Jump to content




Nephiλiμ

Recommended Posts

Εγώ θέλω να πώ κάτι, χρονιάρες μερες που είναι..

Καλό είναι το AC όπως καλό είναι και το RF2..

Απλά μου αρέσει περισσότερο το RF2 γιατί έχει καλύτερη (για εμένα) επικοινωνία το τιμόνι, και καταλαβαίνεις τις αλλαγές του πίσω άξονα στην

αυξομοίωση του γκαζιού..

Για βροχές και παρκ φερμέ δεν θα αναφερθώ. Το AC είναι ακόμα σε εξέλιξη για εμένα, δεν είναι ακόμα έτοιμο..

Για το πόζναν πρέπει να έκανα 30 γύρους, έφτασα στα όρια μου απο πλευράς ταχύτητας..

Μάλλον είμαι αργός και μη ανταγωνιστικός..

Οπότε όπως καταλαβαίνετε, την Κυριακή θα έχω φιλική συμμετοχή..

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, rapid_fast said:

 

 

 

 

Ποτε μην λες οτι επιασες ταβανι!!!!!ΠΟΤΕ!!!

Με ενα μικρο push απο καποιον πιο γρηγορο θα ανεβασεις και εσυ ρυθμο!

Εγω ημουν στα 1.34 κολλημενος,με λιγο βοηθεια και πολυ κουβεντα κατεβηκα 1.33 και παει και αλλο!

Λιγο προσοχη στις γραμμες και στο γκαζι και θα δεις πως κατεβαινει!

 

 

 

Έγινε επεξεργασία από Dimitris Pappas
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Παιδια συγχωρεστε με.. Εγω ζω την νιρβανα του rf2 κανοντας 10-15 γυρους μονος μου σε διαφορες πιστες με μονοθεσια...Την εχω καταβρει....

Σοτσι πχ με την Λοτους του Σεννα...Και μετα καπακια με την Μακλαρεν του Αλονσο...

 

Νιρβανα..

Ασσετο εχω να μπω κανα 10ημερο :noexpression:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, GeoF1 said:

Παιδια συγχωρεστε με.. Εγω ζω την νιρβανα του rf2 κανοντας 10-15 γυρους μονος μου σε διαφορες πιστες με μονοθεσια...Την εχω καταβρει....

Σοτσι πχ με την Λοτους του Σεννα...Και μετα καπακια με την Μακλαρεν του Αλονσο...

 

Νιρβανα..

Ασσετο εχω να μπω κανα 10ημερο :noexpression:

Εσένα πρέπει να σου δώσω για ένα αγώνα τους κωδικούς μου στο iR να μπείς να δείς ένα αγώνα με Lotus 79 με τριάντα αυτοκίνητα στο grid όλα με liveries από την πραγματική F1 1979 Season, θα πάθεις εγκεφαλικό :dirol: όπως έπαθα και εγώ που παρόλο που δεν είμαι fan των downforce F1 έχω φάει άγριο κόλημα.

 

Βέβαια τα συγκεκριμένα μονοθέσια ήταν πρός το ξεκίνημα της περιόδου Ground Force και έχουν μηδέν ηλεκτρονικά οπότε εξακολουθούν να είναι πολύ παιχνιδιάρικα, pedal to the medal αυτή την εβδομάδα τρέχουμε lime rock και σε fast lap κυριολεκτικά δεν χρησιμοποιώ πουθενά το φρένο στο ελάχιστο, είναι μία τρέλα να νιώθεις το αυτοκίνητο να ρουφιέται στο οδόστρωμα πατώντας τέρμα το γκάζι.

Έγινε επεξεργασία από geovas77
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Aγαπητά μου σαλιγκάρια...εγώ έχω 590 γύρους περίπου, ο Πάνος 810 περίπου.

Θέλω να πω αν δεν έκανα προπόνηση (άσε που αυτή η πίστα δεν μου ταιριάζει με τίποτα λέμε !!!) δεν θα έκανα χρόνους.

Είμαι ακόμη αργός, αλλά έχω την κόντρα μου με τον marmaga ή καθυστερώ τον Πάνο, αλλά είναι ωραία και θα σας έλεγα ελάτε για την συμμετοχή και ποτέ δεν ξέρεις τι θα συμβεί.

 

Ελάτε όλοι την Κυριακή να τρέξουμε, πάνω από όλα η εμπειρία και η καλή παρέα.

 

Παράθεση

 

Μάλλον είμαι αργός και μη ανταγωνιστικός..

Οπότε όπως καταλαβαίνετε, την Κυριακή θα έχω φιλική συμμετοχή..

 

Αν σου δώσει setup ο Πάνος θα κατεβάσεις χρόνους !

Εγώ με του Πάνου κατέβασα χρόνο, αλλιώς μόνος μου στο 1.35 γύριζα...

Αν σήμερα μου δώσει Setup ο Σταύρος μπορεί να κατεβάσω ακόμη περισσότερο...

 

Την Κυριακή λοιπόν όλοι μαζί να περάσουμε όμορφα και να μαζέψουμε εμπειρίες !

Μακάρι να έρθουν ο Γιάννης και ο Αγγελος !!!

Έγινε επεξεργασία από mad_dog
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

@GeoF1

Να ξέρεις δεν τρέχει τίποτα ούτε εμποδίζεις κανέναν αν μπαίνεις στον σέρβερ, ωραίες οι φορμουλες αλλά νομίζω καλύτερα να κάνεις πρακτις μαζί μας θα σου αρέσει πολύ περισσότερο ετσι αφού θα μπορείς να λύσεις πολλές απορίες που έχεις στο λεπτό. 

Btw ευχαριστώ τον @Dimitris Pappas για τα hints που μου έδωσε όσον αφορά τις ρυθμίσεις των οθονών. 

Έγινε επεξεργασία από panosdimp
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Παράθεση

Btw ευχαριστώ τον @Dimitris Pappas για τα hints που μου έδωσε όσον αφορά τις ρυθμίσεις των οθονών. 

Πάνο εμένα μου έβγαλε 0.19 με 3 oθόνες 27" (1m απόσταση έχω από τις οθόνες)

Εσένα ?

 

Έγινε επεξεργασία από mad_dog
Link to comment
Share on other sites

Χθες που έκανα κάτι δοκιμές στο setup έκανα 1:30 ξερό αλλά ξέχασα να το σώσω...

Δεν το λέω για να κάνω ψυχολογικό πόλεμο, εξάλλου την Κυριακή έτσι και βγω μπροστά ο αγώνας είναι δικός μου σαλιγκάρια !!!

Έγινε επεξεργασία από mad_dog
Link to comment
Share on other sites

27 ίντσες

Σου εβγαλε λες 0.19 τι?

Εβαλες αυτα που ζηταει σε cm η inches?

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk

Το νουμερο που υπολογιζει ειναι ενας ακεραιος πχ εμενα με 75cm αποσταση απο οθονες και 16:10 3 οθονες στις 27 ιντσες μου βγαζει 26.

Εβαλες triples?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος mad_dog έγραψε:

την Κυριακή έτσι και βγω μπροστά ο αγώνας είναι δικός μου σαλιγκάρια !!!

Εδώ δεν είναι Croft που στεκόσουν μες στην μέση και φρέναρες νωρίς για να πέσω πάνω σου και να αναγκαστώ να βγω έξω , εδώ έχει χώρο, θα σε περνάμε από παντού.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.