Jump to content




Nephiλiμ

Recommended Posts

56 minutes ago, sosna said:

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=558920672

 

Υπάρχει στο γουόρκσοπ η πίστα αλλά βρήκα κ αυτό.

 

 

ο κριέτορ είπε

Μπορεί να φταίνε οι collide σφαίρες του αυτοκινήτου για το παραπάνω.

 

Ανarrow-10x10.png μπορέσω σήμερα αργούτσικα θα μπω για καμιά γύρα.

http://www.onwheelstv.com/rfactor/ring-knutstorp-v1-0-released-for-rfactor-2/

Μαλλον αυτη θα τρεξουμε αλλα καλυτερα να πει ο mad.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Θα δώσω link μόλις ετοιμάσω τον Server.

 

Quote

Εμένα δεν μ΄ αγαπάει πια ο μαντ  δεν ξέρω γιατί .

Είναι δυνατόν να το πιστεύεις αυτό ???  (Αν ξανακερδίσεις αγώνα να το πιστέψεις όμως !!!)

Είσαι η αδυναμία μου, αν και οφείλω να ομολογήσω και ο vitas μου είναι συμπαθέστατος γιατί είναι αργός και προσπαθεί να αποδείξει οτι είναι γρήγορος...

 

Har har har

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@uhu κατέβασε το demo και τρέξε Renault Megane στη Toban. Στο πρώτο γύρο θέλει προσοχή γιατί το πίσω μέρος με γκάζι φεύγει σαν πισωκίνητο.
Τα γραφικά τα προσπερνάς στο δεύτερο γύρο που έχουν ζεσταθεί τα λάστιχα.
Κι εγώ το σκέφτομαι για αγορά για εναλλακτική επιλογή με το AC μιας και δεν έχω άλλο sim, το GP4 που είναι αρχαίο και το F1 2013 δεν τα μετράω.

Το rf2 πρωτοβγήκε το 2009 σαν beta version, μήπως βγεί του χρόνου rf3 και κλαίμε; Γνωρίζει κανείς τίποτα;

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, spyder said:

@uhu κατέβασε το demo και τρέξε Renault Megane στη Toban. Στο πρώτο γύρο θέλει προσοχή γιατί το πίσω μέρος με γκάζι φεύγει σαν πισωκίνητο.
Τα γραφικά τα προσπερνάς στο δεύτερο γύρο που έχουν ζεσταθεί τα λάστιχα.
Κι εγώ το σκέφτομαι για αγορά για εναλλακτική επιλογή με το AC μιας και δεν έχω άλλο sim, το GP4 που είναι αρχαίο και το F1 2013 δεν τα μετράω.

Το rf2 πρωτοβγήκε το 2009 σαν beta version, μήπως βγεί του χρόνου rf3 και κλαίμε; Γνωρίζει κανείς τίποτα;

To Megane είναι πίσω-κούνα.

 

RF3 yok, το κατάπιε το AC.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 42 λεπτά, το μέλος spyder έγραψε:


Κι εγώ το σκέφτομαι για αγορά για εναλλακτική επιλογή με το AC μιας και δεν έχω άλλο sim, το GP4 που είναι αρχαίο και το F1 2013 δεν τα μετράω.

Το rf2 πρωτοβγήκε το 2009 σαν beta version, μήπως βγεί του χρόνου rf3 και κλαίμε; Γνωρίζει κανείς τίποτα;

Η καλύτερη εναλλακτική που υπάρχει πρόσεξε όμως γιατί  ενδέχεται μετά να γίνει εναλλακτική επιλογή το AC :p

Τώρα που έχει πέσει η τιμή είναι ευκαιρία ,η δε ΤΟΒΑΝ και το megan είναι πολύ δυνατό κόμπο.

Το ντέμο δεν λέει τίποτα μπροστά στο mp  εγώ προσωπικά αν δεν επέμενε ο jim δεν θα είχα παίξει rf2  γιατί το demo το είχα βάλει και το είχα βγάλει 3 φορές απογοητευμένος κυρίως από τα  γραφικά ,όπως αποδείχτηκε όμως  ήταν πολύ επιφανειακή θεώρηση.

Δεν θα σου αραδιάσω πάλι τα θετικά κόπιασε να σου τα δείξουμε είμαστε πρόθυμοι ,μη σε πιάσει πανικός με τα πολλά κουμπιά σε μιά ωρίτσα τα έχεις μάθει και είναι πολύ και πάντα λειτουργικά ,άστα επάνω μας .

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Κι εγω 2 φορές το έχω κατεβάσει το ντέμο, αναποφάσιστος αγοραστής :p

Πανικός με έπιασε με το screenshot του Δημήτρη και πόσες εφαρμογές είχε ανοιχτές γύρω απ'το γραφείο οδήγησης.

