Jump to content




Nephiλiμ

Recommended Posts

Μέχρι στιγμής έχω 6 οι οποίοι το κατεβασαν το δοκίμασαν και θα τρέξουν. Υπολογίζω σχεδόν σίγουρα ακόμα 5 ατόμα που θα το κατεβάσουν αυριο γιατι εχουμε αγώνα σήμερα. Σύνολο 11 τουλάχιστον. Δεν γίνεται Τρίτη να αφήσεις ανοιχτό το σερβερ να μπουν και αυτοί που δεν το έχουν δοκιμάσει;

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 άτομα ???

Τι το περάσατε βρε ??? Κάθοδο των μυρίων ???

 

Κανονικά ο Server  είναι κλειστός την Τρίτη, θα γίνει μια εξαίρεση βέβαια για τα παιδιά που θα τρέξουν.

Nα ενημερώσεις ότι ο server τρέχει με δεδομένα αληθινού καιρού. Σήμερα μπορεί να κάνουν έναν x χρόνο αύριο να μην τον φτάνουν.

Η θερμοκρασία ασφάλτου δεν ίδια πάντα, αν έχει υγρασία την Τετάρτη θα γελάσει ο κάθε πικραμένος...

Εσύ ξεκινάς από την τελευταία θέση του grid για το καλωσόρισμα.

 

Αυτοί που θα τρέξουν από εδώ να δηλώσουν συμμετοχή για να ξέρω πόσα άτομα θα έχει ο Server.

Έγινε επεξεργασία από mad_dog
Link to comment
Share on other sites

Οδηγαμε μονοθεσια με 330K/h σε τιγκα βροχη και μου λες για υγρασιες. Τι με περασες; Γκόμενα; 

Να με βαλεις τελευταιο με εσενα μπροστα μου. Δε θα παρω μερος για να κερδισω...εχω αλλο σκοπο!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Οδηγαμε μονοθεσια με 330K/h σε τιγκα βροχη και μου λες για υγρασιες. Τι με περασες; Γκόμενα; 

Να με βαλεις τελευταιο με εσενα μπροστα μου. Δε θα παρω μερος για να κερδισω...εχω αλλο σκοπο!

 

Σιγά ρε μην πιάνετε 400 με τις σκούπες σας Delonghi !!!

 

HL-SKOUPA-DELONGHI-AQUALAND-WFF-1800-DET

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον τα πραγματα να τα λεμε με το ονομα τους,οι 'φορμουλακηδες' ειναι πολυυυυυυυ γρηγοροι!!!

Ισως ξερουν καλα την πιστα,ισως 'σεταρουν' και οδηγανε καλυτερα ισως......αλλα μας πηραν τα...

Απο sims τρεχετε RF2,ποια mods?

Aμα δεν μπορουμε να τους νικησουμε τοτε ας μαθουμε κατι απο τα F1 boys!

 

Μηπως ο Bernie εβγαλε επιδοτηση hardware ειδικα για F1 simracers και δεν πηραμε χαμπαρι?

Έγινε επεξεργασία από marmagas
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Oι φορμουλάκηδες κάνουν προπονήσεις και τρέχουν σε συνθήκες πραγματικές (βροχή κ.τ.λ.)

Εννοείται ότι τρέχουν σε διάρκεια όλον τον αγώνα (60 γύροι ή ανάλογα την πίστα) !!!

Επίσης πάντα σε άκρα ρεαλιστικές συνθήκες (ποινές, κανόνες σημαίας κ.α.)

Είναι γρήγοροι, εγώ είχα αφήσει μερικούς πίσω μου σε χρόνους, αλλά τώρα χτυπάνε τρελούς χρόνους.

Είναι θέμα προπόνησης λοιπόν και πως το αντιλαμβάνεται κανείς.

 

Από όλους τους φορμουλάκηδες έχω χαλαρά τον Axiotis...μιλάμε όμως για χαλαρά...

Επίσης ξέρουν τις πίστες (ειδικά την Interlagos) την οδηγάνε με κλειστά μάτια...ίσως κάνω έκπληξη και αλλάξω πίστα την Τετάρτη...


 

Aμα δεν μπορουμε να τους νικησουμε τοτε ας μαθουμε κατι απο τα F1 boys!

 

 

 

Τι να μάθουμε βρε...θα τους κάνω κουρκουμπίνια λέμε !!!

