Jump to content




Nephiλiμ

Recommended Posts

Jimmy αν δεν είχα σωστά ports δεν θα μπορούσες να μπεις χτες.

Δεν είναι εκεί το πρόβλημα.

 

 

πριν 4 λεπτά, το μέλος AngeloVZR έγραψε:

Ζηλεύω. Εύχομαι να μπορέσω να επιστρέψω μέχρι το τέλος του Απρίλη στις πίστες μαζί σας και πάρα πήρε αέρα το τρελόσκυλο ?

 

Αγγελε...τι να σου πω...είναι απλά για μένα αργοί !!!

 

Χτες ειδικά από πίσω μου όλοι να δούνε τις γραμμές μου...άσε σου λέω...κάνουμε και μαθήματα !!!

Μία ώρα πριν, το μέλος panosdimp έγραψε:

Θα με πείτε υπερβολικό αλλά μπορεί να σας το επιβεβαιώσει κι ο @geovas77απίστευτη πίστα το toban με απίστευτο φου φου μπου ,τα φλατ 6 υπέροχα παρ΄ όλο που είναι μοντ.

Kαλή η πίστα...αλλά η επόμενη που θα βάλω θα είναι μια έκπληξη.

Αν αυτή είναι τεχνική, η επόμενη είναι παρτίδα για σκάκι !!!

 

Aγγελε να τρέξεις μαζί μας σαν αργός που είσαι και να κάνεις παρέα τον Γιάννη. Επειδή είναι αργός ντρέπεται να μπει στον server. Να κάνετα παρέα σαν αργά σαλιγκάρια που είστε και να παρηγορείτε ο ένας τον άλλον.

 

Har har har

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εξακολουθώ να μη μπορώ να συνδεθώ με το ίδιο μύνημα λάθους, μήπως το mod το είχες φτιάξει πρίν το patch και τώρα έγινε corrupted; Το κατεβάζει κανονικά αλλά δεν μπορεί να το κάνει install, στο δε launcher δε μου το εμφανίζει καθόλου έστω για να δοκιμάσω manual install παρόλο που το mod υπάρχει στο /packages.

 

Δοκίμασε να το φτιάξεις από την αρχή και πές μου να δοκιμάσω!

Έγινε επεξεργασία από geovas77
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Έκανα ένα μεγάλο λάθος...είχα ξεχάσει να βάλω τον live καιρό...

Τον έβαλα σήμερα με το που έστησα τον server από την αρχή...

 

Αποτέλεσμα...όλα τα setup άχρηστα, η πίστα έχει άλλη συμπεριφορά με τις καιρικές συνθήκες server...

 

Για αυτό αγαπητά σαλιγκάρια...να μάθετε από εμένα...στήνουμε setup ΜΟΝΟ σε συνθήκες server !!!

Xρόνοι με τον server με live καιρό.

i83brr3g.jpg

 

 

Έγινε επεξεργασία από mad_dog
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Oσοι έχετε πρόβλημα κάνετε το εξής

 

Σβήνετε το mod το παλιό ή αυτό που κατεβάσατε από τον Server (μέσω launcer, uninstall, delete)

Μετά βάζετε μόνοι σας εδώ

 

C:\Users\filali8is\Documents\rFactor2\Packages

 

αυτό το αρχείο

 

https://www.wetransfer.com/downloads/882cac6b4875e3f96e64c19bff81469620160417165658/4e9bd005af18ed08cb0f7775849243eb20160417165658/ea03a2

 

Το κάνετε install από το packages από το launcer.

 

Tα παραπάνω ισχύουν όσοι δεν μπορούν να μπουν.

 

Μπείτε στον server μην ντρέπεστε σαλιγκάρια !!!

 

Θα δείξω επιείκεια...

Έγινε επεξεργασία από mad_dog
Link to comment
Share on other sites

Όντως στην περίπτωση μου ήταν corrupted το αρχείο από το server, ρίχνοντας το αρχείο που έκανε link το κανίς στον κατάλογο packages και κάνοντας manual install από το launcher μπόρεσα να συνδεθώ. Βέβαια μάταιο και αυτό τόσο καιρό ακούω πόσο γρήγορος είναι και μπήκα για να δώ γραμμές και αυτός πάλι 2 δευτερόλεπτα πίσω είναι!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα, το μέλος geovas77 έγραψε:

Όντως στην περίπτωση μου ήταν corrupted το αρχείο από το server, ρίχνοντας το αρχείο που έκανε link το κανίς στον κατάλογο packages και κάνοντας manual install από το launcher μπόρεσα να συνδεθώ. Βέβαια μάταιο και αυτό τόσο καιρό ακούω πόσο γρήγορος είναι και μπήκα για να δώ γραμμές και αυτός πάλι 2 δευτερόλεπτα πίσω είναι!

Αν είναι μόνο δύο από σένα  έχει κάνει άλματα σου λέω :happy:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αργό τριχωτό σαλιγκάρι καλημέρα ελπίζω χθες να σε βοήθησα να αφομοιώσεις πως εμείς οι ασσετιανοί δεν χωρατεύουμε αφού εγώ ένας ταπεινός δοκιμαστής σού δειξα πως οδηγάνε σε συνθήκες σέρβερ φαντάσου να κάνουν ντου τα πρώτα ονόματα ( Ακης Νάσος Βήτας) θα φύγεις με την ουρά στα τρελά σου σκέλια.

Ho ho ho! ? 

Άντε ανέβασε κατάταξη να δει ο George κι Σταύρος να πλακώσουν να κάνουν κάτω από 1:20. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.