Jump to content




Nephiλiμ

Recommended Posts

πριν 7 ώρες, το μέλος liakjim έγραψε:

Δοκίμασα το combo. Τέλειο!!! Θα κλάψουνε μανούλες (και λάστιχα).

 

Δεν θέλω να ανάψω τα αίματα, αλλά στον πρώτο επίσημο αγώνα του EGT URD - GT Championship 2016 με βαθμολογία (Poznan), έχω σκοπό να τερματίσω πρώτος.

Στον προηγούμενο αγώνα τα λάθος ελαστικά μου στέρησαν την νίκη, παραλίγο να έχανα και τον τρίτη θέση.

Θα κάνω πολλές δοκιμές θα πάρω και setup από τον Σταύρο, οπότε καταλαβαίνετε ότι δεν έχετε ελπίδα.

O vitas καλό είναι να κρατά χαμηλούς τόνους, αν και περιμένω ότι ίσως κάτι κάνει αυτήν την φορά.

Μακάρι να τρέξει μαζί μας και ο Γιάννης, μας έλειψε η παρέα του.

Οι υπόλοιποι είστε απλά αργοί και δεν σας σχολιάζω.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Σ αυτή την πίστα θα είμαι ο δυσκολότερος αντίπαλος που θα χεις συναντήσει σ όλη την ενδοξη καριέρα σου. 

Σου προτείνω να κάνεις τουλάχιστον 1.000.000.000.000 γύρους πριν κατέβεις να τρέξεις και μην περιμένεις να σωθείς με ξένα σετάπ, πρέπει να μάθεις να το φτιάχνεις μόνος σου εκεί είναι η μισή μαγεία. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Τους μεγάλους οδηγούς πάντα τους έφτιαχναν τα αυτοκίνητα και τους έδιναν setup.

Δες το έργο Days of thunder με τον Tom Cruise για να καταλάβεις τι εννοώ.

 

:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Έγινε επεξεργασία από mad_dog
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα, το μέλος mad_dog έγραψε:

O vitas θα τρέξει Πάνο ?

Μακάρι να τρέξει πάντως...

 

Har har har

Ο Βήτας δεν θα τρέξει ?

Βρήκε το παιχνίδι που τον εκφράζει μόλις βρει και λίγο χρόνο θα τρίβετε τα μάτια σας αυτό μπορώ να το εγγυηθώ ,μου τα χαλάει μόνο που δεν θέλει τα σετάπια μου τελευταία :(

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 5 λεπτά, το μέλος panosdimp έγραψε:

Βρήκε το παιχνίδι που τον εκφράζει μόλις βρει και λίγο χρόνο θα τρίβετε τα μάτια σας αυτό μπορώ να το εγγυηθώ ,μου τα χαλάει μόνο που δεν θέλει τα σετάπια μου τελευταία :(

 

Γιατί άραγε δεν τα θέλει ?

Μήπως τον κάνουν αργό ?

Link to comment
Share on other sites

πριν 9 λεπτά, το μέλος mad_dog έγραψε:

 

Γιατί άραγε δεν τα θέλει ?

Μήπως τον κάνουν αργό ?

Tό πιασες του δίνω τα αργά για να τον περνάω ;) αλλά δεν μασάει κάνει δικά του και πάει πιο αργά :p

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 54 λεπτά, το μέλος panosdimp έγραψε:

Tό πιασες του δίνω τα αργά για να τον περνάω ;) αλλά δεν μασάει κάνει δικά του και πάει πιο αργά :p

τα σετάπια σου είναι γρήγορα για τους αργούς οδηγούς, που κάνουν ολες τις κινήσεις απαλά...

Εγώ όταν οδηγάω πρέπει να τρώω πατατάκια, να πίνω καφέ και να πληκτρολογώ στο τσατ.. ;)

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 11 λεπτά, το μέλος GeoF1 έγραψε:

Ρε παιδια αγαπη μονο.

Στειλτε και κανενα σεταπ στον αργο geo.

Αγαπη

Σμουτς

Παφ

Το μυστικό είναι ένα και δεν είναι μυστικό :gyro:.

Τα σετάπια είναι για μετά τα πιστόγυρα:p:D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Είπα χτές το βραδάκι όταν πέσανε οι γυναίκες μου για ύπνο να τεστάρω λίγο το combo του Mad :D. Καλά έλεγα ότι κάτι είχε η AI στην Croft και έπρεπε να τη ρίξω στο 90% για να μην εξαφανιστεί και αρχίσει να μου ρίχνει γύρους, εδώ επανήλθε στο 105% για καλούς αγώνες.

 

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.