Jump to content




Nephiλiμ

Recommended Posts

Αυτό το render δεν ξέρω από τι είναι, σου έδειξα το screenshot από τον server με όλα τα γραφικά full και ήταν απαίσια.

 

9IvCTaF.jpg

 

 

 

Α δηλαδή το Drummond είναι πραγματικό μέρος στη Σκωτία; Η πίστα είναι πάντως επινόηση της ISI. Δεν υπάρχει στην πραγματικότητα! Βάλε λίγη λιακάδα να τρέξουμε σαν άνθρωποι!!

Link to comment
Share on other sites

Συνεχίζεις και με στεναχωρείς...

 

The area was once thought to be a place of ancient religious ceremonies, centered around a small henge of rounded stones located at the foot of the valley. Many people considered the area to be haunted, and there are many stories of disappearances and sightings of unusual things going back thousands of years. By 1946 however, the area was largely deserted, with only a handful of local farmers working in the valley.

June 1947 saw a flurry of activity, when the British military constructed a base to handle radio traffic for the region. Of course, due to the location, there was some controversy, especially as the area saw little need for such an installation. Less than two months later, after a period of strange activity, the installation was abandoned, and it was found that the stone circle had been used as the foundations for a brick tower within the base.

As time went by, ‘Glen Station’ and many of the valley stories were forgotten by all but a few. It wasn’t until the mid-1950’s, when a young farmer’s son began to travel from Duns, Berwickshire, to race at both Loch Drummond and nearby Crimond, that the area saw life once more. Soon, a young gentleman’s racing club was formed and saw great success for the next decade, using a simple set of racing rules: “no contact, and show respect to your fellow competitors.”

Fully resurfaced in 1972, 1993 and 2008, the track also saw the addition of a new section in 2009, but could not attract high profile racing categories until safety improvements were made, and the dangerous runoff areas were widened. Sadly, the recent financial crisis of 2012 proved to be a tough challenge to overcome in terms of organizing the races, and covering the costs of recent improvements to the track. This saw the gentleman’s racing club (then known as GRC) sell the track to local racing enthusiast, John Livet, who has promised to make sure the legacy of the Gentleman’s Club carries on.

 

http://rfactor.net/web/rf2/tracks/loch-drummond/

Link to comment
Share on other sites

O Server καιρού όπως είπα, τρέχει παράλληλα με τον Server του rF2.

Tα δεδομένα είναι από πραγματικούς σταθμούς.

 

Τα έλεγα και στην αρχή ο Jimmy όχι μόνο τα αγνόησε, αλλά δεν με πίστευε !!!

Ναι κύριοι, Server καιρού όχι αστεία !!!

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, mad_dog said:

O Server καιρού όπως είπα, τρέχει παράλληλα με τον Server του rF2.

Tα δεδομένα είναι από πραγματικούς σταθμούς.

 

Τα έλεγα και στην αρχή ο Jimmy όχι μόνο τα αγνόησε, αλλά δεν με πίστευε !!!

Ναι κύριοι, Server καιρού όχι αστεία !!!

Δείξε μου ΕΝΑ βίντεο με real life αγώνα από αυτή την πίστα. Δεν υπάρχει φίλε μου. Fantasy track, fictional track, πες το όπως θες.

Στην ISI γράφουν παραμυθάκια.

Δε λέω ότι είναι άσχημο track, απλά είναι φανταστικό.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, liakjim said:

Όπως εγώ, που πριν σηκώσω το χέρι και ορκιστώ, ξεκίνησα με τη λέξη "δεν".

Αν και βγαίνουμε off topic δεν μπορώ να μην σχολιάσω.

Ειδικά αν εννοείς σε καμιά ορκωμοσία στρατού, ακόμα και την καραγκούνα να τραγουδούσες το ίδιο αποτέλεσμα θα είχε, δέχθηκες και υποστήριξες αυτά που έλεγε ο κύριος ομιλητής.

Αν είχες κάποια διαφωνία με αυτά που έλεγε, έπρεπε να βγείς μπροστά και να πεις "Ωπ, εγώ δεν συμφωνώ". Σε οποιαδήποτε άλλη περίπτωση είναι σα να βγήκαν από το στόμα σου τα λόγια του, ηθικά και νομικά.

