Jump to content




Nephiλiμ

Recommended Posts

Γεια σας, έγραψα πάλι στο πολιτικο κομμάτι, οπότε τα γράφω γρήγορα γιατί ποτέ δεν ξέρεις...

 

:hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe:

 

Όπως τα λέτε είναι. Ο αγώνας θα γίνει σε συνθήκες Parc ferme.

 

Φτιάξτε Setup και να το έχετε έτοιμο.

 

Άσχετο, με πόσα λίτρα βγάζετε τον αγώνα ?

Έγινε επεξεργασία από mad_dog
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι άλλο, πριν τελειώσει το practice πρέπει να μπω να φορτώσω ας πούμε τα 25 λίτρα του setup για να μείνουν εκεί η μπορώ να τελειώσω το practice kai me τα 9 ας πούμε που έχουν απομείνει στο ρεζερβουάρ?

Πως γίνεται το δηλώνεις κάπως στο σέρβερ το setup ποιά στιγμή?

Προφανώς θα γίνεται αυτόματα ε?

Σορρυ για τις περίεργες ερωτήσεις αλλά να μην έχω ανασφάλειες την τελευταία στιγμή .

Έγινε επεξεργασία από panosdimp
Link to comment
Share on other sites

Σορρυ για τις περίεργες ερωτήσεις αλλά να μην έχω ανασφάλειες την τελευταία στιγμή .

 

Δεν χρειάζεται να έχει ανασφάλειες, εγώ για σένα δουλεύω !!!

 

Αυτοί που έτρεξαν R3E χτες, έχουν ποινή και θα ξεκινήσουν από τις τελευταίες θέσεις. Τελευταίος όλων ο @panosdimp.

Έγινε επεξεργασία από mad_dog
Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάζεται να έχει ανασφάλειες, εγώ για σένα δουλεύω !!!

Αυτοί που έτρεξαν R3E χτες, έχουν ποινή και θα ξεκινήσουν από τις τελευταίες θέσεις. Τελευταίος όλων ο @panosdimp.

Αυτοί που χθες χαλβάδιαζαν αντί να τρέχουν μαζί μας τι ποινή θα πάρουν?
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πω πω ησυχία όσο φαντάζομαι πως προετοιμάζεστε πυρετωδώς τόσο σκέφτομαι να την κάνω γιατί προβλέπω να γίνω πάλι ρεζίλι όπως χτες.

Εάν δεν μου δώσει 5 γύρους προβάδισμα ο σκύλος δεν πρόκειται να εμφανιστώ ούτε εγώ.[emoji28] [emoji28] [emoji28]
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Server στις 21:15 up

Όνομα: pcgamingforum.net

Pass: Kojote

 

Practice: 2 ώρες

Quali: 15 min

Race: 20 γύροι

 

TS3 Server mad_dog World (όσοι ξέρετε τα στοιχεία τα δίνετε ελεύθερα)

Server καιρού up

Έγινε επεξεργασία από mad_dog
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά δεν ήθελα 20 γύρους.

Θέλω παραπάνω τουλάχιστον 30.

Αλλά τέτοια ώρα που μαζευόμαστε δεν γίνεται.

 

Τεράρτη και τέτοια ώρα δεν ενδυκνύεται. Δεν το απολαμβάνω όσο θα ήθελα.

Κανονικά πριν μπεις κα τρέξεις πρέπει να είσαι ήρεμος. Να έχεις σκεφτεί στρατηγική. Να ξερεις τα σημεία που θα πιέσεις.

Να μελετήσεις τους αντιπάλους σου, σε ποια sector είναι αργοί και που έχεις πλεονέκτημα. Τα στοιχεία αυτά τα αποκτάς από τα στατιστικά του Server.

 

Δεν είναι αγγαρεία. Είναι πραγματικός αγώνας. Προσοχή να μην γίνει παρεξήγηση. Δεν εννοώ ανταγωνισμό. Εννοώ το πως το αντιλαμβάνομαι εγώ.

Εδώ δεν ισχύει κάτι τέτοιο. Δεν είναι βρήκαμε Server μπήκαμε να κάνουμε την πλάκα μας.

 

Είναι αγώνας κανονικός, θα ιδρώσεις, θα κοπιάσεις να δεις βάθρο, αλλά μετά τα συναισθήματά σου θα είναι κυριευμένα από μια δόση ικανοπόιησης ότι πράγματι αυτά που δούλεψες στην προπόνηση πέτυχαν.

 

Εύχομαι καλό αγώνα σε όλους τους συμμετέχοντες. Οδηγάμε με προσοχη σεβόμαστε τους αντιπάλους μας και δεν οδηγάμε ώστε να χαλάσουμε τον αγώνα των υπολοίπων.

Έγινε επεξεργασία από mad_dog
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα 1 pitstop.


Προσωπικά δεν ήθελα 20 γύρους.

Θέλω παραπάνω τουλάχιστον 30.

Αλλά τέτοια ώρα που μαζευόμαστε δεν γίνεται.

 

Τεράρτη και τέτοια ώρα δεν ενδυκνύεται. Δεν το απολαμβάνω όσο θα ήθελα.

Κανονικά πριν μπεις κα τρέξεις πρέπει να είσαι ήρεμος. Να έχεις σκεφτεί στρατηγική. Να ξερεις τα σημεία που θα πιέσεις.

Να μελετήσεις τους αντιπάλους σου, σε ποια sector είναι αργοί και που έχεις πλεονέκτημα. Τα στοιχεία αυτά τα αποκτάς από τα στατιστικά του Server.

 

Δεν είναι αγγαρεία. Είναι πραγματικός αγώνας. Προσοχή να μην γίνει παρεξήγηση. Δεν εννοώ ανταγωνισμό. Εννοώ το πως το αντιλαμβάνομαι εγώ.

Εδώ δεν ισχύει κάτι τέτοιο. Δεν είναι βρήκαμε Server μπήκαμε να κάνουμε την πλάκα μας.

 

Είναι αγώνας κανονικός, θα ιδρώσεις, θα κοπιάσεις να δεις βάθρο, αλλά μετά τα συναισθήματά σου θα είναι κυριευμένα από μια δόση ικανοπόιησης ότι πράγματι αυτά που δούλεψες στην προπόνηση πέτυχαν.

 

Εύχομαι καλό αγώνα σε όλους τους συμμετέχοντες. Οδηγάμε με προσοχη σεβόμαστε τους αντιπάλους μας και δεν οδηγάμε ώστε να χαλάσουμε τον αγώνα των υπολοίπων.

 

Πού ήσουν τόσο καιρό?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.