Jump to content




Nephiλiμ

Recommended Posts

Συγνώμη Γιάννη, αλλά αυτό με τα ελαστικά και το FFB όπως και το drifting το αναφέρω συνέχεια.

Έπρεπε να το αναφέρει ο rapid ή κάποιος άλλος για να γίνει πειστικό ???

 

Ναρκωτικά παίρνετε ???

Αυτά δεν λέω μια ζωή για το Forzassetto ???

 

 

Έγινε επεξεργασία από mad_dog
Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα, το μέλος mad_dog έγραψε:

Συγνώμη Γιάννη, αλλά αυτό με τα ελαστικά και το FFB όπως και το drifting το αναφέρω συνέχεια.

Έπρεπε να το αναφέρει ο rapid ή κάποιος άλλος για να γίνει πειστικό ???

Σου το έχω ξαναπεί, μπορεί να λες κάτι σωστό, αλλά με τον τρόπο που το λες χάνεις το δίκιο σου.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Δεν θα μιλάω με αργούς οδηγούς από εδώ και πέρα.

Δεν με νιώθουν ούτε με καταλαβαίνουν...και πως δηλαδή ???

Εμείς το πάμε τάπα και οι άλλοι παίρνουν το τάπερ και νομίζουν ότι πάνε στην εξοχή για picknick !!!

 

Har har har

Έγινε επεξεργασία από mad_dog
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος liakjim έγραψε:

 

Βητας, σιγά μη νιώθεις αν πατήσεις κέρμα, αν είναι κορώνα ή γράμματα...

Τα λάστιχα πλέον διορθώθηκαν.

 

Να σου πώ την αλήθεια, το κέρμα θα μου πεί αν είναι κορώνα ή γράμματα το χελωνάκι που θα το δεί εκσφενδονισμένο στο παρ μπριζ του..

Αυτό "τα λάστιχα πλέον διορθώθηκαν" το έχω ξαναζήσει 4 φορές...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Μιας και δε πολυ παταω στο θεμα...τωρα το ειδα.

 

On 6/21/2016 at 11:07 AM, rapid_fast said:

 

Είμαι ένας πολύ χαρούμενος arcade user, που βρήκε ένα παιγνίδι arcade να προσομοιώνει την πραγματικότητα της εμπειρίας μου από τα αυτοκίνητα όπως ακριβώς επιθυμώ

και όπως ακριβώς θεωρώ οτι πρέπει, με βάση το ότι είμαι μηχανολόγος μηχανικός, και πρώην οδηγός αγωνιστικών αυτοκινήτων....

 

  

 

 

 

Μετα απο αυτό :

On 1/2/2016 at 5:16 PM, panos2171 said:

Όντως ήταν πολύ ωραία και πρέπει να επαναληφθεί. Ο ταχύτερος πάντως και εδώ εντελώς τυχαία είχε 5sec διαφορά από τον δεύτερο. Ονόματα δε λέμε αλλά φορούσε κάτι κόκκινα γάντια... emoji14.png

5+ δευτερολεπτα πιο αργος απο εναν κοινο οδηγο πολης ;

 

Εγω δε θα μπορουσα να κοιμηθω παντως :p


Υ.Γ εννοειται σε πειραζω...ΑΡΓΕ! :p

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αυτό "τα λάστιχα πλέον διορθώθηκαν" το έχω ξαναζήσει 4 φορές...

Μια φορά "έσπασε" , στο 1.5.

Επειδή το θέμα αρχίζει να φέρνει σε ass0siator και επειδή σοβαρή απάντηση δεν πήρα σε ένα απλό τεχνικό θέμα που κάθε μοντέλο ελαστικών θα έπρεπε να έχει για να θεωρείται σοβαρό, δηλαδή την θερμοκρασιακη αλληλεπίδραση, ασφάλτου ελαστικού και πριν αρχίσω τα "MAJOR DISINFORMATION", λέω να πάω για βουτιές.