Link to comment
Share on other sites

Φανταστικό όντως με την καλή έννοια το τρακ αφού μας άρεσε τι νόημα έχει ?

Για τα γραφικά φταίει η τεράστια οθόνη (με κάτι πιχελαρες τέτοιες τι περιμένεις) και η οξύτατη όραση :-P 

Πάντως οι φωτογραφίες που ανέβασα είναι μέσα απο το παιχνίδι και δεν είναι κι άσχημες. :-D 

Μου φαίνεται πως  κάνει δολιοφθορά mad έπρεπε να του απαγορευτεί η είσοδος τσάμπα το προμοσιον τόσο καιρό, πήγε στράφι.:-P :-D 

Κοιτώντας προσεκτικά τη φωτογραφία βλέπουμε πως έχει δοθεί προτεραιότητα σ αυτά που δουλεύουν ,οι ψηφιακες ενδείξεις στο κοκπιτ είναι καθαρότατες τώρα οι διακόπτες είναι φλου γιατί δεν χρησιοποιούνται ούτε που θα τους δεις ποτέ ,είναι προφανές πως έχει δοθεί προτεραιότητα στα φύζικς και στα απαραίτητα γραφικά.:)

Αλλά ας τα αφήσουμε αυτά και να βάλουμε αγώνα σήμερα αργότερα με ήλιο όπως θέλει ο καλεσμένος ,τι λες @mad_dog?

Έγινε επεξεργασία από panosdimp
Link to comment
Share on other sites

Αν μπείτε σήμερα, λογικά θα είναι στεγνό https://www.wunderground.com/q/zmw:00000.15.03144?sp=ISTIRLIN5

 

@mad_dog, Μπορούμε να βλέπουμε live κάπου τις συνθήκες του server?

Έγινε επεξεργασία από liakjim
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Χμμμ...δεν ξέρω αν γίνεται αυτό...

 

Όποιος θέλει να μπει στον Server να κάνει δοκιμές καλό είναι να βλέπει πρώτα τον καιρό

 

https://www.wunderground.com/q/zmw:00000.15.03144?sp=ISTIRLIN5

πριν 16 λεπτά, το μέλος panosdimp έγραψε:

Αλλά ας τα αφήσουμε αυτά και να βάλουμε αγώνα σήμερα αργότερα με ήλιο όπως θέλει ο καλεσμένος ,τι λες @mad_dog?

Πάνο είμαι εκτός...δεν έχω πρόσβαση στον Server καιρού.

Σήμερα είναι στεγνά, αν βρέξει τι να κάνουμε...

Τι ώρα λέτε να μπείτε ?

Link to comment
Share on other sites

πριν 49 λεπτά, το μέλος mad_dog έγραψε:

O Server καιρού όπως είπα, τρέχει παράλληλα με τον Server του rF2.

Ναι κύριοι, Server καιρού όχι αστεία !!!

 

πριν 37 λεπτά, το μέλος mad_dog έγραψε:

Για τον καιρό και πως δουλεύει σε κάλυψα ?


Ναι , μας καλυψες.

Πριν ξεκινησω για ψαρεμα θα ενημερωνομαι απο σενα :p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν χαλάω με τίποτα είμαι γεμάτος συνηρητικά άλλωστε έχω τις λιγότερες απουσίες!:amen:

 

Ωραίο φαίνεται το μοντ @mad_dogέλα να μας το βάλεις στο σέρβερ να ρθει κι ο Γιάννης που βαρέθηκε τη Σέβυ.

Καλά σηκώνει κάτι σκινς το εργαλείο.....

Το γρασίδι εκεί κααααάτω φαίνεται ψεύτικο !

 

Έγινε επεξεργασία από panosdimp
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, panosdimp said:

Δεν χαλάω με τίποτα είμαι γεμάτος συνηρητικά άλλωστε έχω τις λιγότερες απουσίες!:amen:

 

Ωραίο φαίνεται το μοντ @mad_dogέλα να μας το βάλεις στο σέρβερ να ρθει κι ο Γιάννης που βαρέθηκε τη Σέβυ.

Καλά σηκώνει κάτι σκινς το εργαλείο.....

Το γρασίδι εκεί κααααάτω φαίνεται ψεύτικο !

 

Δεν είναι Mod αλλά ISI!!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.