Jump to content




Nephiλiμ

Recommended Posts

Aν το δοκιμάσεις πες μου.

Χτυπάω ασύλληπτους χρόνους, σε μερικούς server δεν με δέχονται γιατί τους αφήνω πολύ πίσω.

Να δοκιμάσουμε όποτε μπορείς στον server.

Φέρε και τον αργό μαζί σου...έμαθα τώρα οδηγά με shifter...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 8 ώρες, το μέλος rapid_fast έγραψε:

Ω !!! σεβρολέ!! το αγαπημένο μου αυτοκίνητο...!!!

 

:yikes:Μου ξυπνάνε μνήμες τραυματικές από Λατσέτι wtcc όπου με έκανες σκόνη ,2 δεύτερα στο γύρο μού ριχνες θυμάμαι στη monza  στο race07

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 4 λεπτά, το μέλος panosdimp έγραψε:

:yikes:Μου ξυπνάνε μνήμες τραυματικές από Λατσέτι wtcc όπου με έκανες σκόνη ,2 δεύτερα στο γύρο μού ριχνες θυμάμαι στη monza  στο race07

Αυτά παλιά μίστερ @panosdimp Αν θυμάσαι καλά δεν είχες καν τιμόνι τότε... 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mε αυτά θα τρέξουμε, ο server ήδη έχει ενημερωθεί.

@rapid_fast θα μείνεις πολύ πίσω...

Ο server έχει την πίστα Mills Metropark...

Πολύ τεχνική πίστα με μια απίστευτη αριστερή που μπαίνεις με τις μπάντες...

Για τα αυτοκίνητα κρίμα που τόσο καιρό δεν τα είχαμε δοκιμάσει...απλά τέλεια !!!

Είναι βέβαια μπροστοκίνητα, αλλά για εμένα με τα χειρουργικά μου χέρια και τις δεινές μου οδηγικές ικανότητες είναι παιχνιδάκι...

Περιμένω θύματα...

 

Har har har

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αν θέλεις να τον φτιάξεις τον vita  ακόμη περισσότερο και να τρέμουν τα γόνατά του από συγκίνηση βάλε του macau  ήταν η πίστα του ηδονίζεται να περνάει ξυστά από τις μπαριέρες εκεί μου έριχνε 5 δευτερόλεπτα στο γύρο.!!!

Πιάσε μου μια bmw 130i νομίζω?

Έγινε επεξεργασία από panosdimp
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Βρε τρισάθλια σαλιγκάρια...ότι θέλετε θα βάλω...

Αλλά έβαλά την Mills Metropark που είναι μικρή και μπορούμε να μάθουμε τα αυτοκίνητα.

Εγώ ή με Lancer ή με Chevi θα τρέξω...εσύ πάρε την BMW.

 

Όπως είπα, δοκίμασε έτσι όπως έχω τον server με τα παραπάνω (η πίστα βγαίνει κάπου στα 1:17) και αν κάνουμε αγώνα βάζουμε macau εννοείται.

Θέλω μόνο να τονίσω ότι σε αυτά (και επειδή χρόνια τώρα στα rally-sim, βλέπε RBR) θα μείνετα πολύ πίσω, σε σημείο να τα παρατήσετε και να θέλετε να κάνετε uninstall το rF2.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή πρέπει να κάνω μεταφορά στο steam για να κάνω install το mod?

 

%^#$&#%# ISI !!!

 

ΥΓ Να σβήσω όλο το φάκελο του rf2 και να κάνω install στο steam και μετά ξανά εγκατάσταση όλα τα mods που θέλω μέσω steam workshop, πώς γίνεται ανώδυνη η μεταφορά για όσους το έχουν επιχειρήσει;

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ αναγκαστικά έβαλα steam, γιατί από εδώ και πέρα τα update ΜΟΝΟ σε steam version θα βγαίνουν.

Το πάρα πολύ καλό είναι ότι με το steam workshop τα έχεις όλα αυτόματα στις τελευταίες εκδόσεις.

 

Εγώ έκανα uninstall το καθαρόαιμο rF2, πέρασμα το κλειδί στο steam και μετά install από steam.

πριν 5 λεπτά, το μέλος rapid_fast έγραψε:

Τρέμω απο ηδονή ήδη @panosdimp... θα ρίξω 5 δευτερόλεπτα στον @mad_dog σε πίστα διαστάσεων Μονακό...

 

 

Aν με ρίξεις 5 sec, χαρίζω το τιμόνι μου, σταματώ από το sim racing και το γυρίζω στο ψάρεμα...

 

To update έχει βγει ήδη

Έγινε επεξεργασία από mad_dog
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mad_dog said:

Εγώ αναγκαστικά έβαλα steam, γιατί από εδώ και πέρα τα update ΜΟΝΟ σε steam version θα βγαίνουν.

