Jump to content




Nephiλiμ

Recommended Posts

Δεν μου έκατσε όπως περίμενα. Μου έφυγε σε μια στροφή που την έχω πάρει εκατοντάδες φορές χωρίς πρόβλημα. Γιώργος και Παναγιώτης ήταν πλέον πολύ μπροστά και πιο γρήγοροι επίσης.

Λογικά τα λέμε την μεθεπόμενη εβδομάδα.

Edit βασικά βλέπω πως αν δεν έχανα 20 δευτερόλεπτα στο pit stop ( όπου έχασα το σημείο και μου έσβησε και η μηχανή ) , ίσως είχα ελπίδες για νίκη παρόλο το τετακε μιας κ τερματισα στην ίδια περίπου απόσταση.

Έγινε επεξεργασία από liakjim
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ολα τα έβαλες εκτός από το race results....

 

Είμαι τρελός noobas.... Τρώω drive-through penalty στο formation lap. Στον αγώνα στον 3 γύρο μπαίνω να κάνω την ποινή και ξεχνιέμαι και κάνω Pit stop (ό,τι να'ναι). Οπότε ξανά-μανά στον επόμενο. Κατάφερα όμως και έβγαλα 17 γύρους με 25 λίτρα. Πήγαινα βέβαια σαν τον σωφέρ της κας Νταίζυ. Κρατήθηκε όμως η 4η θεσούλα και κάποιο τσαντισμένο κυνοειδές ήταν πιο χαμηλά ;)

Έγινε επεξεργασία από gchristod
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Το παιχνίδι παραδίδει μαθήματα μπορεί τα ριπλέυ να μην βλέπονται ευχάριστα αλλά όταν είσαι μέσα όλα γίνονται όπως πρέπει ,φθορές ελαστικών πιτ στόπ και άλλα καλούδια είναι απόλαυση .

Oύτε lag ούτε teleporting όλα πολύ ομαλά και προφυλακτήρα με προφυλακτήρα χωρίς άγχος .

Η κόντρα με τον George όλα τα λεφτά από την αρχή μέχρι το τέλος παρ΄ ότι μεσολάβησε πιτ στόπ σε διαφορετικό γύρο για τον καθένα.

Σου βγάζω το καπέλο mad_dog and rf2 . :D

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Δεν μου έκατσε όπως περίμενα. Μου έφυγε σε μια στροφή που την έχω πάρει εκατοντάδες φορές χωρίς πρόβλημα. Γιώργος και Παναγιώτης ήταν πλέον πολύ μπροστά και πιο γρήγοροι επίσης.

Λογικά τα λέμε την μεθεπόμενη εβδομάδα.

Edit βασικά βλέπω πως αν δεν έχανα 20 δευτερόλεπτα στο pit stop ( όπου έχασα το σημείο και μου έσβησε και η μηχανή ) , ίσως είχα ελπίδες για νίκη παρόλο το τετακε μιας κ τερματισα στην ίδια περίπου απόσταση.

Στον 5ο γύρο έκανα και γω το δικό μου τετακέ στην πρώτη δεξιά μετά την ευθεία, στα πιτς καθυστέρησα ελαφρώς μόνο 3 δευτερα στην είσοδο στην δε έξοδο αντί να πατήσω να βγάλω το speed limiter προσπαθούσα να αλλάξω ταχύτητα έφαγα και εκεί κανα 3-4 δεύτερα μέχρι να ξεκολλήσει ο εγκέφαλος και να πατήσει το speed limiter και μετά να αλλάξει ταχύτητα μετά επειδή είχα βάλει βενζίνα που απ΄ ότι έβλεπα θα μου έφτανε ίσα ίσα άλλαζα τις ταχύτητες αρκετές φορές πριν το κόκκινο τελείωσα με 0,2λίτρα στο τεπόζιτο, κάπου στον 18 νομίζω έφαγα τις μπάρες αριστερά πριν την παραβολική δεξιά που βγαίνει στην ευθεία του τερματισμού με αποτέλεσμα να στραβώσω κάτι και να πηγαίνω με  τιμόνι που χοροπηδούσε και ήταν ελαφρώς στριμένο, οπότε ναι αν δεν σου συνέβαιναν αυτά μπορεί να νικούσες ,το ίδιο ισχύει όμως για όλους :p;)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

μόνο τον Γιάννη να αφήσω πίσω μου αρκεί

 

Πρέπει να είσαι ΠΟΛΥ απογοητευμένος τότε μετά το χθεσινό :p

 

Επίσης μην αφήνετε τον Mad_dog να διαλέγει τις πίστες γιατί τότε θα τρέχουμε στις εξής:

 

Sao Paulo

Zandvoort

Sao Paulo

Zandvoort

Zandvoort

Norisring

Sao Paulo

Έγινε επεξεργασία από gchristod
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Oι πίστες που διαλέγω είναι τεχνικές και προσπαθώ να είναι γνήσιες. Η Sao Paolo είναι γνήσια.

