Jump to content




Nephiλiμ

Recommended Posts

On 14/3/2016 at 8:07 PM, liakjim said:
On 20/3/2016 at 0:14 PM, gchristod said:

Δεν πειράζει τρέχουμε το επόμενο Σάββατο είναι ανάγκη να γίνει αυτό το Σ/Κ?

Μπορούμε όμως να τρέξουμε φιλικά αν είναι ανοιχτός ο σέρβερ. 

Αυτό το Σ/Κ αυτοσχέδιους αγώνες, ραντεβού στα πιτς! 

Link to comment
Share on other sites

Eντάξει, αλλά αν δηλώσουν ξένοι και έρθουν θα γίνει κανονικά αγώνας...

 

Μια αλλαγή στους κανονισμούς Parc Ferme

Θα ισχύει από εδώ και πέρα το εξής:

Στο quali η φθορά ελαστικών μένει. Αυτό σημαίνει ό,τι στον αγώνα κατεβαίνεις με φθαρμένα ελαστικά από το quali.

Είσαι καλός ?

Κάνε ένα-δύο γύρους και σώσε τα ελαστικά για τον αγώνα.

Ή αν θέλεις λιώσε στο quali να χτυπήσεις θέση, αλλά μετά κατεβαίνεις με πολύ φθαρμένα ελαστικά.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, mad_dog said:

Eντάξει, αλλά αν δηλώσουν ξένοι και έρθουν θα γίνει κανονικά αγώνας...

 

Μια αλλαγή στους κανονισμούς Parc Ferme

Θα ισχύει από εδώ και πέρα το εξής:

Στο quali η φθορά ελαστικών μένει. Αυτό σημαίνει ό,τι στον αγώνα κατεβαίνεις με φθαρμένα ελαστικά από το quali.

Είσαι καλός ?

Κάνε ένα-δύο γύρους και σώσε τα ελαστικά για τον αγώνα.

Ή αν θέλεις λιώσε στο quali να χτυπήσεις θέση, αλλά μετά κατεβαίνεις με πολύ φθαρμένα ελαστικά.

 

Μας έσκισες. Βασικά τι σημαίνει ακριβώς? Μπορώ στο qualy να αλλάξω λάστιχα πριν εκπνεύσει ο χρόνος ή καθόλου? 

Έγινε επεξεργασία από liakjim
Link to comment
Share on other sites

πριν 42 λεπτά, το μέλος liakjim έγραψε:

Βασικά τι σημαίνει ακριβώς?

Ότι η hardcorίλα χτύπησε κόκκινο. Επίσης σημαίνει ότι το τρελόσκυλο ψάχνει παραθυράκια προσπαθώντας να εξαντλήσει κάθε πιθανότητα μπας και δεν είναι τελευταίος.

πριν 1 ώρα, το μέλος mad_dog έγραψε:

Έχω κανονίσει πρόγραμμα για την Κυριακή με την οικογένεια...

To rf2 είναι απόλυτο sim. Δεν δικαιολογούνται απουσίες λόγω οικογενειακών συγκεντρώσεων, παιδικών πάρτυ, γάμων ή/και βαφτίσεων, bachelor party και ορκωμοσιών στο πανεπιστήμιο. Για αυτούς που βάζουν την οικογένεια πάνω από το simracing υπάρχει το AC και το R3E. 

Έγινε επεξεργασία από gchristod
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

πριν 56 λεπτά, το μέλος liakjim έγραψε:

Μας έσκισες. Βασικά τι σημαίνει ακριβώς? Μπορώ στο qualy να αλλάξω λάστιχα πριν εκπνεύσει ο χρόνος ή καθόλου? 

Αυτό σημαίνει ό,τι τα ελαστικά που θα τρέξεις στο quali μένουν επάνω στο αυτοκίνητο. ΔΕΝ αλλάζουν.

Με αυτά θα ξεκινήσεις τον αγώνα. Δηλαδή με τα φθαρμένα του quali. Όσους περισσότερους γύρους κάνεις και τα καταπωνείς τόσο χειρότερα για σένα στον αγώνα.

