Jump to content




Nephiλiμ

Recommended Posts

Επιτέλους καταφέραμε και τρέξαμε ένα αγώνα,  practice κάνουμε και μόνοι μας και  μόνο μέσα από αγώνες βελτιώνεται το racecraft και το consistency. Aφού καταφέραμε να μαζευτούμε 5-6 νοματαίοι αντί για practice μπορούσαμε να έχουμε τρέξει 2-3 sprints και να περάσουμε όλοι καλύτερα νομίζω ;).

 

http://pcgamingforum.liveracers.com/Results/Result/9aeb2fa1-bfde-4536-8e7c-cc5a54479960

Έγινε επεξεργασία από geovas77
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 43 λεπτά, το μέλος geovas77 έγραψε:

Επιτέλους καταφέραμε και τρέξαμε ένα αγώνα,  practice κάνουμε και μόνοι μας και  μόνο μέσα από αγώνες βελτιώνεται το racecraft και το consistency. Aφού καταφέραμε να μαζευτούμε 5-6 νοματαίοι αντί για practice μπορούσαμε να έχουμε τρέξει 2-3 sprints και να περάσουμε όλοι καλύτερα νομίζω ;).

 

http://pcgamingforum.liveracers.com/Results/Result/9aeb2fa1-bfde-4536-8e7c-cc5a54479960

Συμφωνώ απόλυτα. Πάντως τρεξαμε κ 'άλλους 2 αφότου 'εφυγες.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μπορούμε να τρέχουμε καθημερινές, αλλά αυτό αποτελεί εξαίρεση μια ημερά πριν τον αγώνα να τρέχεις για την πλάκα σου.

Ελάτε καθημερινές να τρέχουμε όσο θέλουμε.

Τρέξαμε μετά άλλους 2 αγώνες. Τα καινούργια παιδιά που ήρθαν πιστεύω να τους άρεσε. Αν είναι και αργοί ακόμη καλύτερα !!!

 

Har har har

 

Παράθεση

practice κάνουμε και μόνοι μας

Aν κάνεις practice εκτός server δεν κάνεις τίποτα. Οι χρόνοι είναι μέρα με την νύχτα.

Έγινε επεξεργασία από mad_dog
Link to comment
Share on other sites

Aν κάνεις practice εκτός server δεν κάνεις τίποτα. Οι χρόνοι είναι μέρα με την νύχτα.

Όλη τη μέρα άδειος είναι, εάν υπάρχουν 4-5 online ρύθμισε να υπάρχει αγώνας 15 λεπτά στον οποίο να μπορούμε να τρέξουμε με skip vote.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι μάλλον το καλύτερο που μπορώ με gamepad. Στην αρχή όντως ήταν unplayable παρότι έχει προφίλ για xbox 360 controller, αλλά με μπόλικο ψάξιμο έγινε υποφερτό:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Πλακα ειχε χθες..Σε καποια φαση στον 1ο γυρο με περασαν 2 σαν ΟΒΙΔΕΣ...η μια οβιδα ηταν ο mad.

Εμενα μου στοιχιζει λιγο (πολυ) που δεν εχω μαπ γιατι την πιστα δεν την ξερω καθολου.

Ενταξει πρεπει να εβγαλα και ολικη μια φορα το αυτοκινητο. Εκανα 4-5 τετ ακε.. Μου εσβηνε ξανα μανα αλλα οκ.

Για 1η φορα ηταν ωραια εμπειρια. Φυσικα απο ρυθμισεις κλπ δεν πειραξα τπτ. Μονο ενεργοποιησα ΟΛΟΥΣ τους καθρεπτες για να βλεπω τις ΟΒΙΔΕΣ.!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Μέχρι τώρα οι χρόνοι:

 

fgtve8uf.jpg

 

@GeoF1 πρέπει να μπεις σήμερα πάση θυσία για να με σώσεις. Ετσι και με αφήσεις να σε προσπεράσω τουλάχιστον δεν θα βγω τελευταίος !!!

Πιστεύω να σου άρεσε η εμπειρία η χτεσινή.

 

Τον Server μπορώ να τον βάλω για αγώνα ας πούμε 15 γύρους. Αν μπείτε με voting τον αλλάζετε από practice σε αγώνα. Όσοι θέλετε να τρεχετε καθημερινές κανά αγώνα.

