Jump to content




Nephiλiμ

Recommended Posts

Υπό βροχή που ?

Bρε τρελοί, στον Server υπάρχει αληθινός καιρός.

Δηλαδή υγρασία, άνεμος (που σαφώς παίζει ρόλο) και θερμοκρασία ασφάλτου και αέρα.

Δεν είναι οι ίδιες συνθήκες αν τρέχετε offline !!!

Link to comment
Share on other sites

πριν 1 λεπτό, το μέλος liakjim έγραψε:

Νωρίς το απόγευμα, μπήκαμε server με Άκη και Παναγιώτη και χορέψαμε στη βροχή.

Hint : λάστιχα

 

Δεν φαίνεται στον Server o akis.

Τα λάστιχα που είναι κάπως πράσινα επειδή πάτησαν έξω.

Αυτό το είδαμε από την πρώτη στιγμή...αλλά όπως σου είπα εφελίκια και τίποτα αλλο. παλια μηχανή rF1

Link to comment
Share on other sites

πριν 1 λεπτό, το μέλος liakjim έγραψε:

Το βρήκες!!!

Δηλαδή, θες να πεις πως το κορυφαίο sim όλων των εποχών, δεν εξομοιώνει το dirt στα λάστιχα όταν βγαίνεις έξω?

τσ τσ τσ

Kαι φυσικά τα εξομειώνει. Αν θέλεις βγες έξω μετά πάτα μέσα με τα βρώμικα λάστιχα και πες μου τι παρατηρείς.

Σε εμάς ???

Που έχουμε κάνει διδακτορική διατριβή στο rF2 ???

 

Δείξε μου τον χρόνο του Ακη στον Server...

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, mad_dog said:
3 minutes ago, mad_dog said:

Και γιατί δεν γράφει ο ίδιος εδώ να μας πει εντυπώσεις.

Και πότε μπήκατε και δεν το πήρα είδηση...

Το βραδάκι θα μπείτε ?

Κατι θα γίνει. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kαλά δεμ παρατηρείς τον ήχο της βρωμιάς και μετά την απότομη αλλαγή στο grip ???

 

Ban από τον Server, ποινή αποκλεισμού 2 αγωνιστικών, την επόμενη παρουσιάζεσαι με μπλουζάκι του rF2.

Kαλά δεμ παρατηρείς τον ήχο της βρωμιάς και μετά την απότομη αλλαγή στο grip ???

 

Ban από τον Server, ποινή αποκλεισμού 2 αγωνιστικών, την επόμενη παρουσιάζεσαι με μπλουζάκι του rF2.

Link to comment
Share on other sites

Για να σε βοηθήσω στην κατανόηση, από την συνέντευξη στο RD :

http://www.racedepartment.com/threads/image-space-incorporated-exclusive-interview.118789/

RD: On a similar topic, in dry conditions can we expect to see some kind of dirt/marble pick up on tires?

TW: We’re unlikely to implement that in rFactor 2, you’ll just have to deal with the existing drop in grip on those surfaces.

Link to comment
Share on other sites

Ωραία περάσαμε στο σέρβερ του mad dog σε συνθήκες κατακλυσμού.

 

Η βροχή συνεχίζει να μπαίνει μέσα στην καμπίνα του οδηγού!!!!!!!!!!!  Τα γραφικά συνεχίζουν να είναι αστεία ιδίως στο cockpit που τα textures πρέπει να είναι γύρω στα 50kb σύνολο. H πίστα έχει αρχαιολογικά γραφικά. Μου πόνεσαν τα μάτια παρά τα 4k και όλα τα graphics στο full.

 

SCREENSHOT ΣΕ 4Κ

Link to comment
Share on other sites

Εντυπώσεις: Ωραίο ffb πανάλαφρο τιμόνι στη βροχή και συνεχώς ανάποδα για να κρατήσεις το αυτοκίνητο στην πίστα. Με 2 ταχύτητες πάνω πήγαινα και με νεκρό τιμόνι από την υδρολίσθηση.

 

Eίναι fantasy track έτσι; Από πού τραβάς τις καιρικές συνθήκες; :p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kαιρός Live...

 

ΛΕΜΕ live για να μην ξεχνιόμαστε.

Δουλεύει με API, έχω key, μου στέλνουν τα δεδομένα ανά 120 sec από τους σταθμούς που έχουν στην περιοχή.

Ο Server καιρού τρέχει από πίσω παράλληλα με το rF2. Διαβάζει στην τοποθεσία που έχει η πίστα και στέλνει δεδομένα.

Τα δεδομένα μετά πάνε στον Server.

Έτσι έχουμε live καιρό στον Server μας...το καμάρι μας...τον καλύτερο Server στην κοινότητα της ISI !!!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.