Έγινε επεξεργασία από mad_dog
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Είμαστε τραυματίες από τον αγώνα της Κυριακής με το assetto στο mugello αλλά θα παραστούμε για τον mad_dog ρε γαμώτο! :)

ΥΓ: Κυρίως ψυχικά είναι τα τραύματα και λίγο ο δεξιός καρπός ,χούφταλα τι περιμένεις.

Έγινε επεξεργασία από panosdimp
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Για πάμε λέμε!!!!!! :)  :)  :)  :)  :)  :)  :) 

r2rw5l.jpg

 

 

Δεν τον βλέπω τον αγώνα ανταγωνιστικά, αλλά σαν μια προσπάθεια συνεύρεσης φίλων του racing sim. Αυτό όμως που πραγματικά μου αρέσει είναι ότι η όλη προσπάθεια γίνεται στο rF2 που πραγματικά θεωρώ σαν το ποιο hardcore sim αυτήν την στιγμή.

Ο Server είναι ανοιχτός, με αληθινό καιρό και update ανά 60 sec.

Μην ακούσω λοιπόν τι καιρός είναι αυτός κ.τ.λ., δεν ευθύνομαι εγώ για αυτό.

 

Θα παρακαλούσα επειδή είναι η πρώτη συνεύρεση φίλων sim racers του rF2 να υπάρχει σεβασμός στους οδηγούς. Oδηγάμε όσο μπορούμε με ασφάλεια στην πίστα και προσέχουμε τους κανόνες σημαίας. Ισχύει το Parc Ferme, ποινές και κανόνες σημαίας.

 

Kαιρός για ενήμερωση

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι ανταγωνιστικό βρε βλαμένε!! Πόστερ για πρόμο ειναι που έφτιαξα στο FB. Τοσα MBA και ακόμα το μάρκετινγκ δεν λες να το μάθεις!

Ποιος ειναι ικανός να τολμήσει να πιστέψει ότι μπορεί να σε ανταγωνιστεί;;

Μου δίνει ο Θεος μια ευκαιρεία να βρεθώ στην ίδια πίστα με εσένα και θα τολμήσω να σκεφτώ να σε ανταγωνιστώ;

Το εχω πει σε φίλους, γνωστους, θειους, θειες εχουν στηθει ολη μπροστα απο το πισι μου και περιμενουν τη στιγμη που θα δουν το αυτοκινητο σου να βγαινει απο το γκαραζ!!!

Δεν μπορω να ανταγωνιστω τα πρότυπα μου!!

 

Δηλώσεις του mad_dog μετά τον αγώνα της Βραζιλίας όταν έτρεχε στην F1aXion με τα χρώματα της Vigin:
Τελικά συμβαίνουν και τα απίστευτα. Αν και ο οδηγός είχε καταφέρει να φέρει το μονοθέσιο στο οδηγικό του style και με χρόνους μεταξύ 1.13-1.12 τελικά τον...κέρδισε η αγάπη...
Ο οδηγός μετά από...μια τυχαία γνωριμία με βραζιλιάνα χορεύτρια έγινε άφαντος. Φήμες που κυκλοφόρησαν ήταν ότι μισή ομάδα είχε βγει στους δρόμους να τον ψάχνει για να του υπενθυμίσει το γεγονός με τον αγώνα και η άλλη μισή ομάδα να τον ψάχνει για να τον σκοτώσει.
Τελικά εθεάθη σε νυχτερινό club να είναι μόνος του και να τα πίνει...αφού όπως αποδείχτηκε η χορεύτρια ήταν...transexual...
Όπως αποδείχτηκε, ο οδηγός δεν μπόρεσε να πάρει μέρος στον αγώνα, και τα νέα κυκλοφόρησαν πολύ γρήγορα στα pit...μάλιστα λέγεται ότι αντί για τα όμορφα μοντέλα στην Virgin υπήρχαν...transexuals να του κρατάνε την...ομπρέλα για τον ήλιο...

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Βρε χαμένε, έχω δημιουργήσει εδώ ένα σοβαρότατο profil...και έρχεσαι και το γκρεμίζεις !!!

Τι θα σκεφτούν τώρα αυτοί οι άνθρωποι για μένα μετά από αυτά που θα διαβάσουν ???

Έγινε επεξεργασία από mad_dog
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.