 

Αργός ή γρήγορος θα το δείξει η ιστορία, στο mp είμαι νέος, φέτος ξεκίνησα στο AC πρώτη φορά mp.

Γιάννης κι εγώ και βλέπω πως οι συνονόματοι τα πάνε καλά.

 

Τηλεμετρία έχει το rf2;

F1 cars και tracks mods υπάρχουν;

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Dimitris Pappas said:

Ring Knutstorp v1.0 released for rFactor 2 – Onwheels TV

Μαλλον αυτη θα τρεξουμε αλλα καλυτερα να πει ο madarrow-10x10.png.

Απο το λινκ που εδωσα(δεν εχω παει steam ακομα!),η πιστα δουλευει χωρις

το bug,και ειναι και..εθιστικη!Ο Senormen δεν αφηνει τετοια λαθη!

Έγινε επεξεργασία από Dimitris Pappas
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος spyder έγραψε:

Κι εγω 2 φορές το έχω κατεβάσει το ντέμο, αναποφάσιστος αγοραστής :p

Πανικός με έπιασε με το screenshot του Δημήτρη και πόσες εφαρμογές είχε ανοιχτές γύρω απ'το γραφείο οδήγησης.

 

Αργός ή γρήγορος θα το δείξει η ιστορία, στο mp είμαι νέος, φέτος ξεκίνησα στο AC πρώτη φορά mp.

Γιάννης κι εγώ και βλέπω πως οι συνονόματοι τα πάνε καλά.

 

Τηλεμετρία έχει το rf2;

F1 cars και tracks mods υπάρχουν;

Τα πάντα έχει αλλά προς το παρών δεν χρειάζεσαι τηλεμετρία, χρειάζεσαι ένα σετάπ guide και το track map app ,επειδή σε ξέρω από το AC  όπου έχουμε τρέξει αρκετές φορές μαζί σου λέω είσαι ο άνθρωπός μας, δυστυχώς mad  είναι κι αυτός γρήγορος .

Πανικός με έπιασε με το screenshot του Δημήτρη και πόσες εφαρμογές είχε ανοιχτές γύρω απ'το γραφείο οδήγησης.

Μη σε πιάνει πανικός δεν θα το περάσεις μόνος όλο αυτό χαχχαχ στο τέλος θα σου φανεί μινιμαλιστικό .

Οταν είσαι έτοιμος να μπεις στο σέρβερ πές μας και θα σου στείλει κάποιος τα σχετικά για ts -  όνομα σέρβερ και τα αρχεία που χρειάζονται .

 

Έγινε επεξεργασία από panosdimp
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 5 λεπτά, το μέλος GeoF1 έγραψε:

Χαμος σου λεω!!!

Το βραδυ θα παρω Μπενετον 191 με Πικε ετσι για την τρελλα!!

:spam: Αν δεν σταματήσεις να ποστάρεις για φόρμουλες χωρίς να παρουσιάζεσαι στο σέρβερ θα φας δέκα μέρες φυλακή και 200 πους απς.

Έγινε επεξεργασία από panosdimp
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος spyder έγραψε:

Πανικός με έπιασε με το screenshot του Δημήτρη και πόσες εφαρμογές είχε ανοιχτές γύρω απ'το γραφείο οδήγησης.

 

Αργός ή γρήγορος θα το δείξει η ιστορία, στο mp είμαι νέος, φέτος ξεκίνησα στο AC πρώτη φορά mp.

Γιάννης κι εγώ και βλέπω πως οι συνονόματοι τα πάνε καλά.

Μην σε αγχώνει, ένα app μόνο είναι και περιλαμβάνει όλα αυτά τα plugins, όσα δε θες τα απενεργοποιείς για να μην σου spammάρουν την οθόνη, τα παιδιά εδώ το έχουν ψάξει πολύ, θα σε καθοδηγήσουν. Με το καλό να έρθεις, χρειάζονται οι εναλλακτικές στα sims. Έλα να κάνουμε ομάδα, μετά μόνο άλλοι 42 Γιάννηδες θα μας λείπουν :p 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 29 λεπτά, το μέλος Dimitris Pappas έγραψε:

 

Και βάλε και αυτό http://www.racedepartment.com/downloads/motec-lcd.476/

όπου μέσα του προσαρμόζεις όλα όσα θέλεις να βλέπεις και τα έχεις όλα σε ένα πολυόργανο!

Δεν είναι δύσκολο να το κάνεις, φαντάσου ότι το έκανα εγώ... :p

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.