Jump to content




Nephiλiμ

Recommended Posts

πριν 24 λεπτά, το μέλος panosdimp έγραψε:

Οχι μόνο το έπιασες αλλά μας ξεφτύλισες κι εμάς, μπράβο ρε φίλε υποκλίνομαι .

Φοβερό σετάπ στο cruze αφού ακόμα κι εγώ που μισώ τα προσθιοκίνητα το πήρα χωρίς να το έχω ξανατρέξει και κατέβηκα κάτω από το απαγορευτικό 1.30 με 20 λιτρα και medium .

Εξελίσεσαι σε πολύ δύσκολος αντίπαλος και μάλλον κτυπάς την πρώτη θέση, νομίζω πως το bmw μου δεν πιάνει τα προσθιοκίνητα αλλά για συναισθηματικούς λόγους και λόγω του σκιν που επιμεληθήκαμε μαζί με τον John@John θα παραμείνω σ΄ αυτό.

 

 

 

Μα ρε φίλε.. @panosdimp Αν κάνεις αλλαγές στο σετάπι και τις βλέπεις στο δρόμο, μπορείς να φτιάξεις το αμάξι στρωτό..

Στο άλλο παιγνίδι, θυμάσαι οτι πάντα έκανα παράλογα σετάπια για να φτάσω σε αποτέλεσμα, και ήθελε ειδική διαχείριση για να πάει σωστά στο δρόμο...

Να μου κάνεις σκιν για το σεβρολετάκι μου.. Θέλω και εγώ να λέει πίσω όπως το δικό σου όταν τερματίζω πρώτος...

 

πριν 20 λεπτά, το μέλος mad_dog έγραψε:

...

Eγώ γιατί χτυπάω 204 ?

Mήπως τρέχω με ballast ?

 

Θα πάρω άλλο αυτοκίνητο...με βλέπω να με κυνηγά ο θηριοδαμαστής...

Εσύ έχεις λάθος σετάπ..

Ειναι δεδομένο οτι δεν βγαίνεις σωστά απο τις στροφές, αφού τις μισές τις κόβεις απο το γκαζόν..

Αλλά οι χελώνες @mad_dog στα γρασίδια βόσκουν και κυκλοφορούν.. Οπότε ολα νορμάλ είναι...

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν έχει λάθος γραμμές, είχαμε μπει το σάββατο το πρωί και τον ακολουθούσα, οι γραμμές του ειδικά στα εσάκια είναι άλλα ντ'άλλων, μάλλον νομίζει ότι τρέχει rallye :hehe:

 

ΥΓ Τα μπροστοκίνητα όντως είναι πιο γρήγορα αλλά κάθε φορά που βάζω ένα να τρέξω χρειάζομαι καμμία ώρα να προσαρμοστώ για να καταλάβω τι παίζει με το FFB, φοβερή η διαφορά στην αίσθηση.

Έγινε επεξεργασία από geovas77
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 11 λεπτά, το μέλος rapid_fast έγραψε:

@mad_dog ο σέρβερ τρέχει σε μηχανάκι στο σπίτι σου?

Θέλω να δώ τι έγινε με τον τζον τζον και τον στούκαρα τον κακομοίρη...

 


Το ριπλευ το κρατά και το δικό σου αυτόματα θα σου πω που να το δεις την Παρασκευή αν δεν ανεβάσει κανείς το συγκεκριμένο συμβάν.

 

 

 

πριν 30 λεπτά, το μέλος rapid_fast έγραψε:

Μα ρε φίλε.. @panosdimp Αν κάνεις αλλαγές στο σετάπι και τις βλέπεις στο δρόμο, μπορείς να φτιάξεις το αμάξι στρωτό..

Στο άλλο παιγνίδι, θυμάσαι οτι πάντα έκανα παράλογα σετάπια για να φτάσω σε αποτέλεσμα, και ήθελε ειδική διαχείριση για να πάει σωστά στο δρόμο...

Να μου κάνεις σκιν για το σεβρολετάκι μου.. Θέλω και εγώ να λέει πίσω όπως το δικό σου όταν τερματίζω πρώτος...

Συμφωνώ, για σκιν δεν ξέρω αν θα προλάβω αυτή τη φορά αλλά μου έδωσες το ερέθισμα να ασχοληθώ σοβαρά με το σετάπ, θέλω την Κυριακή να φέρω σε ανταγωνιστική θέση το  bmwdaki η βεντέτα συνεχίζεται έχω θυμώσει να ξέρεις πάρα πολύ από την απόδοσή σου χαχαχαχα

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Θα πέσουν κορμιά μπροστά βλέπω ιστορικές μάχες με vitas, Πάνο και John !!!

Eγώ θα προσπαθήσω να τερματίσω μπροστά από τον Γιώργο...που φυσικά εννοείται αυτό...

 

Har har har

Έγινε επεξεργασία από mad_dog
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος panosdimp έγραψε:


Το ριπλευ το κρατά και το δικό σου αυτόματα θα σου πω που να το δεις την Παρασκευή αν δεν ανεβάσει κανείς το συγκεκριμένο συμβάν.