Όταν κάποιος έχει την διάθεση να μιλήσει με αντικειμενικό τρόπο, ας ενημερώσει.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

πριν 1 λεπτό, το μέλος liakjim έγραψε:

Μια φορά "έσπασε" , στο 1.5.

Επειδή το θέμα αρχίζει να φέρνει σε ass0siator και επειδή σοβαρή απάντηση δεν πήρα σε ένα απλό τεχνικό θέμα που κάθε μοντέλο ελαστικών θα έπρεπε να έχει για να θεωρείται σοβαρό, δηλαδή την θερμοκρασιακη αλληλεπίδραση, ασφάλτου ελαστικού και πριν αρχίσω τα "MAJOR DISINFORMATION", λέω να πάω για βουτιές.

Όταν κάποιος έχει την διάθεση να μιλήσει με αντικειμενικό τρόπο, ας ενημερώσει.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παντος μεγαλη πλακα εχετε εδω μεσα,το εχετε ξεφτιλισει τελειος,και εσυ το εχεις γονατισει εντελος,ολο τα ιδια και τα ιδια λετε χωρις ουσια και γινεστε και πολυ κουραστικοι καλοκαιριατικα και ο καθενας με την μπουρδα του .... μοντελα ελαστικων " θερμοκρασιακη αλληλεπίδραση, ασφάλτου ελαστικού" και πρασινα αλογα και δεν αξιζει ουτε και να διαβαζεις,εχετε ξεφυγει τελειος απο το θεμα του φορουμ "Home>Forums>Gaming PC>Gaming>rFactor 2" και νομιζα οτι εδω θα ηταν μονο για θεματα rf2 και οχι για αλλα παιχνιδα και καλα  θα ειναι  ο καθενας να παει  στο παιχνιδι του η τα παιχνιδια του  και να ασχοληθει καλυτερα με αυτα.Κυκλοφορουν αρκετα sims στην πιατσα τα δοκιμαζουμε και στο τελος παιζουμε αυτα που μας καθοντε καλυτερα και βγαζουμε γουστα.Εδω θερμη παρακληση αν ειναι ασχοληθητε καλυτερα με θεματα του rf2 και με το  πρωταθλημα που εχουμε στησει και πως να το κανουμε ακομα καλυτερο και αν μπορουμε να προσελκυσουμε και ατομα που ασχολουντε και αρεσουν να παιζουν rf2 και να παραξουμε διασκεδαση και καλη παρεα.Εσεις εδω βλεπω οτι πατε να βγαλετε απο τη μυγα ξυγκι,τωρα  αν το rf2 ειναι καλυτερο σε physics η οχι απο αλλο παιχνιδι η εστω καποιο πλησιαζει την πραγματικοτητα αυτο δεν παιζει κανενα ρολο 1ον γιατι ολα εχουν τα + και τα - και 2ον γιατι δεν ειναι η real life και ουτε προκειτε καποιο παιχνιδι να γινει real ποτε γιατι υπαρχουν παραμετροι που κανενας υπολογιστης δεν μπορει να τους υλοποιησει

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 6 λεπτά, το μέλος John@John έγραψε:

γιατι ολα εχουν τα + και τα - και 2ον γιατι δεν ειναι η real life και ουτε προκειτε καποιο παιχνιδι να γινει real ποτε γιατι υπαρχουν παραμετροι που κανενας υπολογιστης δεν μπορει να τους υλοποιησει

Α γεια σου.  Επιτέλους, ένας λογικός άνθρωπος.

