Jump to content




Nephiλiμ

Recommended Posts

23 minutes ago, GeoF1 said:

Υπαρχει περιπτωση να εχει καποιος η να μου δωσει λινκ για αδελαιδα 1988?

http://downloads.xtremefactor.es/descargas/viewdownload/75-circuitos-urbanos/1609-australia-adelaide-2014.html

Tου 2014,δεν ξερω αν του 88 εγινε.O Carrera.4 πηγε στο AC......

Έγινε επεξεργασία από Dimitris Pappas
Link to comment
Share on other sites

Kανονισμοί BTCC NGTC Championship 2016 [Greek]

Aρχείο για τον Server (όσοι δεν μπορείτε να εισέλθετε)

Τrack Cadwell Park

Aυτοκίνητα BTTC

BMW i125

Server name: pcgamingforum.net

Έναρξη practice 20:00

Quali 22:00

1 Hit 22:15

2 Hit 22:40

 

Eυπρόσδεκτοι και αργοί οδηγοί (geovas, jimmy κ.τ.λ.)

 

scs7omw7.jpg

 

 

Έγινε επεξεργασία από mad_dog
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Θα το προσπαθήσω, γιατί υπάρχει γάμω γάμος στου βοδιού το κέρατο ρε γμτ...

Εάν τελικά ΔΕΝ προλάβω τα qualy μπορώ να μπώ τελευταίος στο Grid ή έστω να ξεκινήσω από τα Pits?

Επίσης εάν δεν προλάβω το Hit 1 μπορώ να μπώ στο Hit 2?

 

Τα νεύρα μου ρε πστ μου!!!

Όλα γίνονται, όπως πριν λίγο στο Motogp, για να πάρει βαθμό ο ...άσχετος :p:p:p

 

ΥΓ. Α! Τρελόσκυλε, έτσι για την ιστορία, τρέχουμε αγώνα BTCC με...ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ και όχι με μηχανές έτσι?

Γιατί το "όνειρο" που έβαλες από πάνω, Grid girl σε moto είναι :hehe::hehe::hehe:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ενισχύσατε τον σέρβερ του mad, καλούνται οι παλιοσειρές @gchristod@geovas77 @Dimitris Pappas @AngeloVZR άντε τι τα φτιάξετε τα επαγγελματικά ριγκ σκονίζονται.

Εμείς 20:30 μπαίνουμε αν δεν είσαι μέσα πάμε assetto άκου είναι ακόμα στα καρτ.

ΥΓ: Θέλουμε φωτογραφία ολόσωμη έστω κ με κράνος 

Έγινε επεξεργασία από panosdimp
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Κόλαση για τους αμύητους κ απροετοίμαστους ο χθεσινός αγώνας. 

Θρίλερ με την καταιγίδα να ξεσπά 2 μιση γύρους πριν το τέλος και φυσικά κανείς να μη προλαβαίνει να μπει στα πιτς. Ο δεύτερος αγώνας από την αρχή με πολύ βροχή και μπάλλαστ, τι περισσότερο να ζητήσει ένας μαζόχας της εξομοίωσης. Εγώ γούσταρα τρελά αφού νίκησα και τις 2 φορές τα μεγαθήρια John k Vitas που είχαν κάνει ασύλληπτους χρόνους.

Φωτογραφίες  από την απονομή το βράδυ. 

Ηρωας ο teammate J.Pappas, ρε σεις καλός αυτός ο mad dog παραλίγο να κερδίσει στη βροχή. 

Vitas απίστευτα γρήγορος αλλά...... 

John αντί να βάφεις 1 δευτερόλεπτο πριν την εκκίνηση βάζε το σωστό σετάπ καλύτερα. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Μας πονεσαν τα κοκκαλα απο την βρεττανικη υγρασια!Αληθεια το πρωι χερια ποδια χαλια!Ειπε κανεις για arcade?

Χιλια ευχαριστω@johnjohn για το φοβερο skin λιγο πριν τον αγωνα!!!@panos,γρηγορο σεταπ στο στεγνο αλλα χωρις practice που πας ρε καρα...?Οπως παντα οι γρηγοροι και αφοσιωμενοι ειναι μπροστα(panos,rapid,john πλεον και mad!)

Η αποκαληψη του Cadwell,o mad!!!

Εγω ειχα και στους 2 αγωνες εξοδους(practice 0)οποτε δεν περιμενα πολλα!

Μαθαινεις πολλα απο γρηγορους και σοβαρους οδηγους!

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ όλους τους συμμετέχοντες.

Ο πρώτος αγώνας ήταν καλός ο John με καθυστερούσε. Μετά το κάρφωσα...

Στον 2ο αγώνα με βροχή ένα λάθος μου κόστισε την νίκη.

 

Πάρα πολύ δυνατός και γρήγορος ο rapid !!! Χαίρομαι να τον βλέπω να τρέχει έτσι. Ο Πανούλης...νομίζει οτι θα κάνει πάρτι...

Στους επόμενους αγώνες αυτά θα τελειώσουν.

Ο John καλός, φαίνεται όμως δεν έχει εμπειρίες από online αγώνες. Θέλει ψυχραιμία και υπομονή.

Ο marmagas καλός, γρήγορος και παντα ευπρόσδεκτος σε αυτήν την όμορφη παρέα που έχουμε και περνάμε όμορφα με πολύ γέλιο.

 

Ραντεβού σε 2 εβδομάδες στο  Ring Knutstorp

Real video Ring Knutstorp

rF2 Video

Έγινε επεξεργασία από mad_dog
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 6/22/2016 at 1:21 PM, rapid_fast said:

Εσένα @liakjim στο ασέττο όταν πατάς φρένο και μπλοκάρει ο τροχός, καταλαβαίνεις στο τιμόνι ποιος τροχός μπλοκάρει?

 

Οχι δεν εχω διαθεση για τσακωμο ουτε να αρχισω καυγα.Απλα θυμηθηκα αυτο που ειχε πει ο φιλος μας και αναρωτηθηκα παιζοντας χθες ασσεττο.Απλα ειπωθηκε εδω.

 

Βγαζω το ABS απο ενα αμαξι,ισιος δρομος και πλησιαζω για στροφη αριστερη,φρεναρω καπως πιο δυνατα και αρχισω να στριβω (ελαχιστα ) το τιμονι αριστερα για να αρχισω να παιρνω την στροφη.Μου μπλοκαρει ο αριστερα τροχος λογω πιο δυνατου φρεναρισματος(Λογικο το βρισκω γιατι και στην πραγματικοτητα συμβαινει αυτο) , την ωρα που μπλοκαρε , το τιμονι μαλακωσε αποτομα και χανω το FBB.(Λογικο το βρισκω και αυτο)
Τοτε θυμηθηκα τα λογια σου.Μου εξηγεις τι παραπανω θα επρεπε να γινει για να καταλαβω οτι μπλοκαρε ο αριστερα τροχος; 

Μπορει να μην ειμαι οδηγος αγωνιστικων αλλα την Αλφα75 της ειχα αλλαξει λαστιχα αρκετες φορες :p

 

 

Ξανα λεω πως ο σκοπος μου δεν ειναι flame.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.