Jump to content




Nephiλiμ

Recommended Posts

Μόνο αν έχει τα παραπάνω decals όμως και το παρακάτω...

 

slow-driver-car-window-warning-sign.jpg

 

Θέλω χρώματα πορτοκαλί έντονο, μπλε σκούρο μια χοντρή γραμμή από το καπό μέχρι πίσω

 

Σήμερα θα φύγω, τον Server τον αφήνω στα χέρια σας...τα λέμε από Παρασκευή

Link to comment
Share on other sites

πριν 5 ώρες, το μέλος mad_dog έγραψε:

Στον server τα βοήθηματα είναι όλα off.

Στο offline κάνεις ότι θέλεις...

 

Γνώμη μου είναι να κάνετε δοκιμές πάντα στον server για να έχετε συνθήκες αγώνα πραγματικές

Τι είδους simulator είναι αυτό που βγάζει τα συστήματα που υπάρχουν στο πραγματικό αυτοκίνητο εκτός λειτουργίας??????????????????????

δεν μιλάμε να βάλει βοήθημα εκεί που δεν υπάρχει, αλλά οτι αφαιρούμε κάτι που υπάρχει απο την αρχιτεκτονική του οχήματος επάνω στο αμάξι..

-1 απο εμένα...:amen:

 

Link to comment
Share on other sites

Εδώ τρέχεις σε extra πρωτάθλημα

Έχει άλλους κανόνες

Αν και εσύ μπορεί να έχεις όλα τα βοηθήματα on μήπως και με περάσεις στον αγώνα σαν αργός οδηγός που είσαι

Har har har

Gesendet von meinem SM-G928F mit Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

πριν 13 ώρες, το μέλος panosdimp έγραψε:

Εγώ μ αυτό θα τρέξω μαζί με Βήτα φυσικά .20160504195111_1.jpg

γράψε πίσω στην αεροτομή να το δουν τα χελωνάκια όταν θα τους ρίξουμε γύρο...

catch me if you can

πριν 15 ώρες, το μέλος liakjim έγραψε:

Σου λέει ότι στα GT3 , στην πραγματικότητα, έχουν TC / ABS. Εσύ γιατί τα έχεις εκτός? ( προσωπικά δεν με νοιάζει).

Ούτε εμένα με νοιάζει, αλλά κατάλαβα για ποιό λόγο έτρωγα τα λάστιχα μου...

 

πριν 13 ώρες, το μέλος mad_dog έγραψε:

Σιγά να μην έχουν και GPS και Navigation !!!

 

 

δεν το απαγορεύει ο κανονισμός της FIA.. συνεπώς δύναται να έχουν και απο αυτά..

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 17 λεπτά, το μέλος mad_dog έγραψε:

Εδώ τρέχεις σε extra πρωτάθλημα

Έχει άλλους κανόνες

Αν και εσύ μπορεί να έχεις όλα τα βοηθήματα on μήπως και με περάσεις στον αγώνα σαν αργός οδηγός που είσαι

Har har har

Gesendet von meinem SM-G928F mit Tapatalk

Στον προηγούμενο αγώνα δεν σε προσπέρασα γιατί πάνω σε μια δεξια στροφή άφησα και ξαναπάτησα το γκάζι πάνω στο κέρμπ

και μου γύρισε το αυτοκίνητο..

Επειδή καθημερινά οδηγάω αυτό το αυτοκίνητο και δεν συμπεριφέρεται με αυτόν τον τρόπο, ήθελα να καταλάβω τι έπαιξε..

Τώρα ξέρω.. Μπορούν τα φίδια να σε ζώνουν χελωνάκι..

πριν 14 ώρες, το μέλος panosdimp έγραψε:

Εγώ μ αυτό θα τρέξω μαζί με Βήτα φυσικά .20160504195111_1.jpg

Τι έκανες εδώ ρε φίλε?? λείπουν δέντρα απο το backround... δίπλα στη δεξαμενή, στην αριστερή πλευρά..... 