Link to comment
Share on other sites

@John@John Α μπα ; Ειδες ποσο ωραιο ειναι οταν πληρωναμε το ιδιο τιμημα με τον ακατανομαστο τον φιλο σας ; :D Μαλλον επειδη εισαι νεος δε τα εχεις ζησει :)
Αν τσιμπουσα οπως ο Δημητρης και εδινα αξια στον φιλο σας ,θα σταματουσα μεχρι να γινω αντιπαθητικος απο ολους σας. :p

 


Προσωπικα αδιαφορο με αφηνει  το ποιος παιζει τι...Συμφωνω με αυτο και ποτε δεν εχω παρει θεση για το πιο σιμ ειναι καλυτερο...Ουτε θα παρω θεση οπως βλεπετε.
Αυτο που δε με αφηνει αδιαφορο ειανι οτι δεν εχουμε πλεον τον Βητα και τον Παναγιωτη στις πιστες του AC..( gchristod εσυ δεν ησουν τοσο θαμωνας για αυτο δε σε αναφερω :p )
 Κριμα αυτες οι "κοντρες" να δημιουργουν στρατοπεδα και φανμποισμους.Ενα παιχνιδι ειναι.Μη το ξεχνατε.

 

Έγινε επεξεργασία από GoMaR
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

πριν 6 λεπτά, το μέλος GoMaR έγραψε:

Προσωπικα αδιαφορο με αφηνει  το ποιος παιζει τι...Συμφωνω με αυτο και ποτε δεν εχω παρει θεση για το πιο σιμ ειναι καλυτερο...Ουτε θα παρω θεση οπως βλεπετε.
Αυτο που δε με αφηνει αδιαφορο ειανι οτι δεν εχουμε πλεον τον Βητα και τον Παναγιωτη στις πιστες του AC..( gchristod εσυ δεν ησουν τοσο θαμωνας για αυτο δε σε αναφερω :p )
 Κριμα αυτες οι "κοντρες" να δημιουργουν στρατοπεδα και φανμποισμους.Ενα παιχνιδι ειναι.Μη το ξεχνατε.

 

Εγώ θα επιστρέψω απο το Σεπτέμβριο..

Να ξαναγίνω τιμέητ με τον φίλο μου, και να κερδίσουμε το κάπ..

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Να εξηγούμαι για να μην παρεξηγούμαι ,για μένα δεν συντρέχει κανένα θέμα στρατοπέδων συμπαθώ ιδιαίτερα τα παιδιά από το ασσέττο οι λόγοι που δεν δύναμαι όσο θα ήθελα να συμμετέχω είναι περισσότερο οι εξής:

1. Οι καθημερινές, από την αρχή νομίζω το ξέρετε πως δεν μου είναι εύκολο να συμμετέχω αυτές τις ώρες ,προσπάθησα να ψηφίσω και να ζορίσω τον εαυτό μου να το αποδεχθεί αλλά τελικά κατάλαβα πως δεν γίνεται μόλις μπαίνω στο σπίτι να τρέχω κατευθείαν στον υπολογιστή για να προλάβω να τρέξω, πρώτον γιατί είναι κακό παράδειγμα για την κόρη μου και δεύτερον γιατί δεν θέλω απλά να συμμετέχω ,θέλω να μπορώ να είμαι ανταγωνιστικός .

2. Ετρεξα για πολύ καιρό αυτοκίνητα που δεν γούσταρα,νομίζω όσο κανείς άλλος εδώ μέσα ,έχω κι εγώ ανάγκη για μιά αλλαγή με βάση τα γούστα μου

3. Γιατί ο καλύτερος φίλος μου εδώ μέσα θέλει να τρέχει rfactor περισσότερο απ΄ ότι assetto.

Mακάρι να υπήρχε τρόπος να συμμετέχουν και τα παιδιά από το ασσέττο εδώ στο ρου φου θα χαιρόμουν ιδιαίτερα αλλά πιστεύω πως μπλέκονται πολύ τα πράγματα και φαντάζει αδύνατον να τρέχουμε τα πάντα παντού οπότε μοιραία η επιλογή μας θα επηρεάσει θετικά η αρνητικά το sim γίγνεσθαι του thelab.