 

Ο @George DRS μπήκε χτες και χτύπησε 1:22 ???

Είστε με τα καλά σας όλοι σας ???

Οι καινούργιοι τουλάχιστον να είναι πιο αργοί από εμένα !!!

Δεν θα με κάνετε εσείς ρόμπα στην κοινότητα των sim racers !!!

Nα πηγαίνετε πιο αργά από εμένα αυριο στον αγώνα !!!

 

:amen::amen::amen:

πριν 16 λεπτά, το μέλος GeoF1 έγραψε:

Εμενα μου στοιχιζει λιγο (πολυ) που δεν εχω μαπ γιατι την πιστα δεν την ξερω καθολου.

Δεν τα χρειάζεσαι αυτά.

Μap και βλακείες...όλα OFF λέμε !!!

Υπάρχεις εσύ το τιμόνι και τα πετάλια !!!

 

Να τρέξει και ο @GeakosF1 !!!

 

Έγινε επεξεργασία από mad_dog
Link to comment
Share on other sites

πριν 32 λεπτά, το μέλος mad_dog έγραψε:

Ο @George DRS μπήκε χτες και χτύπησε 1:22 ???

Έλεος ρε Θεόφιλε. 10 φορές στο είπα : ήμουν σπίτι του τη Δευτέρα. Δικός μου χρόνος είναι. Μην απελπίζεσαι.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Εγώ λέω να μην το βγάλεις το κόμπο μετά τον αγώνα να μπούμε το Σάββατο κάποια στιγμή όσοι δεν μπορούν Παρασκευή να ριξουμε μερικούς αγώνες ,χθες την καταβρήκα με το Δημήτρη .

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ωραια ηταν χθες το βραδυ!

Ειχε απ'ολα,practice,long-medium stints,race!!!!!

Στον πρωτο αγωνα ο mad το πηγαινε ωραια,δεν αφηνε με τιποτε περιθωριο για προσπερασμα!

Ηταν το σεταπ η ειναι πολυ γρηγορος?

Καποιος,δεν καταλαβα,στην πρωτη αριστερη το εχασε και εγινε το τσαφ.

Σιγουρα οι γρηγοροι ηταν και χθες μπροστα!

Να βρεθουμε παλι!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 λεπτό, το μέλος Dimitris Pappas έγραψε:

Στον πρωτο αγωνα ο mad το πηγαινε ωραια,δεν αφηνε με τιποτε περιθωριο για προσπερασμα!

Ηταν το σεταπ η ειναι πολυ γρηγορος?

Eυχαριστώ...

Με default τρέχω ρε παίδες μια ζωή...απλά είμαι σφαίρα...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Eυχαριστώ...

Με default τρέχω ρε παίδες μια ζωή...απλά είμαι σφαίρα...

Άστα αυτά, μας τα πρηξες χθες με το "μαγικό" σεταπ του Σταύρου.

Πάντως άλλο γρήγορος σε qualy και άλλο σταθερά γρήγορος στον αγώνα.

Χθες αυτό φάνηκε πολύ. Φανταστείτε στους 40 γύρους.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Παράθεση

Χθες αυτό φάνηκε πολύ. Φανταστείτε στους 40 γύρους.

Eδώ τα πράματα είναι σοβαρά...τι το περάσαμε ?

10 γύρους στην τύχη χωρίς στρατηγική χωρίς τίποτα ???

 

Παράθεση

οβιδα!!! τι σφαιρα!!

Κερδίζω οπαδούς...είμαι συγκινημένος...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 8 ώρες, το μέλος geovas77 έγραψε:

Όλη τη μέρα άδειος είναι, εάν υπάρχουν 4-5 online ρύθμισε να υπάρχει αγώνας 15 λεπτά στον οποίο να μπορούμε να τρέξουμε με skip vote.

 

Toν Server θα τον αφήσω για το ΣΚ με αυτό το combo, απλά πείτε μου πόσους γύρους να αφήσω για race.

15 laps είναι καλά ?

 

Μπορώ να ρυθμίσω τον Server και με άλλη πίστα/ες οπότε με voting τις αλλάζετε και τρέχετε αγώνες σε όποια θέλετε.

Έγινε επεξεργασία από mad_dog
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.