Jump to content




Nephiλiμ

Recommended Posts

Καλημέρα !

Aγαπητά μου σαλιγκάρια...με λύπη διαπιστώνω ότι δεν κάνετε δοκιμές για αγώνα αλλά μόνο για hot-lap.

Να ξέρετε όμως οτι μετράει μόνο η πτώση της σημαίας τερματισμού. Και επί αυτού σας θυμίζω την περίπτωση του Canada που απλά τερμάτισα πρώτος με σχετική μεγάλη ευκολία.

 

Επίσης δεν τρέχω με 10lt αλλά με 45lt. Ακόμη δεν έχω φτιάξει setup γιατί όπως είπα την πάτησα με τις συνθήκες server. Είχα ξεχάσει να βάλω live weather με αποτέλεσμα ότι setup είχα φτιάξει να είναι άχρηστο. Το setup ακόμη δεν το έχω έτοιμο, θα ετοιματεί όμως και θα μιλήσω την ημέρα του αγώνα τρισάθλια σαλιγκάρια.

 

Καλά ο Σταύρος αν δει τους χρόνους θα τους ρίξει ακόμη περισσότερο. Άκης, Νάσος και Bήτας δεν υπάρχει περίπτωση να με προσπεράσουν. Αν με προσπέράσουν σταματώ το άθλημα και κάνω παρέα τον Γιάννη στο Forza.

 

cslnnjq8.jpg

 

Oι χρόνοι στον server φαίνονται live και εδώ

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Η γιαγιά @panosdimp μπορεί και το πάει αέρα ακόμα και με το εργοστασιακό σετάπ...

Βασικά χελωνάκι να ξέρεις αν κάνεις σετάπ για βρεγμένο, είσαι 100% οκ..

Απλά σε στεγνό αγώνα αλλάζεις μια μόνο παράμετρο μπροστά και πίσω αλλάζεις και το κιβώτιο κλιμάκωση και τρέχεις σφεντόνα..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 38 λεπτά, το μέλος rapid_fast έγραψε:

Η γιαγιά @panosdimp μπορεί και το πάει αέρα ακόμα και με το εργοστασιακό σετάπ...

Βασικά χελωνάκι να ξέρεις αν κάνεις σετάπ για βρεγμένο, είσαι 100% οκ..

Απλά σε στεγνό αγώνα αλλάζεις μια μόνο παράμετρο μπροστά και πίσω αλλάζεις και το κιβώτιο κλιμάκωση και τρέχεις σφεντόνα..

:hehe:

Link to comment
Share on other sites

πριν 18 ώρες, το μέλος wargasm έγραψε:

Τι φαση????

2016-04-17 (1).png

Εχει κάποιο πρόβλημα όταν μπαίνεις από εκεί ,πριν μπεις στο rfactor όταν είσαι ακόμα στο library πατάς πάνω στο rf2 με δεξί το κάνεις μπλέ, δηλαδή το επιλέγεις απλώς χωρίς να το τρέξεις ,μετά πας πάνω αριστερά που λέει view κάνεις κλικ να ανοίξει και πας εκεί που λέει servers πατάς και μετά change filter κάτω αριστερά στο ίδιο παράθυρο εκεί  δίνεις να ψάξει σερβερς  για το rf2 ,βρίσκοντας τον σέρβερ που θέλεις κάνεις διπλό κλίκ και ξεκινά το παιχνίδι από εκεί .

Εκεί θα δεις τι σου λείπει και δεν ξεκινά από τον browser αλλά σου βγάζει invalid password.

Αν σου λείπουν αυτοκίνητα πρέπει να πας να τα βρεις να τα κατεβάσεις  και να τα βάλεις μέσα στο φάκελο packages μετά τα κάνεις install  αν δεν τα κάνει μόνο του από το packages στo ξεκίνημα του παιχνιδιού  κλπ κλπ έλα μια φορά teamspeak και ρώτα τον mad θα σου πει.

Τώρα είδα πως ο σέρβερ που προσπαθούσες ήταν ο δικός μας ,τα παραπάνω ισχύουν για κάθε σέρβερ για να βλέπεις τι σου λείπει και δεν σε βάζει .

view steam.PNGrf2.PNG

Πρέπει να σου λείπουν τα αυτοκίνητα και η πίστα @mad_dogστείλτα του παιδιού  με Pm και να μπεί το βράδυ να του εξηγήσεις τι να τα κάνει

Έγινε επεξεργασία από panosdimp
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

Oσοι έχετε πρόβλημα κάνετε το εξής

 

Σβήνετε το mod το παλιό ή αυτό που κατεβάσατε από τον Server (μέσω launcer, uninstall, delete)

Μετά βάζετε μόνοι σας εδώ

 

C:\Users\filali8is\Documents\rFactor2\Packages

 

αυτό το αρχείο

Κατεβάζεις το παρακάτω αρχείο

(URD EGT v198 Server 1080 build.rfmod 10 KB)

 

Το κάνετε install από το packages από το launcer.

 

Tα παραπάνω ισχύουν όσοι δεν μπορούν να μπουν.

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

@panosdimp Thanks!
Κοιταχτε τι γινετε τωρα, να μου πειτε τι κανω λαθος.

Εχω σβησει καθε mod, και βαζω στα packages το αρχειο ( URD EGT v198 Server 1080 build.rfmod 10 KB )

Μετα παω στο steam-servers-connect etc...

Μου ανοιγει το rfactor  (οχι ο launcher) και μου βγαζει ενα παραθυρο με μια λιστα απο πραγματα που μου λειπουν οπως κατι croft κατι sound κτλ  :)

Το θεμα ειναι οτι μου λεει starting download (kati tetoio) , κανει κανα 5λεπτο και μετα download failed και παει λεγοντας...
Ειμαι σε καλο δρομο?

Link to comment
Share on other sites

Οκ μπες κανονικά με το λαντσερ πήγαινε στο κιβωτιάκι το ανοιχτό  (όχι στα δύο κράνη = multiplayer πιο πάνω) νομίζω είναι το δεύτερο από αριστερά και προς τα κάτω  και ψάξε να τα βρείς αυτά που δεν έχου τσεκαριστεί τα επιλέγεις και κάτω αριστερά φωτίζεται το install πατάς install kai vouala, το κάνεις για κάθε μοντ που δεν ειναι τσεκαρισμένο για μερικά που δεν φωτίζεται το ινσταλ κάνε delete δεν τα χρειάζεσαι για την ώρα.

Έγινε επεξεργασία από panosdimp
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Θέλω skin μέχρι την Παρασκευή που θα τρέξουμε.

Η νίκη που θα κάνε θέλω να συνοδεύεται και με το καινούργιο μου skin.

 

To θέλω μέχρι την Παρασκευή. Αν είναι προχειροδουλειά δεν το θέλω. Θέλω να με βλέπουνε στην πίστα και να κάνουνε στην μπάντα !!!

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, liakjim said:

Ρε φίλε, είσαι τραγικός. Σου πήρε και αγώνα? Παραιτήσου!!! Γραμμή στο Forza. Γιώργο πως σου φάνηκε το rF2 ?

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Μην ξεχνάς τις φατσούλες ... :p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.