήσω τους επικριτές μου.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος troffeo έγραψε:

Βέβαια περιμένω από τα γνωστά alien @John@John @panosdimp @rapid_fast και σια :p, να τους φτάσουν εύκολα τους χρόνους αυτούς!

Allien απο που και ωσπου ωρε Γιωργη??Ασε που με 10 χρονια ραλλυ στην πλατη σε αυτα τα γυρω-γυρω ολοι μην πω οτι ειμαι και λιγο αργος...( κατσε ακομα αρχη ειναι........:hehe:)

πριν 2 ώρες, το μέλος mad_dog έγραψε:

Δεσμεύομαι να ξεκινήσω τον αγώνα με 300kg ballast για να μπορέσει να υπάρξει ανταγωνισμός.

 

Δεν χτυπάω ακόμη χρόνους γιατί δεν θέλω να φύγει ο κόσμος από το πρωταθληματάκι που κάναμε. Την Κυριακή θα τιμωρήσω τους επικριτές μου.

Εσενα τι σε ταιζει η Μιτσουμπιση και δεν πετας τη σαβουρα ακομα δεν ξερω..........................μου θες και χρονους με το τσιρκο εκπληξη :lol::lol::hehe:

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος mad_dog έγραψε:

Την Κυριακή θα μιλήσω. Εως τότε δεν θα απαντήσω σε κανέναν από εσάς.

Μην δείτε κάποιον καλύτερο να πεσετε επάνω του να τον φάτε !!!

 

Καλύτερος είσαι...

Γρηγορότερος δεν είσαι...

Και εδώ δεν μετράει η καλοσύνη, αλλά η ταχύτητα... 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος mad_dog έγραψε:

Δεσμεύομαι να ξεκινήσω τον αγώνα με 300kg ballast για να μπορέσει να υπάρξει ανταγωνισμός.

 

Δεν χτυπάω ακόμη χρόνους γιατί δεν θέλω να φύγει ο κόσμος από το πρωταθληματάκι που κάναμε. Την Κυριακή θα τιμωρήσω τους επικριτές μου.

Σε ποιους θα το βάλεις το ballast για να υπάρχει ανταγωνισμός, δεν μας είπες.....:amen:

Περίμενε την Κυριακή να πάθουμε ηλίαση μπάς και καταφέρεις να μη φας γύρο απο όλους:kiss:

πριν 3 ώρες, το μέλος wolves έγραψε:

Οχι ενταξει, το ειπα και γω, δε με ενοχλουν τα γραφικα.  (με τον ηχο θα ειμαι αμειλικτος ομως σας το λεω... )

 

Βάλε το μπάσο σου στο φούλ και θα με θυμηθείς για τον ήχο.

Μπές μετά μεσα στο κρουζ, και χτύπα κόφτες...

Θα πάθεις πλάκα...

Δεν είναι βέβαια raceroom, αλλά δεν είναι και κουνούπι...

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Εγω χθες που επαιξα πρωτη φορα με κανονικο δυνατο ηχο, ηθελα να κλαψω απο την συγκινηση!!! Η Χοντα του Σεννα 1991 ακριβως ιδια στα αυτια μου!!!

Και στα καπακια να κελαιδαει το μοτερ του Μπερνανρ Ντιντο στο μονοθεσιο του Πατρεζε!!!

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.