Το πάρα πολύ καλό είναι ότι με το steam workshop τα έχεις όλα αυτόματα στις τελευταίες εκδόσεις.

 

Εγώ έκανα uninstall το καθαρόαιμο rF2, πέρασμα το κλειδί στο steam και μετά install από steam.

 

Aν με ρίξεις 5 sec, χαρίζω το τιμόνι μου, σταματώ από το sim racing και το γυρίζω στο ψάρεμα...

 

Τόσες φορές που το έχεις γυρίσει το ψάρεμα τώρα θα ψάρευες σε φαλαινοθηρικά στην Ιαπωνία ! :hehe:

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

πριν 6 λεπτά, το μέλος geovas77 έγραψε:

Δηλαδή πρέπει να κάνω μεταφορά στο steam για να κάνω install το mod?

 

%^#$&#%# ISI !!!

 

ΥΓ Να σβήσω όλο το φάκελο του rf2 και να κάνω install στο steam και μετά ξανά εγκατάσταση όλα τα mods που θέλω μέσω steam workshop, πώς γίνεται ανώδυνη η μεταφορά για όσους το έχουν επιχειρήσει;

Η μεταφορά στο steam δυστυχλως είναι υποχρεωτική πλέον. Δεν κάνεις install όλα τα mods, μόνο όσα είναι εκτός Steam Workshop. Όσα είναι στο workshop σου τα κάνει ΟΛΑ install αυτόματα και μετά πρέπει να ξεσκαρτάρεις και να κάνεις unsubscribe αυτά που δεν θες. Σε μένα τουλάχιστον έτσι έγινε.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Κατάλαβα ευτυχώς που έχω πλέον 50 mbps και κατεβάζω σφαίρα !

 

Υποθέτω ότι UI mods τύπου trackmap, deltabar κτλ δεν έχουν steam page και τα κάνω install κλασσικά κρατώντας τα υπάρχοντα settings από την standalone εγκατάσταση;

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 15 λεπτά, το μέλος mad_dog έγραψε:

Γιάννη εσένα πότε θα σε δούμε στην πίστα ?

Άντε να έχουμε λίγο συναγωνισμό με τα BTTC !!!

Θέλω να πιστεύω ότι θα είμαι παρών στον πρώτο αγώνα με BTCC. Με Honda εννοείται, τα υπόλοιπα τσεβρολέ - μπεβέ είναι κουδουνίστρες.....

 

George κι εγώ το ξήλωσα το trackmapp, μου έσπαγε τα νεύρα που μου γέμιζε την οθόνη με γκατζετάκια και έπρεπε κάθε φορά να τα βγάζω ένα ένα.

 

@mad_dog έχεις τσακωθεί με το cable management? :p

Έγινε επεξεργασία από gchristod
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Δεν θέλω να μου κρατήσετε κακία...ούτε να πείτε πως το πάει ετσι τάπα...απλά να με θαυμάσετε και να μάθετε από τις γραμμές μου.

Εγώ για εσάς δουλεύω, να σας κάνω γρηγορότερους για να έχω συναγωνισμό. Να μην βαριέμαι δηλαδή που τρέχω μαζί σας επειδή είστε αργοί.

Για εσάς τα κάνω όλα αυτά.

Link to comment
Share on other sites

Ελα να βλέπω παρουσίες ο αγώνας θα γίνεται μάλλον το  Σάββατο αργά το βράδυ  για να μην έχουμε πρόβλημα με ασσέττο και επειδή έτσι μας συμφέρει :p πάμε χαλαρά αυτό το Σάββατο όχι επίσημα πράματα αγώνες μικροί με qualify για να γουστάρουμε μαθαίνοντας τα αυτοκίνητα και να μπορούν να έλθουν και οι διστακτικοί.

Επίσης προτείνω να κάνουμε ένα πρωταθληματάκι με τα ίδια αμάξια στο στυλ που γίνεται στα wtcc διάλεξε πίστες  @mad_dog ιδιες  αν είναι δυνατόν με το κανονικό πρωτάθλημα ...

Μπορείς βέβαια αν θες να πάρεις τη γνώμη του Βήτα για το ποιές πίστες θα τρέξουμε.

Έγινε επεξεργασία από panosdimp
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Έαν θέλετε τη γνώμη μου, ειδικά με BTCC τρέχτε 2-3 μικρούς αγώνες των 20 λεπτών κάθε φορά και αφήστε το practice/hotlapping για τον ευατό σας όταν είναι άδειος ο server. Δεν υπόσχομαι τίποτα για Σάββατο αλλά θα το προσπαθήσω, θα κοιτάξω μήπως καταφέρω να κάνω τη μετάβαση στο steam σήμερα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.