Και η στροφή έχει λάθος χάραξη!! έκοψες και έραψες??

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 10 λεπτά, το μέλος rapid_fast έγραψε:

Στον προηγούμενο αγώνα δεν σε προσπέρασα γιατί πάνω σε μια δεξια στροφή άφησα και ξαναπάτησα το γκάζι πάνω στο κέρμπ

και μου γύρισε το αυτοκίνητο..

Επειδή καθημερινά οδηγάω αυτό το αυτοκίνητο και δεν συμπεριφέρεται με αυτόν τον τρόπο, ήθελα να καταλάβω τι έπαιξε..

Τώρα ξέρω.. Μπορούν τα φίδια να σε ζώνουν χελωνάκι..

Τι έκανες εδώ ρε φίλε?? λείπουν δέντρα απο το backround... δίπλα στη δεξαμενή, στην αριστερή πλευρά..... 

Και η στροφή έχει λάθος χάραξη!! έκοψες και έραψες??

Triple screen αλλά με διαφορετικές ίντσες μη περιμένεις τελειότητα από γωνία σε γωνία λήψης.

Βασικά στο παιχνίδι δείχνει πιο σωστά οταν πατάς σκριν σοτ κάνει συρραφή λάθος

Έγινε επεξεργασία από panosdimp
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Οι οπαδοί μου αυξάνονται

Αλλά ότι και να κάνουν θα είναι πίσω μου...είμαι απλά πολύ γρήγορος

Την Κυριακή θα είμαι έτοιμος να ανέβω στο βάθρο στο ψηλότερο σκαλοπατι...

Gesendet von meinem SM-G928F mit Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

C7R V2.0
This version is for testing now and if everything is good, we will implent same things to whole EGT.
Thank you Miroslav Davidovic for the hard work on physics!

Download here http://www.mediafire.com/download/3t.../URD_C7R.rfcmp

Changelog:

-updated suspension geometry
-added TC options in tuning menu
-fixed minot pit timing issues
-updated damage sensitivity
-updated ultra flex (chassis flex)
-all new revised aero with new data
-updated default setup 
-new steering system added
-added some more precise setup options
-Added 6 sets of new CPM tires (4 slicks, 1 inter, 1 rain) : s6 and s7 medium tire for double stints with different heating characteristics, s8 hard compound for tripple stints, s9 1h compound on medium tire performance.
-revised brakes and cooling
-some minor changes to engine damage

Remove the older C7r.

This is testing!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

C7R V2.0
This version is for testing now and if everything is good, we will implent same things to whole EGT.
Thank you Miroslav Davidovic for the hard work on physics!

Download here http://www.mediafire.com/download/3t.../URD_C7R.rfcmp

Changelog:

-updated suspension geometry
-added TC options in tuning menu
-fixed minot pit timing issues
-updated damage sensitivity
-updated ultra flex (chassis flex)
-all new revised aero with new data
-updated default setup 
-new steering system added
-added some more precise setup options
-Added 6 sets of new CPM tires (4 slicks, 1 inter, 1 rain) : s6 and s7 medium tire for double stints with different heating characteristics, s8 hard compound for tripple stints, s9 1h compound on medium tire performance.
-revised brakes and cooling
-some minor changes to engine damage

Remove the older C7r.

This is testing!

Το δοκίμασε κανείς να δούμε πως είναι?

Gesendet von meinem SM-G928F mit Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παράθεση

Added 6 sets of new CPM tires (4 slicks, 1 inter, 1 rain) : s6 and s7 medium tire for double stints with different heating characteristics, s8 hard compound for tripple stints, s9 1h compound on medium tire performance.

 

Εδώ θα πέσει στρατηγική τους επόμενους αγώνες...