Χτες ήσουν τυχερός, σε λυπήθηκα που μπαινόβγαινες στα Pit...

 

Επίσης θα τρέχουμε μόνο μια φορά την πίστα.

Έγινε επεξεργασία από mad_dog
Link to comment
Share on other sites

Αληθεια ειναι πως η προσφορα ηταν πολυ καλη και νομιζω ληγει 19/11.

Χρονο να βρουμε και θελω mods για Φ1 παλιες χρονιες.

Τρελοσκυλι μπορει να σε πρηξω λιγο μεχρι να δω πως παει το πραγμα.

Ευχαριστω προκαταβολικα λοιπον :p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Oι πίστες που διαλέγω είναι τεχνικές και προσπαθώ να είναι γνήσιες. Η Sao Paolo είναι γνήσια.

Χτες ήσουν τυχερός, σε λυπήθηκα που μπαινόβγαινες στα Pit...

 

Υπάρχουν κι άλλες τεχνικές και γνήσιες πίστες ξέρεις. Δεν θέλω τον οίκτο σου ευχαριστώ. Φαντάζομαι λυπήθηκες και τον Άγγελο? 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Θα τρέξουμε ένα event με F1 1992.

Ρώτα ότι θέλεις για το sim.

 

Το παιχνίδι παραδίδει μαθήματα μπορεί τα ριπλέυ να μην βλέπονται ευχάριστα αλλά όταν είσαι μέσα όλα γίνονται όπως πρέπει ,φθορές ελαστικών πιτ στόπ και άλλα καλούδια είναι απόλαυση .

Oύτε lag ούτε teleporting όλα πολύ ομαλά και προφυλακτήρα με προφυλακτήρα χωρίς άγχος .

Η κόντρα με τον George όλα τα λεφτά από την αρχή μέχρι το τέλος παρ΄ ότι μεσολάβησε πιτ στόπ σε διαφορετικό γύρο για τον καθένα.

Σου βγάζω το καπέλο mad_dog and rf2 . :D

 

Nα αναφέρεις και το γεγονός αγαπητε που όταν μπλόκαρες τα φρένα την αντίδραση και συμπεριφορά του τιμονιού.


Υπάρχουν κι άλλες τεχνικές και γνήσιες πίστες ξέρεις. Δεν θέλω τον οίκτο σου ευχαριστώ. Φαντάζομαι λυπήθηκες και τον Άγγελο? 

 

Τον Αγγελο τον άφησα, πρώτη φορά έτρεχε.

 

'Οποιος ξέρει από videoediting να ανεβάσει video.

Έγινε επεξεργασία από mad_dog
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Τον Αγγελο τον άφησα, πρώτη φορά έτρεχε

 

O Άγγελος ήταν και στην Ατλάντα btw. 

 

Ρώτα ότι θέλεις για το sim.

 

@GeoF1,  να είσαι σίγουρος ότι θα λάβεις απαντήσεις αμερόληπτες και αντικειμενικές. Το mod F1 1992 που λέει είναι payware παρεπιπτόντως.

Έγινε επεξεργασία από gchristod
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Τον άφησα γιατί ήταν ο 2ος αγώνας του.

Χαχαχα, εντάξει, το έσωσες! Κανονικά έπρεπε να έκανες edit το προηγούμενο post :p

Έγινε επεξεργασία από gchristod
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

O Άγγελος ήταν και στην Ατλάντα btw. 

 

 

 

 

@GeoF1,  να είσαι σίγουρος ότι θα λάβεις απαντήσεις αμερόληπτες και αντικειμενικές. Το mod F1 1992 που λέει είναι payware παρεπιπτόντως.

 

Δεν είναι payware...τι το πέρασες ??? R3E ???

 

ASR Formula OWC

Έγινε επεξεργασία από mad_dog
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.