Από το ασσέττο πάντως δηλώνω και πάλι πως δεν θέλω να αποχωρήσω κυρίως για την παρέα που εκτιμώ.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, gchristod said:

Θα μπω λίγο στα παπούτσια σου και θα προσπαθήσω να κάνω τον δικηγόρο του διαβόλου:

1. Αφού έχει βρει ένα sim που του "κουμπώνει", γιατί να προσπαθήσει ντε και καλά να φέρει στα μέτρα του ένα άλλο που δεν του αρέσει? Και δεν μπορείς να πεις ότι δεν το πάλεψε.

2. Τα προβλήματα που αναφέρει ο rapid (έλλειψη επαρκούς FFB, εφαρμογή του setup, tyre model) αφορούν το core του παιχνιδιού, δεν νομίζω να κάτσει ο Αριστοτέλης να το αλλάξει για πάρτη σας. Ειδικά αυτά τα πράγματα τα ακούνε τόσο καιρό, πιο πιθανό είναι να φάτε κράξιμο ή/και κάνα ban.

 

Δεν ζήτησα από κανέναν τίποτε πέραν του χρόνου που θα διαθέσει για να γράψει τι θεωρεί με επιχειρήματα οτι πρέπει να αλλάξει.Δεν προσπάθησα να φέρω στα μέτρα κανενός τίποτε.Δεν απαίτησα από κανένα να παλέψει/ασχοληθεί με κάτι επειδή διέταξα/μου την βούρλησε κπλ.Ας γραφτούν τα προβλήματα κ θα αναλάβω προσωπικά την επικοινωνία με τον Άρη.Λογικός κ προσεγγίσιμος είναι.οϋτε μπάν θα φάω ούτε κράξιμο ;)

 

5 hours ago, rapid_fast said:

βρε @sosna..

Είναι μια αέναη συζήτηση που δεν έχει τελειωμό...

Κάθε φορά απο τις 4 που κάναμε θέμα για τα λάστιχα, ερχόταν μια απάντηση οτι έτσι είναι το σωστό..

2 μήνες μετά νέο πακέτο με ελαστικά, και εντελώς διαφορετική συμπεριφορά.. Και κάθε φορά αυτό το μοντέλο ήταν το τέλειο..

για 2 μήνες, όπου ερχόταν το επόμενο τέλειο μοντέλο που αναιρούσε τα προηγούμενα σωστά...

Σε κάποια φάση έγινε αλλαγή στα σετάπ, και αυτά που ρύθμιζες δεν ήταν αυτά που έκανες, αλλά έπρεπε να κοιτάζεις έξω για να δείς πώς άλλαζε το σετάπ..

Και ποτέ αυτό που περίμενες δεν το έβλεπες σαν συμπεριφορά στο δρόμο...

Εδώ έφτασα να τρέχω με ξεφούσκωτα λάστιχα και αυτά έμενα κρύα...

μεγάλη αέναη συζήτηση...

 

 

 

Μαζί σου,δεν διαφωνούμε.Το ίδιο ισχύει για όλα τα σίμς πάνω κάτω.Μέχρι να έρθει το άπντειτ το υπάρχον υλικό θεωρείται ικανοποιητικό.Εγώ σου ζήτησα να αποτυπώσεις τα θέματα αυτά σε χαρτί αν έχεις την διάθεση.Εν είδη χάρης το ζήτησα να σε πω την αλήθεια.

 

4 hours ago, mad_dog said:

Τώρα δεν μπορεί...τραβάνε για τον Αριστοτέλη γραμμή...

 

Har har har

 

:kiss::kiss::kiss:

έλεος....

 

4 hours ago, panosdimp said:

Παιδάκια όχι άλλο κάρβουνο εεε ήθελα να πω όχι άλλον εμφύλιο ,είναι ελεύθερα τα παιδάκια να παίξουν ότι παιχνιδάκι θέλει το καθένα .:D

Μετά από τόσες ώρες ενασχόλησης έχουμε πια αποφασίσει όλοι τι θέλουμε ,εγώ προσωπικά τα θέλω και τα δύο  προτιμώ αυτή την εποχή όμως  περισσότερο το rfactor για πολλούς λόγους .