Χτες ερχόμουν από επίσκεψη σε φίλους και πέρασα έξω από το Nürburgring

Μια λάμψη διαπέρασε το κορμί μου και μια φωνή ακούστηκε στο μυαλό μου...μην φοβάσαι...θα είσαι ο νικητής στην Poznan...

Τα χεριά μου μετά μπορώ να πω κρατούσαν το τιμόνι και οι κινήσεις που έκανα έμοιαζαν σαν χειρουργικές επεμβάσεις...δεν ξέρω σαν να πήρα δύναμη από εκεί και μετά...θα δούμε στον αγώνα αν αληθεύουν όλα αυτά...

Έγινε επεξεργασία από mad_dog
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Αύριο για προπόνηση και αγώνα πρόβα γιατί μου φαίνεται πως δεν θα μας φτάσουν τα καύσιμα αν δεν κάνουμε σωστή στρατηγική.

Βάλε 48 γύρους για νά χει ενδιαφέρον θα χει φάση να δούμε αν κανείς αποφύγει να κάνει qualify για να σώσει καύσιμα και ελαστικά και φυσικά μετά να κάνει σωστή διαχείριση ώστε να του φτάσουν μέχρι το τέλος και να μην τον περάσουν εκείνοι που θα κάνουν πιτ στοπ.:fie:.

Εγώ λέω να  πάω με πιτ στοπ .

Οκ μια ιδέα πέταξα μη βαράτε.:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ μετά την χτεσινή αναλαμπη και φώτιση δεν έχω ανάγκη από προπόνηση

Για καύσιμα και Pit stop δεν λέω τίποτα

Εκεί είναι η στρατηγική

Gesendet von meinem SM-G928F mit Tapatalk

Και αν βγει safety car ???

Link to comment
Share on other sites

O αγώνας αύριο θα έχει διάρκεια 45 γύρους.

 

Κανόνες:

 

1) Ποινές στα pit. Aν το αυτοκίνητο ξεπεράσει την ταχύτητα που επιτρέπεται έχει ποινή stop and go διάρκειας 10 sec. Aυτό σημαίνει στους επόμενους 5 γύρους πρέπει να μπει κάποια στιγμή στα pit και να εκτελέσει την ποινή, δηλαδή να περιμένει 10 sec. Αν δεν το κάνει έχει DQ.

 

2) Κατά την έξοδο και είσοδο δεν πατάμε την γραμμή των pit. Ποινή, αφαίρεση 30sec από τον συνολικό χρόνο του αγώνα.

 

3) Κατά την διάρκεια του αγώνα φροντίζουμε να έχουνε 2 ρόδες τουλάχιστον μέσα στην πίστα.

 

4) Στην περίπτωση ατυχήματος ο αγωνοδίκης (εγώ) θα δει το replay και μετά θα βγει ποινή ανάλογα τι έγινε.

 

5) Στην περίπτωση safety car μένουμε πίσω στην θέση μας μέχρι να βγει πράσινη σημαία.

 

6) Στην μπλε σημαία κάνουμε στην άκρη με ασφάλεια ώστε να μην υπάρξει κίνδυνος ατυχήματος.

 

8) Χρήση TS3 Server. Στην περίπτωση ομάδων οι οδηγοί χρησιμοποιούν αποκλειστικά το κανάλι της ομάδας.

 

*marmagas εμείς θα είμαστε στην ίδια ομάδα (με ΑΜ δεν θα τρέξεις ?)

 

Θα σας περιμένω στον τερματισμό μετά τον αυριανό αγώνα που για μέμα θα είναι ένας βαρετός αγώνας με τόσα σαλιγκάρια που έχω μπλέξει.

 

Ο αυριανός αγώνας είναι και ο πρώτος επίσημος με βαθμολογία. Δείξτε χαρακτήρα αφήστε τους εγωισμούς και μην χαλάσετε τον αγώνα των υπολοίπων τρισάθλια σαλιγκάρια θα πέσουν καμπάνες !!!

 

 

Έγινε επεξεργασία από mad_dog
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.