Jump to content




Nephiλiμ

Recommended Posts

3 hours ago, mad_dog said:

O αγώνας αύριο θα έχει διάρκεια 45 γύρους.

 

Κανόνες:

 

1) Ποινές στα pit. Aν το αυτοκίνητο ξεπεράσει την ταχύτητα που επιτρέπεται έχει ποινή stop and go διάρκειας 10 sec. Aυτό σημαίνει στους επόμενους 5 γύρους πρέπει να μπει κάποια στιγμή στα pit και να εκτελέσει την ποινή, δηλαδή να περιμένει 10 sec. Αν δεν το κάνει έχει DQ.

 

2) Κατά την έξοδο και είσοδο δεν πατάμε την γραμμή των pit. Ποινή, αφαίρεση 30sec από τον συνολικό χρόνο του αγώνα.

 

3) Κατά την διάρκεια του αγώνα φροντίζουμε να έχουνε 2 ρόδες τουλάχιστον μέσα στην πίστα.

 

4) Στην περίπτωση ατυχήματος ο αγωνοδίκης (εγώ) θα δει το replay και μετά θα βγει ποινή ανάλογα τι έγινε.

 

5) Στην περίπτωση safety car μένουμε πίσω στην θέση μας μέχρι να βγει πράσινη σημαία.

 

6) Στην μπλε σημαία κάνουμε στην άκρη με ασφάλεια ώστε να μην υπάρξει κίνδυνος ατυχήματος.

 

8) Χρήση TS3 Server. Στην περίπτωση ομάδων οι οδηγοί χρησιμοποιούν αποκλειστικά το κανάλι της ομάδας.

 

*marmagas εμείς θα είμαστε στην ίδια ομάδα (με ΑΜ δεν θα τρέξεις ?)

 

Θα σας περιμένω στον τερματισμό μετά τον αυριανό αγώνα που για μέμα θα είναι ένας βαρετός αγώνας με τόσα σαλιγκάρια που έχω μπλέξει.

 

Ο αυριανός αγώνας είναι και ο πρώτος επίσημος με βαθμολογία. Δείξτε χαρακτήρα αφήστε τους εγωισμούς και μην χαλάσετε τον αγώνα των υπολοίπων τρισάθλια σαλιγκάρια θα πέσουν καμπάνες !!!

 

 

Τιμη μου mad!!!!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

To βράδυ θα μπω να βγάλουμε στρατηγική με καύσιμα, ελαστικά και pit-stop.

Θα χτυπήσουμε σαν τον μεγαλό στρατηγό Αλέξανδρο τα ανυποψίαστα θύματά μας !!!

(O Πάνος βέβαια μπορεί να εξακολουθεί να μας στέλενει τα θεϊκά του setup...εμείς έχουμε μεγάλη καρδιά και δεν λέμε όχι σε κανέναν...)

 

Har har har

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 Φίλοι rfactorikoi2 επέστρεψα και περιμενω ανακοίνωση της ώρας που θα γίνει η σημερινή συναντηση για να προσκομίσω τον Βήτας τον Φιλανδό σούπερ οδηγό.

ΥΓ. Την ιδια σκεψη καναμε :)

Έγινε επεξεργασία από panosdimp
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα, το μέλος panosdimp έγραψε:

 Φίλοι rfactorikoi2 επέστρεψα και περιμενω ανακοίνωση της ώρας που θα γίνει η σημερινή συναντηση για να προσκομίσω τον Βήτας τον Φιλανδό σούπερ οδηγό.

 

 

Χαχαχαχα...τον Βήτα...τον είχα ξεχάσει αυτόν...

Θα τρέξει μαζί μας ???

Θα αντέξει για μια ακόμη φορά να μας βλέπει απί τις τελευταίες θέσεις ???

Πολύ δύναμη αυτό το παιδί, μπράβο του...

 

Har har har

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα μπω νωρίτερα...

Αλλά καλύτερα για να βγάλω την στρατηγική μου μόνος μου...χωρίς να με παρακολουθούνε οι αντίπαλοι μου...τι αντίπαλοι δηλαδή...τέλος πάντων...

Έγινε επεξεργασία από mad_dog
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@mad_dog, κάνε προπόνηση στις εκκινήσεις.

 

Αν δεν το ξέρεις, ξεκινάμε με το που σβήσουν τα κόκκινα φώτα.

 

Για την πληροφορία αυτή, δεν χρειάζεται να με ευχαριστήσεις.

 

Επίσης σε βλέπω ανέτοιμο. Λίγες ώρες πριν τον αγώνα κ τερματίζεις ήδη 2 γύρους πίσω.

 

Μπράβο@panosdimp, απίστευτες μάχες. Να δω πως θα κοιμηθώ τώρα που είμαι γεμάτος αδρεναλίνη.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

pz17.jpg

 

Eλληνικό εικονικό πρωτάθλημα - GT Championship 2016

Αγώνας 1ος: Poznan 08.05.2016

Practice: 20:00

Αγώνας: 22:15

Quali: 15 min

Διάρκεια αγώνα: 45 laps

Server: pcgamingforum.net

TS3 Server: 62.104.20.201:10123

 

Κανόνες:

 

1) Ποινές στα pit. Aν το αυτοκίνητο ξεπεράσει την ταχύτητα που επιτρέπεται έχει ποινή stop and go διάρκειας 10 sec. Aυτό σημαίνει στους επόμενους 5 γύρους πρέπει να μπει κάποια στιγμή στα pit και να εκτελέσει την ποινή, δηλαδή να περιμένει 10 sec. Αν δεν το κάνει έχει DQ.

 

2) Κατά την έξοδο και είσοδο δεν πατάμε την γραμμή των pit. Ποινή, αφαίρεση 30sec από τον συνολικό χρόνο του αγώνα.

 

3) Κατά την διάρκεια του αγώνα φροντίζουμε να έχουμε 2 ρόδες τουλάχιστον μέσα στην πίστα.

 

4) Στην περίπτωση ατυχήματος ο αγωνοδίκης (εγώ) θα δει το replay και μετά θα βγει ποινή ανάλογα τι έγινε.

 

5) Στην περίπτωση safety car μένουμε πίσω στην θέση μας μέχρι να βγει πράσινη σημαία.

 

6) Στην μπλε σημαία κάνουμε στην άκρη με ασφάλεια ώστε να μην υπάρξει κίνδυνος ατυχήματος.

 

8) Χρήση TS3 Server. Στην περίπτωση ομάδων οι οδηγοί χρησιμοποιούν αποκλειστικά το κανάλι της ομάδας.

Έγινε επεξεργασία από mad_dog
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Θα σε περιμένουμε Jimmy...

Μπορείτε από τώρα αν θέλετε νε μου δώσετε συγχαρητήρια για την πρώτη θέση...(Πάνο έτσι και βγω μπροστά στην εκκίνηση...ξέρεις ότι την έκατσες...δεν θα με περάσεις ποτέ...)

 

Har har har

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.