Αυτό θα ισχύει από εδώ και πέρα.

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 22/3/2016 at 0:25 PM, mad_dog said:

Πάνο αυτό είναι καλό skin...

 

CaOeQ6z.jpg

 

wOKuRRg.jpg

 

 

Δεν φαίνεται τίποτα για πες λινκ για τα σκινς.

Eπίπονη δουλειά τα σκίνς όταν δεν ξέρεις καλά το photoshop το οποίο είναι χαοτικό αν το μάθεις όμως μπορείς να κάνεις παπάδες ,το ερώτημα που τίθεται όμως μετά είναι αν έχεις όρεξη γιατί πάντα ο χρόνος μας καταδιώκει.

Το βράδυ θα μπω  για να δοκιμάσουμε τα σκινς και τη βροχή, κρίμα που δεν θα είναι κι ο vitas(rapidfast) η βροχή είναι το στοιχείο του .

Ραντεβού γύρω στις 23 .

Έγινε επεξεργασία από panosdimp
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, mad_dog said:

Αυτό σημαίνει ό,τι τα ελαστικά που θα τρέξεις στο quali μένουν επάνω στο αυτοκίνητο. ΔΕΝ αλλάζουν.

Με αυτά θα ξεκινήσεις τον αγώνα. Δηλαδή με τα φθαρμένα του quali. Όσους περισσότερους γύρους κάνεις και τα καταπωνείς τόσο χειρότερα για σένα στον αγώνα.

Αυτό θα ισχύει από εδώ και πέρα.

 

 

Σοβαρά τωρα. Θες να κάνεις το ίδιο με την φετινή F1? Γιατί λοιπόν κάποιος, να μην βγεί ούτε για ένα γύρο κ να σώσει έτσι λάστιχο?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 7 λεπτά, το μέλος liakjim έγραψε:

Σοβαρά τωρα. Θες να κάνεις το ίδιο με την φετινή F1? Γιατί λοιπόν κάποιος, να μην βγεί ούτε για ένα γύρο κ να σώσει έτσι λάστιχο?

 

Aν δεν βγει θα ξεκινήσει τελευταίος.

Επίσης ενημερώνω τις εξής αλλαγές:

 

1. Parc Ferme, στην περίπτωση του quali δεν μπορείτε να αλλάξετε τίποτα, εκτός από καύσιμα.

2. Parc Ferme, τα ελαστικά μένουν μετά το quali. Αυτό σημαίνει ξεκινάτε με φθαρμένα ελαστικά τον αγώνα.

 

Ποινές:

 

1. Στην περίπτωση ποινής (π.χ. έχετε περάσει την επιτρεπόμενη ταχύτητα στα pit) έχετε μέχρι 5 γύρους περιθώριο ώστε να εκπληρώσετε την ποινή. Η ποινή είναι stop and go διάρκειας 10 sec.

 

2. Στην περίπτωση μπλε σημαίας που δεν γίνει σεβαστή ποινή 0.9 sec.

 

:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ενα έχω να πω πως με αυτό το επιδειξιομανές promotion που έχεις υιοθετήσει θα χάσουμε κι αυτούς που έχουμε σίγουρους ,μόνο που τα ακούει όλα αυτά ο άλλος παθαίνει το κάτι τις του .

Σου λέει αν είναι να θυμάμαι ένα κάρο λεπτομέρειες τη στιγμή που δεν θυμάμαι ούτε  ποιό κουμπί έχω ορίσει για ποιά ενέργεια τότε άστο καλύτερα πάω forza rre etc. :p:p:D

Aυτά για τα σκίνς τα ξέρω άλλο ζήτησα αλλά οκ τα βρήκα στο RD .

See you later.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι ωραίο να ξεκινάς με φθαρμένα.Εμένα πάντως οι κανονισμοί του φίλτατου μου φαίνονται λογικοί.Αλλά εγώ από την άλλη έχω κ λίιιιιιιγο πρόβλημα. :hehe:

 

Θυμάμαι στο netKar που αν δεν πάταγες για νέα λάστιχα πριν μπεις για race έτρεχες με τα φθαρμένα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.