Jump to content




Nephiλiμ

Recommended Posts

Αφού το rf2 έχει τόσο μεγάλο βάθος, για να εμβαθύνουμε περισσότερο προτείνω να τρέχουμε μόνιμα με αυτό:
assets_LARGE_t_420_54059733.JPG.7b7c6cf2

 

:p

 

@mad_dog Τι σχέση έχει το να τρέχουμε διαφορετικά combos με το AC και το Raceroom? Να το κάνουμε καλύτερα μια φορά το μήνα, τώρα που το ξανασκέφτηκα δεν με φτάνουν 2 εβδομάδες για practice,θέλω να συμπληρώσω τουλάχιστον 2000 γύρους σε κάθε πίστα.

Τσουρέκια με τη "βαρύτητα" και τις άλλες παπάτζες. 

Έγινε επεξεργασία από gchristod
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Moυ μιλάς σκληρά...

Είμαι ευαίσθητος και δεν έπρεπε να το κάνεις αυτο.

Στον επόμενο αγώνα μπορεί ακόμη να έχω ψυχικά τραύματα από το παραπάνω post και να μην μπορώ να αποδώσω και να διδάξω πως οδηγούνε στο όριο.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

:hehe:

@mad_dog τί περίμενες από οδηγό που έχει τιμή του και καμάρι του το ΦΟΡΤΣΑ 1Χ6 :p

Δείξε όμως λίγο οίκτο και υπομονή παιδί είναι θα καταλάβει όταν εμβαθύνει ,τώρα που πήρε και βαθυσκάφος τον βλέπω πολύ μπροστά η ίσως και να κάνω λάθος μπορεί να ναι επειδή πλησιάζεις να του ρίξεις γύρο .:p:D

Έγινε επεξεργασία από panosdimp
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Tόσους έκανες. Ο Server δεν λέει ποτέ ψέμματα...εκτός αν είδες ότι είμαι πισω σου 5 δέκατα και σε έπιασε κρυος ιδρώτας...

Mπήκε μετά και ο marmagas...καλούς χρόνους έκανε δεν λέω...καλούς χρόνους...

Έτρεχε και ο Γιάννης μαζί μας...δεν τον είδα καθόλου...

 

http://pcgamingforum.liveracers.com/Live/?server=pcgamingforum.net

 

Har har har

 

edit: O Jimmy είναι πίσω σου ακριβώς ένα sec 1:21.658...

Κάποιο σημάδι είναι από τους Θεούς...

 

t9x53r7z.jpg

Έγινε επεξεργασία από mad_dog
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Eριξα λίγο διάβασμα από τον οδηγό του Δημήτρη και νομίζω πως έπιασαν τόπο @mad_dog πρέπει να ανανεώσεις τη λίστα με τους χρόνους ,βέβαια ακόμα είμαι στα αμορτισέρ οπότε έχουμε μέλλον.

Φανταστική πίστα υπέροχη εξομοίωση αυτό το ρουφου2 δεν έχω λόγια, μου φτιάχνει τη διάθεση θα το προτιμήσω από τα τσίπουρα .

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nα πω την αμαρτία μου...ο χρόνος μου έπεσε μετά από setup. Βέβαια ακόμη έχει περιθώριο για βελτίωση, αλλά τα ελαστικά η πίστα τα τρώει για πρωινό. Εκεί είναι το μεγάλο πρόβλημα, εκτός αν έχεις πιάσει επίπεδο ημίθεου και οδηγάς έτσι χωρίς φθορά ελαστικού.

Η πίστα αυτή θέλει πολύ προπόνηση για να βγάλεις καλό setup.

Πείραξα αμορτισέρ, σασμάν και αεροτομές. Θα πειράξω σήμερα και γεωμετρία να δούμε τι θα κάνουμε.

 

Οι χρόνοι είναι πάντα διαθέσιμοι εδώ

 

http://pcgamingforum.liveracers.com/Live/?server=pcgamingforum.net

Ξεφύγαμε...σήμερα το βράδυ θα περάσω telemetry

Tα αστεία τελειώσανε.

 

uwvbum6e.png

 

 

http://isiforums.net/f/showthread.php/3336-rFactor-2-Telemetry-Plugin

http://www.simracinghub.com/guides/motec-installation-and-setup-in-rfactor-2

 

Mιλάμε για το το άκρως επ. εργαλείο MOTEC που το χρησιμοποιούν πραγματικές ομάδες !!!

Έγινε επεξεργασία από mad_dog
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Eπειδή ασχολούμαι με την στατιστική, θα ήθελα το βράδυ να μου στείλετε όλοι σας τα setup...

 

Σας ευχαριστώ....

 

Πάνο άσε τις τοξίνες, ο άλλος γκρέμισε τα χρονομόμετρα !!!!

 

Αλλά είναι άδικο...τρέχουν τώρα που έχει 16°C και η άσφαλτος δεν γλυστράει (26°C στην άσφαλτο) και εμείς κάνουμε δοκιμές το βράδυ στις παγωνιές με 4°C !!!

 

Έγινε επεξεργασία από mad_dog
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν στενοχωριέμαι, ξεδίνω σε forza κι ερχομαι στα ίσια μου.

Μετά από κάθε συνεδρία rf2 μπαίνω σε θάλαμο αποσυμπίεσης, μην τσιμπήσω καμιά νόσο των δυτών τώρα στα γεράματα[emoji14]

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 4 ώρες, το μέλος mad_dog έγραψε:

Jimmy μην μιλάς έτσι για το R3E...στεναχωριέται ο Γιάννης και δεν επιθυμούμε κάτι τέτοιο.

Και οχι μονο ο Γιαννης, αλλα και γω.... :angry:

Αγαπες ειναι αυτες, τι να κανουμε;

Για αυτο το νου σας χοχλιοι μπουμπουριστοι. :hehe:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να μου πει γιατί το fraps δεν δουλεύει με το rf2?

@liakjim εύγε παλικάρι μου αυτός είναι teammate θα τους πάρουμε τα σωβρακα των καναδών στο επόμενο μέχρι και σκιν θα φτιάξουμε. 

 

Έγινε επεξεργασία από panosdimp
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.