Jump to content




Nephiλiμ

Recommended Posts

Ενταξει δεν εχω λογια..

Δυσκολευτηκα να ξεκινησω (κατι ειχα πειραξει εκει στις ρυθμισεις της τιμονιερας με τα διαγραμματα ) αλλα τα καταφερα....

 

Η συγκινηση μεγαλη μιας και οδηγησα το καταραμενο μονοθεσιο που εστειλε Τον Σεννα στον λατρεμενο Του Θεο.

 

Βρειτε την διαφορα περαν οτι ειναι σε αλλη στροφη....

 

A5ypoFv.jpg

 

cRTJGcl.jpg

 

Ναι ναι καλα ειδατε...Στην 2η εχουν πυρωσει τα δισκοφρενα...!!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

O server ειναι FULL !!!

16/16

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

@GeoF1

 

σε καλοσορίζω και επίσημα στο πιο hardcore και ρεαλιστικότερο sim μέρχι στιγμής !!!

 

Μακάρι να είσαι αργός για να μπορώ να σε προσπερνώ και να μην είμαι τελευταίος...

Έγινε επεξεργασία από mad_dog
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν μαγκίτες...την Τετάρτη θα έρθουν και οι φορμουλάκηδες στον αγώνα...είναι γρήγοροι κανονίστε να μην βγάλουμε απο εδώ νικητή !!!


f2gv5ais.jpg

 

Στατιστικά Server

Έγινε επεξεργασία από mad_dog
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ο Server σε λίγο είναι up

 

Server is up

 

edit: Aν βρέξει, έχω κρατήσει τον δρόμο που τρέχαμε 3 ατομα στην προπόνηση, και έχουν σχηματιστεί στεγνές γραμμές. Οπότε θα βάλω την κατάσταση εκείνη που έχω κρατήσει για να μην χρειαστεί πάλι να περάσουμε και στεγνώσουμε τον δρόμο. Βέβαια δεν είναι τελείως στεγνός αλλά καλύτερος από βρεγμένος full.

 

Θα τρέξω με slick στην περίπτωση βροχής για δίκαιο ανταγωνισμό. 

Έγινε επεξεργασία από mad_dog
Link to comment
Share on other sites

Πω πω ντροπή τι θέσεις είναι αυτές ,αίσχος δεν πάμε καθόλου καλά, τι πήγες και φώναξες τη Σάρα και τη Μάρα του rf2 μου λες? :p:D

Ερώτηση κρίσης ,η γόμα παραμένει στρωμένη όλη τη μέρα αν δεν κλείσεις τον σέρβερ? :hehe:

Έγινε επεξεργασία από panosdimp
Link to comment
Share on other sites

Τον Polemarho(γεια σου ρε Λιακοπουλε) να προσεχετε :hehe:^_^

 

edit, Ευελπιστω οτι αυτη την εβδομαδα θα αγοραστει επιτελους το ολον πακετο ρουφου2

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.