Jump to content




Nephiλiμ

Recommended Posts

ΣΚ = No Can Do

 

Μόλις έτρεξα ένα αγώνα με Lotus 79 διάρκειας μίας ώρας και παίζει να τρέξω άλλον ένα το βραδάκι εάν καταφέρω να ηρεμήσω,  δεν υπάρχει ώρα δυστυχώς μέσα στο ΣΚ για άλλα sims :/

Link to comment
Share on other sites

Μόλις μπήκα είμαι πτώμα για αγώνα δεν το βλέπω άλλωστε είμαστε 2-3. 

Ρίχνω ξεκούραση και μπαίνω ασσέττο με Vita  κατά τις 23 αν θέλετε κ μπορείτε ελάτε για προπόνηση @mad_dog @gchristod

Link to comment
Share on other sites

Aγαπητοί κύριοι.

Είχαμε πει θα κάνουμε αγώνα το Σαββατο μετά από προτροπή ότι δεν βόλευε λόγω τριήμερου.

Το Σαββατο δεν παρουσιάστηκε κανείς.

Δεν συνεχίζω εδώ με το rF2. Είναι το τελευταίο μου post σε αυτό το thread.

Όποιος θέλει και έχει όρεξη να τρέξει μπορεί να με βρει εδώ.

Καλημέρα.

Link to comment
Share on other sites

πριν 5 λεπτά, το μέλος mad_dog έγραψε:

Aγαπητοί κύριοι.

Είχαμε πει θα κάνουμε αγώνα το Σαββατο μετά από προτροπή ότι δεν βόλευε λόγω τριήμερου.

Το Σαββατο δεν παρουσιάστηκε κανείς.

Δεν συνεχίζω εδώ με το rF2. Είναι το τελευταίο μου post σε αυτό το thread.

Όποιος θέλει και έχει όρεξη να τρέξει μπορεί να με βρει εδώ.

Καλημέρα.

Ω!! τι ωραία κορίτσια είναι αυτά????

Μπορώ να έρθω και εγώ??

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Βρε @mad_dog  πως κάνεις έτσι αφού είπαμε θέλαμε αλλά δεν μπορέσαμε τι να τρέχαμε 3  άτομα ?

Απουσίες πάντα θα υπάρχουν έχουμε και κανονική ζωή τι να κάνουμε ,σημασία έχει να θέλουμε και θα βρεθεί ο χρόνος αρκεί να μη γκρινιάζουμε .

Στο σάιτ που μας έβαλες δεν μπορώ να κάνω sign in δεν ξέρω γιατί δεν μου στέλνει mail για να κάνω validate.

Spoiler

Ελα μπρε Κλούνει άσε τις ιδιοτροπίες και γράφε εδώ μας έλλειψες τολμώ να πω .:(

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 7 ώρες, το μέλος mad_dog έγραψε:

Aγαπητοί κύριοι.

Είχαμε πει θα κάνουμε αγώνα το Σαββατο μετά από προτροπή ότι δεν βόλευε λόγω τριήμερου.

Το Σαββατο δεν παρουσιάστηκε κανείς.

Δεν συνεχίζω εδώ με το rF2. Είναι το τελευταίο μου post σε αυτό το thread.

Όποιος θέλει και έχει όρεξη να τρέξει μπορεί να με βρει εδώ.

Καλημέρα.

Γιατί?

Link to comment
Share on other sites

Ελα να μαζευόμαστε, στέλνω pm σε @gchristod @liakjim(( και όποιος άλλος επιθυμεί μου λέει να του στείλω pm))  για το τι θα τρέξουμε, ελάτε για πράκτις σήμερα το βράδυ ώρα 23:00 φαίνονται ενδιαφέροντα τα αυτοκίνητα την πίστα δεν την ξέρω .

Πέμπτη έχει RRE για συνέχεια έτσι για νά χουμε σφαιρική άποψη για τα sim.

Eδώ η πίστα και τα τεμπλέιτς

 

http://www.unitedracingdesign.net/#!downloads/cuy0 

templates

http://www.pcgamingforum.net/forum/index.php?/files/file/3-croft-circuit/

track

Έγινε επεξεργασία από panosdimp
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 37 λεπτά, το μέλος panosdimp έγραψε:

ελάτε για πράκτις σήμερα το βράδυ ώρα 23:00 φαίνονται ενδιαφέροντα τα αυτοκίνητα την πίστα δεν την ξέρω .

Πέμπτη έχει RRE για συνέχεια έτσι για νά χουμε σφαιρική άποψη για τα sim.

Αν έχει κοιμηθεί ο μικρός μπορεί να μπω,  αλλά δεν ξέρω σίγουρα. Σχετικά με την Πέμπτη, να κάνουμε οπωσδήποτε ένα eventaki να δείτε και τα καινούρια FFB και physics των GT3. Από αύριο λογικά θα μου έρθει και η VDSL και θέλω να την τεστάρω. Αν πάει καλά και αντέχει, ίσως να αρχίσω να σηκώνω dedicated και σε άλλα παιχνίδια εκτός του raceroom, με κανονικότητα εβδομάδας και εναλλαγή πίστας/αυτοκινήτου. Spoiler: Θα έχει και parc ferme ;););) 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως δεν πρόκειται να δουλέψει μετά από την τροπή που πήραν τα πράγματα .
Εχω να κάνω μια τελευταία πρόταση στον admin @mad_dog που φυσικά την υιοθετεί μόνο αν  θέλει .

Λέω να γυρίσεις εδώ και να το κάνεις πιο χαλαρό το θεωρώ υπερβολή να τρέχουμε 3-4 άτομα αγώνες με φούλ κανονισμούς, θα έρθουν κι αυτοί ίσως αλλά βρε αδελφέ αφού δεν

έρχεται κόσμος ,τουλάχιστον ας υπάρχει για να κάνουμε καμιά συγκέντρωση χαλαρή αυτοί οι λίγοι που γουστάρουμε κι αν γουστάρουμε παραπάνω το διοργανώνουμε επι τόπου.

Τέλος κι από μένα .

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.