Jump to content




Nephiλiμ

Recommended Posts

1084 Build notes:

FEATURES:

  • Stopped overwriting your own Unsportsmanslike Driving multiplayer setting when you joined a server (should only affect the current setting). This would only matter if you used the same Player.JSON for both servers and clients.

FIXES:

  • Fixed sun occlusion bug in showroom.
  • Adjusted particle params for rain spray.
  • Removed error msg from Mas2.
  • Fix for steam launcher getting "Password invalid" when attempting to download missing components from a password-less dedicated server.
  • Workaround for lag in options when using Thrustmaster drivers 2016_TTRS_1.
  • Rearranged throttle/brake/clutch pedal mappings for Logitech G920 because they will be rearranged with the next Logitech driver/firmware release (which are in Beta as of this writing). If any users continue to use the previous Logitech drivers, they will need to re-map the pedals after loading the Logitech G920 profile.
  • Attempt to prevent Knockout Qualifying plugin from overwriting manual grid edits.

Known issue (see known issues.txt):

  • Lost wheel intermittent repair after driver change, possibly more likely with higher damage percent set. 'Normal' damage repairs function as intended.
  • There are still some issues with various security suites that ISI are not in control of. Depending on what software you use, you will need to find a workaround based on how it reacts or what it blocks. ISI would be grateful to see these false reports passed onto the developers of those suites so that they can whitelist the Software.
Link to comment
Share on other sites

 

πριν 24 λεπτά, το μέλος liakjim έγραψε:

Πρέπει να ήταν κ ένα τρίτο αμάξι , κάτι σε γαλάζιο, αλλά δεν το είδα καθόλου, ήταν πολυυυυυυ πίσω.

Θα το δεις στον αγώνα μπροστά από εσένα όπως έγινε στον Croft...

 

Har har har

Έγινε επεξεργασία από mad_dog
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Θα ανεβάσω τους πρώτους 15 γύρους από τον θρυλικό αγώνα που κάναμε στην Croft.

Eκει που έδειξα τις ικανότητές μου και ο @geovas77 με καθυστερούσε...απλά αργός και εμπόδιο...

Στον επόμνεο αγώνα αν τρέξουμε δεν έχει ελπίδα !!!

Ο Πάνος καλός αλλα αργός, ο Jimmy δεν ξέρω αν έτρεχε μαζί μας...δεν το έβλεπα...

Κρίμα για τον marmaga θα είχαμε πιστεύω ιστορικές μάχες.

Για τον vita δεν ξέρω, νομίζω δεν έτρεχε μαζί μας...

 

Σε λίγο θα δώσω και το link

 

Aπών ήταν ο Γιάννης, ο Αγγελος και ο Σταύρος. Δηλαδή περίπου έχουμε ένα grid 10 ατόμων. Καλά είναι, πάνω από όλα περνάμε καλά.

Να θυμίσω ότι στον αγώνα είχαμε parc ferme, αυτό σημαίνει κλειδωμένα καύσιμα, πρέπει να έχεις υπολογίσει τα καύσιμα που θα φας από το quali και για τον αγώνα.

Κανόνες σημαίας, ποινές και όλα τα σχετικά.

Στην περίπτωση ατυχήματος βγαίνει το safety car.

 

Ναι ξέρω είναι hardcore, αλλά όπως είναι γνωστό είναι και το απόλυτο sim που κυκολοφρεί στις μέρες μας.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος mad_dog έγραψε:

Δεν μιλάω με οδηγούς εκτός βάθρου.

Μη παίρνεις θάρρος από μία στατιστική ανωμαλία. Η πραγματική εικόνα είναι αυτή (τουλ πέρασες το ΑΙ, κάτι είναι κ αυτό...) :

Capture.JPG

 

Έγινε επεξεργασία από liakjim
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Axxxx...αυτό το παιδί δεν βάζει μυαλό...γιατί και στην Croft στα δοκιματικά ήσουν μπροστά...αλλά στον αγώνα πολύ πίσω μου...

Εγώ δεν είμαι hotlapακιας...ούτε τρέχω 20 ή 30 min αγώνα.

Στους αγώνες φαίνεται ο οδηγός...και εσύ ΔΕΝ φαίνεσαι !!!

Har har har

 

db34dx2j.jpg

 

rewqlxan.jpg

 

Έγινε επεξεργασία από mad_dog
Link to comment
Share on other sites

Εκεί που σερνοσουν χωρίς λάστιχο στον τελευταίο γύρο, έπρεπε να μη σε προσέξω και να χωθώ για προσπέραση. Να δω τι θα έλεγες τότε.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν είμαι θεωρητικός πυρηνικός φυσικός.

Εγώ μιλάω με πράξεις και όχι με επιστημονικά σενάρια...

 

To αν και αν έκανα και αν και αν και αν...δεν τα δίνω σημασία...

Μην κάνεις έτσι επειδή δεν είδες βάθρο. Ίσως επειδή έρχεσαι από το arcade AC. Όταν μαθεις να οδηγάς τότε μπορείς να μιλήσεις πάλι αργό σαλιγκάρι του AC.

 

Har har har

πριν 8 λεπτά, το μέλος liakjim έγραψε:

Εκεί που σερνοσουν χωρίς λάστιχο στον τελευταίο γύρο, έπρεπε να μη σε προσέξω και να χωθώ για προσπέραση. Να δω τι θα έλεγες τότε.

Αν βουτούσες αντικανονικά και προκαλούσες ζημιά και μου χάλαγες τον αγώνα, θα είχες ποινή, όχι βαθμούς για τον αγώνα που έτρεξες και έναν αγώνα εκτός. Επίσης στον επόμενο αγώνα θα ξεκινούσες τελευταίος.

 

Εδώ δεν είναι AC να τρέχεις για την πλάκα σου.

 

εedit: O marmagas για ένα λάθος που έκανε έχασε ολόκλητο τον αγώνα.

Έγινε επεξεργασία από mad_dog
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ο καθένας με τον πόνο του χαχαχαχ και γω με τις οθόνες μου , είμαι ακόμα τρελαμένος, με διαφορά η καλύτερη αναβάθμιση όταν μιλάμε για immersion. 

Μου λείπουν ήδη πάρα πολύ. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Προσοχή τρισάθλια σαλιγκάρια, ενδέχεται να έχουμε και βροχές κατά την διάρκεια του αγώνα...καλό είναι να το έχετε υπόψη σας...κάντε δοκιμές στα pit για αλλαγή ελαστικών και δείτε χρόνους.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.