 

 

Σόρρυ για το όφφ τόπικ αλλά δεν το έκανα με διάθεση εμφυλίου.Εσύ ειδικότερα πιστεύω καταλαβαίνεις. :)

 

4 hours ago, rapid_fast said:

Εσένα @liakjim στο ασέττο όταν πατάς φρένο και μπλοκάρει ο τροχός, καταλαβαίνεις στο τιμόνι ποιος τροχός μπλοκάρει?

Οταν επιταχύνεις και γλυστράει ο τροχός, καταλαβαίνεις ποιός τροχός γλυστράει?

Σε εμένα δεν το κάνει.. Και αν δεν ξέρω ποίος τροχός μπλοκάρει και για πόσο μένει μπλοκαρισμένος, δεν μπορώ να στρώσω σετάπ, δεν μπορώ να στρώσω οδήγηση..

Και αυτό που λέτε για τα ντρίφτ γενικότερα...

Ημουν πίσω απο τον Θοδωρή σε αγώνα δύο φορές, και ο απίθανος τύπος ήταν μόνιμα ντριφταρισμένος σαν να κόβει τέρμα το τιμόνι 20 μέτρα πρίν τη στροφή και μετά τάπα γκάζι...

Και πήγαινε πιο γρήγορα απο εμένα που πήγαινα πιστά σε γραμμές χωρίς το παραμικρό ψάρεμα ή γλίστρημα.

Και αναρωτιέμαι έκτοτε.. Αυτά που γράφουμε εδώ, τα γράφουμε για να τα γράφουμε, ή τα πιστεύουμε όντως?

Στον προτελευταίο αγώνα που έπαιξα στο ασσέττο..

Αλλάζω τις μοίρες στο τιμόνι απο 900 σε 440.. Ενημερώνω και τον @panosdimpοτι βρήκα τρόπο να ζεστάνω τα λάστιχα...

Ξεφουσκώνω και τα λάστιχα στο 14 και στο 17 αν δεν κάνω λάθος...

Και έστριβα με λόγο 1/2 σε κάθε στροφή, πήγαινε το αυτοκίνητο σαν βάρκα και έγραφε και χρόνο...

Εκεί είπα σταματάω το ασσέττο μέχρι να το φτιάξουν...

Θα επιστρέψω όταν επισκευαστεί, ή απο Σεπτέμβριο που θα έχω δεύτερο PC για να μπαίνω τις πέμπτες να σας κάνω παρέα...

 

 

 

 

Επίσης μαζί σου.Ακόμη κ στον τελευταίο αγώνα που έτρεξα αν έμπαινες με μούτρα κέρδιζες σε χρόνο κ φόρτιζες λάστιχα.Δεν τα έκαιγες που θα ήταν λογικό.Τέτοιου είδους θέματα θα ήθελα να γράψουμε.

 

3 hours ago, rapid_fast said:

Κάθε σώμα πεπερασμένης θερμοκρασίας εκπέμπει ηλεκτρομαγνητική ακτινοβολία..  Ετσι μεταξύ 2 σωμάτων διαφορετικής θερμοκρασίας υπάρχει μετάδοση θερμότητας

χωρίς την ανάγκη παρουσίας κάποιου ενδιάμεσου σώματος με την εφαρμογή της θερμικής ακτινοβολίας.

Το σύστημα του ελαστικού είναι αδιαβατικό.

Συνεπώς, δύναται να θερμανθεί σε διαφορετική θερμοκρασία απο ότι το περιβάλλον του.

Ο δρόμος είναι σε επαφή με τη γή.. Η γή έχει θερμοχωρητικότητα.. Συνεπώς δύναται να απορροφήσει θερμοκρασία απο την άσφαλτο, και τα 2 σώματα τείνουν να έρθουν στην ίδια θερμοκρασία...

