Jump to content




Nephiλiμ

Recommended Posts

Παίδες όπως τα βλέπω τα πράματα θα τρέξουμε με βροχή.

Το θετικό είναι ό,τι άυριο και Πέμπτη θα βρέξει οπότε μπορούμε να μπούμε να κάνουνε προπόνηση με βροχή.

 

Oι χρόνοι μέχρι τώρα

 

4vh457l2.jpg

 

Μπορείτε να τους δείτε και εδώ live

 

Έγινε επεξεργασία από mad_dog
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Άσε έχω πάθει πλάκα...και ο δικός μας ο Πάνος καλός είναι μωρέ...ο ένας μπογιατζής ο άλλος καλλιτέχνης...

 

Har har har

 

Λοιπόν δηλώστε επίσημα εδώ πόσοι θα τρέξετε το Σαββατο στις 26.03.2016

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να πω με βεβαιότητα αν είμαι σπίτι δεν το συζητάμε, μπορούμε όμως να το πάμε Κυριακή βράδυ ούτως η άλλως δεν με βλέπω να λαβαίνω μέρος στο ανεπίσημο του ασσέττο,λέω να το αφήσουμε ανοιχτό και να δούμε το Σάββατο.

Μαντ θα μπω αύριο να δούμε αν ανεβαίνει το σκιν έκανα κάτι αλλαγές.

Link to comment
Share on other sites

ok.

 

Αυτοί που θα τρέξουν να γράψουν εδώ, για να ξέρω πόσοι θα τρέξουνε.

 

Dimitris Pappas

δήλωσε εδώ σε παρακαλώ αν δεν σου είναι κόπος. Αν δεν είσαι registered σε δηλώνω εγώ.

Πάνο το ίδιο κάνω και με εσένα.

Έγινε επεξεργασία από mad_dog
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Επειδή βλέπω ήδη πάαααρα πολλά registrations, μπορείς να γράψεις και μένα? Όσο πιο γρήγορα μπορείς σε παρακαλώ, μην γεμίσει το grid και μείνω στην απ'έξω... 

Έγινε επεξεργασία από gchristod
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Υπέροχο το αμάξι και πολύ τεχνική η πίστα αλλά μόνο με τα μαλακά λάστιχα που δίνει ι ISI ή θα πρέπει να ρίξεις το ρυθμό 2-3 δευτερόλεπτα για να βγεί ο αγώνας ή να μπαίνεις κάθε πέντε-δέκα γύρους για ελαστικά ή οδηγώ τελείως λάθος παρόλο που πηγαίνω όσο πιο smooth μπορώ και γενικά ο τρόπος οδήγησης μου σε όλα τα sims μάλλον τείνει πρός το φλωροαργό παρά το απότομο του στύλ πλακώνομαι στα φρένα>μπαίνω με τις μπάντες και όποιον πάρει ο χάρος :/

 

Κατά τα άλλα κάθε φορά που παίζω rf2 αναρωτιέμαι τι τεράστια ευκαιρεία έχει κλωτσήσει η ISI και έχει καταντήσει την μακρά καλύτερη μηχανή physics/ffb σε ένα niche παιχνίδι, δώσε μου αυτή τη μηχανή με το online του iR και θα βρισκόμουν στον παράδεισο των simracers.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

H αλήθεια είναι ό,τι θέλει να βρεις ρυθμό. Τα ελαστικά σε αυτήν την πίστα θα είναι πρόβλημα.

Είναι όμως πολύ πιθανό να έχουμε βροχή. Δηλαδή αύριο θα έχουμνε σίγουρα βροχή στον Server λόγω καιρού. Καλό είναι να κάνουμε και προπόνηση με βροχή.

 

Τα αποτελέσματα από τον τελευταίο αγώνα

 

9kzar3rh.jpg

 

πριν 12 λεπτά, το μέλος liakjim έγραψε:

 

@panosdimp, θα με ενδιέφερε ένα replay σου.

 

Μπορώ και εγώ να ανεβάσω replay αν θέλετε (παρακαλείται ο Γιάννης να μην απαντήσει σε αυτό το post)

Έγινε επεξεργασία από mad_dog
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα κ γω να μπω ρε γαμώτ αλλά την Κυριακή έχουμε 2ωρο αγώνα κ θαχω πάλι το γνωστό θέμα με τα λάστιχα που δεν μπορώ να τα ζεστάνω με τίποτα κ ακόμη δεν έχω κάνει ούτε ένα λαπ.

 

Αύριο έχουμε τον Τεταρτιάτικο που ούτως ή άλλως μπαίνω για τη φάση κ μόνο.

 

Το ερώτημα είναι αφήνω στην άκρη το Κυριακάτικο μαρτύριο σε πίστα που δεν έχω τρέξει ποτέ να μπω με σας το Σαββάτο για τη φάση?

 

decisions decisions...

 

υγ:αν κάτσω την Πέμπτη ή την Παρασκευή πιστεύω σε κανά 10γυρο θα ξαναθυμηθώ την πίστα του Λόχνες.Εκείνο που βαριέμαι είναι οτι πρέπει να φάω κανά 20λεπτο για να ξανασετάρω το ρουΦού αφού έχω να το δοκιμάσω από τότε που το έκανα ξανά εγκατάσταση μέσω στίμ.

 

υγ2:αύριο βαριά Πέμπτη θα ενημερώσω για τη συμμετοχή εδώ

Έγινε επεξεργασία από sosna
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.