Jump to content




Nephiλiμ

Recommended Posts

Να πω ότι από το λίγο που τα έτρεξα :

 

Το Ferrari είναι το πιο εύκολο από τα 3. Φαίνεται σαν να έχει περισσότερο downforce.

Το Mclaren είναι το δύσκολο. Φαίνεται σαν να έχει λιγότερο downforce.

Το Williams κάπου ενδιάμεσα.

 

Οι διαφορές τους τόσο μικρές , που βελτιώνα τον χρόνο μου όχι από αλλαγή μονοθεσίου αλλά από περισσότερα laps.

 

Αγαπημένο μου σημείο η στροφή Estoril , όπου νιώθειες όλες τις αναπηδήσεις στο τιμόνι. Μαγεία.

 

2000px-Circuit_de_Nevers_Magny-Cours.svg

Η αίσθηση της ταχύτητας φοβερή, κανένα άλλο sim δεν την προσεγγίζει.

Νομίζω κόβω 2 δευτ ακόμα.

Πάντως ως mod , πάσχει στο θέμα του μηχανικού grip. Νομίζω είναι υπερ του δέοντος πολύ. Με το που πέφτει η ταχύτητα και χάνεις downforce , θα έπρεπε να έχεις πρόβλημα σε φρένα και επιτάχυνση κ σε αργές στροφές.

Ε δεν είναι τόσο έκδηλο.

Αν βάλετε το Formula ISI θα καταλάβετε τί εννοώ.

Και πάλι όμως , πόρωση.

Με 2 n ο Σεννα παρακαλω κ panosdimp

Εδώ δεν δηλώνεις αμάξι. Απλά παίρνεις όποιο θες.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Είδα κίνηση στον Server χτες...και μερικοί simcadηδες προσπάθησαν και αυτοί αλλά από ότι είδα τους επηρέασε το arcade αν κρίνω από τους χρόνους του...πάρα πολύ αργοί...τόσο αργοί που ενοχλούν τους άλλους στην πίστα...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μπήκα και εγώ λίγο σήμερα μιάς και αύριο το πρωί δεν θα τα καταφέρω. Αν και γενικά δεν είμαι fan των μονοθεσίων, Ferrari και Williams μου φάνηκαν αρκετά καλές, McLaren δεν πρόλαβα να δοκιμάσω. Εάν δεν υπήρχε και ένα κινητό εμπόδιο στην πίστα, ονόματα δε λέμε υπολήψεις δε θίγουμε θα έπεφτε και άλλο ο χρόνος :lol: :lol: :p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Aγαπητοί μου οπαδοί και αργοί μου συνοδηγοί...είμαι ένας άνθρωπος που δεν λέει πολλά...αφήνω τις πράξεις να μιλούν για μένα...

Αλλά τον χρόνο που χτυπώ με McLaren λέει πολλά...


Εάν δεν υπήρχε και ένα κινητό εμπόδιο στην πίστα, ονόματα δε λέμε υπολήψεις δε θίγουμε θα έπεφτε και άλλο ο χρόνος :lol: :lol: :p

 

Δεν ξέρω τι εννοεί ο παραπάνω κύριος, αλλά ξέρω ότι με χτύπησε από πίσω εκεί που είχα χρόνο 0.700 καλύτερο από τον πρώτο...


Παναγιώτη πως σου φάνηκε? @panosdimp

 

Προσπαθεί ακόμη να συνέλθει από εγκεφαλικά...ή από τον χρόνο που χτύπησε...

 

har har har...

Link to comment
Share on other sites

Χτες μπήκε ένας οδηγός και με προκάλεσε....δεν έπρεπε...ΔΕΝ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ !!!

 

2l3l86cp.jpg

 

Τώρα με κοιτάζει από την 6η θέση...τι κατάλαβε ??

Όχι να μου πει τι κατάλαβε !!!

Και με McLaren παρακαλώ...δεν είμαστε παιδάκια εμείς να παίρνουμε τα εύκολα...έτσι ???

 

(και έκανα τραγικό λάθος μετά το πρώτο S, δηλαδή κατεβαίνει άνετα ακόμη 0.5 sec...)

 

edit: Πάω για τσίπουρα τώρα...θα ανεβάσω και ένα replay (θα συνοδεύεται με  ασπιρίνες) να δείτε τις γραμμές μου (από έξω, όχι από μέσα να προδώσω το δεινό επαγγελματικό μου οδηγικό style).

 

:D :D :D :D

Έγινε επεξεργασία από mad_dog
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Για καλό χρόνο δεν ξέρω

Για τον καλύτερο θα σου πω μόλις τρεξω...

Δες κάποια post πίσω είχα πει για μια σελίδα που έχει τους καλύτερους χρόνους

Βέβαια μετά από δήλωση του οδηγού

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

κάποια post πίσω είναι μάλλον πάνω από 5 σελίδες που κοίταξα, οπότε είναι σα να μην το είπες!!  :rolleyes:

 

Αν εννοείς το http://rf2.gplrank.info/(το βρήκα από google) δεν έχει το συγκεκριμένο combo...  :(

 

Θα περιμένω να μου πείς τον καλύτερο, ελπίζοντας να μην είναι τόσο κάτω που θα με κάνει να τα παρατήσω και να αρχίσω το κέντημα...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχα

 

Καλό και διασκεδαστικό μπορώ να πω !!!

 

Θα τα πούμε την Τετάρτη όσοι τολμήσετε και κατέβετε μετά τους χρόνους που είδατε...

Αν δηλαδή κατέβετε στον αγώνα...λέω αν !!!

 

Ο Server είναι up και περιμένει...

 

2l3l86cp.jpg

Έγινε επεξεργασία από mad_dog
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.