Η μόνη λογική περίπτωση να έχεις ίδια θερμοκρασία ασφάλτου με ατμοσφαιρικό αέρα, είναι με άπνοια, χωρίς ήλιο, ή πάνω σε γέφυρα όπου δεν υπάρχει καμία θερμοχωρητικότητα απο τη γή...

Στην πρώτη περίπτωση φυσικά ο ατμοσφαιρικός αέρας σε ύψος ενός μέτρου έχει θερμοκρασία εδάφους, και όχι το έδαφος θερμοκρασία του αέρα...

Αυτά.. όποιος νομίζει οτι τα λάστιχα που τα κοιτάζει ο ήλιος μένουν κρύα, ας γεμίσει μια μαύρη σακούλα με νερό να μας πεί αν βράζει το καλοκαίρι το νερό μέσα, όταν η θερμοκρασία

στην άσφαλτο είναι 42 και στην ατμόσφαιρα 30...

 

3 hours ago, geovas77 said:

Απορώ γιατί ασχολείστε ακόμα ειλικρινά ....

 

Ο καθένας ας παίζει ότι γουστάρει και ας μη  ζαλίζει τον έρωτα κάθε λίγο και λιγάκι προσπαθώντας να περάσει το δικό του, προσωπικά  τα παίζω όλα (εκός από pcars) γιατί έτσι μου αρέσει και πρέπει να πώ ότι αυτό που με έχει ξενερώσει πιο πολύ απ'όλα είναι τα fanboys με τα οποία έχει γεμίσει το αγαπημένο μου hobby, ειδικά στο subreddit του AC όποιος κάνει κριτική περνάει ιερά εξέταση.

Το πόστ μου ήταν πολιτισμένο κ ανθρώπινο.

 

3 hours ago, gchristod said:

Το κατάλαβα ότι μπερδεύτηκες, γι'αυτό το διευκρίνισα. Βέβαια για να πω την αλήθεια, αυτά που λέει ο vitas είναι ακριβώς οι δικές μου παρατηρήσεις. Δεν τις ανέφερα μέχρι τώρα για διάφορους λόγους, κυριότεροι εκ των οποίων είναι ότι η γνώμη μου δεν έχει την ίδια βαρύτητα και επίσης δεν έχω ιδιαίτερη διάθεση γι'αυτές τις αντιπαραθέσεις. Όμως μου είναι εξαιρετικά ευχάριστο να βλέπω και κάποιον άλλον (πέρα από τις φίφες του Φιλόθεου) που παρατηρεί τα ίδια φάουλ, τουλάχιστον να μην είμαι ο μόνος στραβωμένος-περίεργος. Ειδικά πάντως όταν διαβάζω αυτά που γράφει o vitas για το driffting, το setup κτλ ταυτίζομαι απόλυτα.

Κ δικές μου για αυτό επέλεξα να προσπαθήσω μήπως κ βγει τίποτε από αυτό.Ας είναι κ αποτυχημένη.

 

36 minutes ago, John@John said:

Παντος μεγαλη πλακα εχετε εδω μεσα,το εχετε ξεφτιλισει τελειος,και εσυ το εχεις γονατισει εντελος,ολο τα ιδια και τα ιδια λετε χωρις ουσια και γινεστε και πολυ κουραστικοι καλοκαιριατικα και ο καθενας με την μπουρδα του .... μοντελα ελαστικων " θερμοκρασιακη αλληλεπίδραση, ασφάλτου ελαστικού" και πρασινα αλογα και δεν αξιζει ουτε και να διαβαζεις,εχετε ξεφυγει τελειος απο το θεμα του φορουμ "Home>Forums>Gaming PC>Gaming>rFactor 2" και νομιζα οτι εδω θα ηταν μονο για θεματα rf2 και οχι για αλλα παιχνιδα και καλα  θα ειναι  ο καθενας να παει  στο παιχνιδι του η τα παιχνιδια του  και να ασχοληθει καλυτερα με αυτα.Κυκλοφορουν αρκετα sims στην πιατσα τα δοκιμαζουμε και στο τελος παιζουμε αυτα που μας καθοντε καλυτερα και βγαζουμε γουστα.Εδω θερμη παρακληση αν ειναι ασχοληθητε καλυτερα με θεματα του rf2 και με το  πρωταθλημα που εχουμε στησει και πως να το κανουμε ακομα καλυτερο και αν μπορουμε να προσελκυσουμε και ατομα που ασχολουντε και αρεσουν να παιζουν rf2 και να παραξουμε διασκεδαση και καλη παρεα.Εσεις εδω βλεπω οτι πατε να βγαλετε απο τη μυγα ξυγκι,τωρα  αν το rf2 ειναι καλυτερο σε physics η οχι απο αλλο παιχνιδι η εστω καποιο πλησιαζει την πραγματικοτητα αυτο δεν παιζει κανενα ρολο 1ον γιατι ολα εχουν τα + και τα - και 2ον γιατι δεν ειναι η real life και ουτε προκειτε καποιο παιχνιδι να γινει real ποτε γιατι υπαρχουν παραμετροι που κανενας υπολογιστης δεν μπορει να τους υλοποιησει

Σόρρυ για τις μπούρδες μου αλλά δεν θα με αναγκάσεις να γράφω οτι θες.Αν δε σαρέσει μη διαβάζεις.

Έγινε επεξεργασία από sosna
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Αγαπητοί κύριοι,

ειλικρινά χαίρομαι να διαβάζω σε thread του rF2 προβλήματα αλλού racing sim. Προβλήματα για μένα για κάποιον άλλον αδυναμίες. Δεν έχει και τόση μεγάλη σημασία. Σημασία έχει το παρακάτω:

Στο τέλος δείχνουμε ότι όλοι ανήκουμε στο ίδιο στρατόπεδο.

Είμαστε όλοι sim racers.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 26 λεπτά, το μέλος sosna έγραψε:

Σόρρυ για το όφφ τόπικ αλλά δεν το έκανα με διάθεση εμφυλίου.Εσύ ειδικότερα πιστεύω καταλαβαίνεις. :)

Μα φυσικά το quote  το έκανα στο Δημήτρη που έλεγε άλλος κανείς?

Εσύ δεν είπες τίποτα διχαστικό .

Link to comment
Share on other sites

πριν 31 λεπτά, το μέλος sosna έγραψε:

όρρυ για τις μπούρδες μου αλλά δεν θα με αναγκάσεις να γράφω οτι θες.Αν δε σαρέσει μη διαβάζεις.

Εσενα τωρα τι? σε βαρεσε η ζεστη?αν δεν σου αρεσει το rf2 μην σωσεις και το παιξεις.Αν εισαι απο αλλο σιμ τι θελεις εδω μεσα? τα κουβαδακια σου και σε αλλη παραλια

Έγινε επεξεργασία από John@John
Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα, το μέλος John@John έγραψε:

Εσενα τωρα τι? σε βαρεσε η ζεστη?αν δεν σου αρεσει το rf2 μην σωσεις και το παιξεις.Αν εισαι απο αλλο σιμ τι θελεις εδω μεσα? τα κουβαδακια σου και σε αλλη παραλια

Ρε συ είμαστε όλοι γνωστοί ,δεν έχεις εγκλιματιστεί ακόμα μην αρπάζεσαι ,εγώ προσωπικά απολαμβάνω τις παρεμβάσεις του.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, John@John said:

 

 

Εσενα τωρα τι? σε βαρεσε η ζεστη?αν δεν σου αρεσει το rf2 μην σωσεις και το παιξεις.Αν εισαι απο αλλο σιμ τι θελεις εδω μεσα? τα κουβαδακια σου και σε αλλη παραλια

Ωπα ωπα..παρτο αλλιως.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.