Jump to content




Nephiλiμ

Recommended Posts

Αν θέλετε αγώνες σοβαρούς με όλα τα σχετικά και μια φορά τον μήνα πείτε το τώρα για να οργανώσουμε το πρωτάθλημα.

Όσοι λάβουν μέρος να τοποθετηθούν και να εκφέρουν και τις απόψεις τους για οτιδήποτε.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

εγώ τώρα ανακάλυψα ότι κάποιος (καλός άνθρωπος) έκανε rip την tourist από το ac 

και μπορώ να την δοκιμάσω με το νέο (Dream car) Flat6 mod στο Rfactor 2 

η πίστα είναι ακριβός η ίδια χωρίς τα εκνευριστικά κάγκελα και μπορείς να τρέξεις αγώνα με την ΑΙ 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Δεν βλέπω πουθενά ομάδες και δεύτερον τι ομάδες αφού δεν γεμίζουμε ούτε taxi :p :p :p

 

Δεν μασάω βέβαια, θα συνεχίσω να τρέχω είτε offline είτε με τους 2-3 από εδώ γιατί γουστάρω τα Physics/FFB.

 

ΥΓ Διαλέγω Ολυμπιακό B) B) B)

Έγινε επεξεργασία από geovas77
Link to comment
Share on other sites

Παιδια επιτρεπεται να βαλω λινκ απο mega με την Brands Hatch laserscanned? Λενε οτι ειναι conversion για rFactor2 απο Assetto...

 

Edit:

Δεν θα βαλω το λινκ τελικα. θα το βρειτε ομως εδω. Εαν δεν υπαρχει πια το λινκ στειλτε μου πμ.

Έγινε επεξεργασία από AngeloVZR
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Δεν βλέπω πουθενά ομάδες και δεύτερον τι ομάδες αφού δεν γεμίζουμε ούτε taxi :p :p :p

 

Δεν μασάω βέβαια, θα συνεχίσω να τρέχω είτε offline είτε με τους 2-3 από εδώ γιατί γουστάρω τα Physics/FFB.

 

ΥΓ Διαλέγω Ολυμπιακό B) B) B)

 

Πρέπει να διαλέξεις ομάδα. Αν πας στο mod, θα δεις αυτοκίνητα με νούμερα και ομάδες. Διάλεξε ένα αυτοκίνητο. Με αυτό θα τρέχεις και με αυτό θα βγαίνει και η βαθμολογία. Αυτό που θα διαλέξεις με αυτό θα τελειώσεις και το πρωτάθλημα.

Κάθε ομάδα θα έχει 2 οδηγούς.

Εγώ είμαι διαθέσιμος για ομάδα. Αν θέλει ο Γιάννης κάνουμε ομάδα μαζί, αν δεν τρέξει μαζί μας, αναγκαστικά θα με λουστεί ο Αγγελος...

Στους αγώνες θα υπάρχει στο TS3 κάθε ομάδα δικό της κανάλι για να μπορούνε να έχουνε online στρατηγική στον αγώνα.

 

 

19973126453_ddfa7f6dc6_o.jpg

Έγινε επεξεργασία από mad_dog
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Είναι σε πολύ καλό δρόμο το rf2. Αν κλαπεί και κανένα official car από το AC, θα αναβαθμιστεί κιάλλο το υπέρτατο sim όλων των εποχών!

 

Δεν γίνεται αυτό...στο rF2 έχουμε φυσική που το Forza ούτε στα πιο τρελά του όνειρα δεν μπορεί να πλησιάσει...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι διαθέσιμος για ομάδα. Αν θέλει ο Γιάννης κάνουμε ομάδα μαζί

 

Δυστυχώς δεν μπορώ να δεσμευτώ για προσωπικούς λόγους. Θα κατέβω σαν independent σε όποιους αγώνες καταφέρω να πάρω μέρος. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.