 

 

 

Συμφωνώ, για σκιν δεν ξέρω αν θα προλάβω αυτή τη φορά αλλά μου έδωσες το ερέθισμα να ασχοληθώ σοβαρά με το σετάπ, θέλω την Κυριακή να φέρω σε ανταγωνιστική θέση το  bmwdaki η βεντέτα συνεχίζεται έχω θυμώσει να ξέρεις πάρα πολύ από την απόδοσή σου χαχαχαχα

Σιγά την απόδοση...

Με το 1/500 των γύρων σου σε έπιασα... :) 

Αλλά είναι καθαρά θέμα σετάπ όπως κατάλαβες απο το σεβρολετάκι...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 15 λεπτά, το μέλος rapid_fast έγραψε:

Διακρίνω μια αλαζονεία που με κάνει red bull.  Θα φροντίσω να δεις τα οπίσθια της bmw  και τις 2 φορές την Κυριακή. 

Ω τι σού πε, που θα λέγε κι ο Sosna.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 10 λεπτά, το μέλος panosdimp έγραψε:

Διακρίνω μια αλαζονεία που με κάνει red bull.  Θα φροντίσω να δεις τα οπίσθια της bmw  και τις 2 φορές την Κυριακή. 

Ω τι σού πε, που θα λέγε κι ο Sosna.

Το μόνο σίγουρο, στον 14/15 θα σου ρίξω γύρο αγαπητέ @panosdimp

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος rapid_fast έγραψε:

@mad_dog ο σέρβερ τρέχει σε μηχανάκι στο σπίτι σου?

Θέλω να δώ τι έγινε με τον τζον τζον και τον στούκαρα τον κακομοίρη...

Eννοείται οτι ο server είναι up !!!

 

πριν 2 λεπτά, το μέλος rapid_fast έγραψε:

Το μόνο σίγουρο, στον 14/15 θα σου ρίξω γύρο αγαπητέ @panosdimp

 

Xαχαχαχα

Πανούλη...θα πέσει πολύ γέλιο την Κυριακή...εσύ θα φας γύρο από τον vita, εγώ θα ρίξω γύρο στον Γιώργο...

Link to comment
Share on other sites

'Ετσι έτσι, φαγωθείτε μεταξύ σας και αφήστε το πεδίο ελεύθερο... Το μόνο σίγουρο είναι ο νικητής θα είναι Γιάννης. Τώρα ποιος από τους δύο δεν έχει σημασία, αρκεί στον τερματισμό να μείνετε να κοιτάτε σαστισμένοι....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 λεπτό, το μέλος mad_dog έγραψε:

O ένας Γιάννης είναι ο John...o άλλος ποιος είναι ???

 

:hmm::hmm::hmm:

Αυτός, 1-0. Σόρρυ, αλλά το ζητούσε ο οργανισμός σου :p :p :p 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kαλά μην μου πεις ότι σκέφτεσαι να τρέξεις και νομίζεις οτι θα τερματίσεις κιόλας...και μάλιστα έχεις και το θράσος να ονειρεύεσαι πρώτες θέσεις...τι να πω...μένω άναυδος !!!

 

Πάνο...κοίτα λίγο...

 

http://media.crash.net/original/PA1942876.0003.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Κι όμως σου λέω. Έχω μεγάλες βλέψεις. Έτσι και πεταχτώ μπροστά στην εκκίνηση έχω μπαστακωθεί, θα παρκάρω το honda πάνω στα apex και να δω από που θα περάσετε σε αυτή την πίστα που έβαλες.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν έχεις τρέξει μαζί μας...θέλω να σε πληροφορήσω ότι γίνονται προσπεράσεις.

Αν δεν με πιστεύεις ρώτα τα  παιδιά που τρέξαμε μαζί στην προπόνηση.

Είσαι τόσο αργός που ακόμη και οι θεατές θα μπουκάρουν μέσα και θα σε πάρουν στο κυνήγι...

Link to comment
Share on other sites

Έχω τρέξει και μάλιστα στη βροχή, εκείνη την φορά που μόλις είδες την πρώτη ψιχάλα την έκανες με ελαφρά. Αλλά τα σαλιγκάρια έτσι είναι, αφού βρέξει βγαίνουν, όσο ρίχνει κρύβονται...

 

Προσπέραση γίνεται μόνο αν κάνει λάθος ο μπροστινός και φύγει στα χορτάρια.

Έγινε επεξεργασία από gchristod
Link to comment
Share on other sites

πριν 59 λεπτά, το μέλος gchristod έγραψε:

Έχω τρέξει και μάλιστα στη βροχή, εκείνη την φορά που μόλις είδες την πρώτη ψιχάλα την έκανες με ελαφρά. Αλλά τα σαλιγκάρια έτσι είναι, αφού βρέξει βγαίνουν, όσο ρίχνει κρύβονται...

 

Προσπέραση γίνεται μόνο αν κάνει λάθος ο μπροστινός και φύγει στα χορτάρια.

Με χαρά να σου δείξω πως προσπερνάω εκεί που δεν έχει χώρο...

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.